Zrcadlo výsledků 2024

Termíny Havlovické minigolfové Tour 2024

14. dubna 12. května 9. června 14. července 11. srpna 8. září 13. října

V červnu vládne minigolfistům Hana Kopecká

Nádherné letní nedělní odpoledne přivítalo 16 soutěžících v minigolfové tour. Při konečném hodnocení se mi ani nechtělo věřit, že při takovém krásném počasí nebyly výsledky zrovna moc dobré. Nejlépe ze všech se dařilo Haně Kopecké, která si 31 úderem zajistila vítězství. Následoval ji Tomáš Lokvenc a Alena Toholová, kteří měli 32 údery a v pořadí rozhodovalo druhé kolo. Na čtvrtém místě skončil Jarda Prouza 35 úderů a šestý byl Miloš Tohola s 39 údery. Další soutěžící se už dostali přes 40 úderů - Milan Záruba, Hana Petirová, Pavel Friede, Petr Hejna, Josef Nečas, Alena Nývltová, Hana Čápová a Jaroslav Vencl. Bližší informace si najdete v přiložené tabulce. Další turnaj se bude konat 14. července 2024 od 15 hodin.
Hana Čápová, 12.6.2024

Květnový minigolf ovládl Pavel Friede

Nedělní odpoledne 12. května 2024 přivítalo ve sportovním areálu 18 soutěžících v minigolfu. Počasí nám přálo, ale občas nepřál soutěžícím vítr. Ten mnohým znepříjemňoval pohyb míčku, ale i přes tento problém bylo dosaženo dobrých výsledků. Polovina soutěžících dosáhla 40 úderů a druhá polovina už měla úderů o něco více. Vítězem se stal Pavel Friede s 31 úderem, druhý v pořadí Pavel Lokvenc zapsal 33 údery a na třetím místě skončil vítěz minulého kola Jarda Prouza (35). Stejný počet měla na dalším místě Hana Čápová, následoval Petr Hejna (36). O jeden úder víc měla Alena Toholová. S 38 údery na 7. místě Miloš Tohola a stejný počet měla i Hana Kopecká. První polovinu soutěžících uzavírá Helena Peterková se 40 údery. Další pořadí soutěžicích je v přiložené tabulce. V letošní sezóně máme také jednu drobnou novinku. Vítěz vylosuje jednoho ze soutěžících a ten obdrží malou pozornost od sponzora turnaje. V prvním kole byla vylosována Jitka Kaizrová a v druhém Helena Peterková.
Hana Čápová, 15.5.2024

Úvodní letošní minigolf zvládl nejlépe Jarda Prouza

V neděli 14. dubna 2024 byla zahájena letošní minigolfová Tour. Už před 15. hodinou se začínají scházet první zájemci a úderem patnácté nás bylo 20 soutěžících. Po přivítání nás přišel pozdravit správce areálu Pavel Šrámek, který přinesl malé občerstvení. Přípitkem na novou sezónu a vzpomínkou na naši dlouholetou soutěžící Zdeňku Honzerovou jsme zahájili 1. turnaj. Noví soutěžící byli v krátkosti seznámeni s pravidly, došlo k rozlosování do skupin. A potom už na nás čekaly minigolfové dráhy. Nejlépe se dařilo Jardovi Prouzovi, který s 31 údery zvítězil. Na dalších místech k překvapení nedošlo. Pavel Friede 33 úderů - druhý v pořadí, stíhá ho Miloš Tohola (35). Čtvrtý byl další dlouholetý účastník Petr Hejna a pátý v pořadí Tomáš Lokvenc (oba též 35). O umístění soutěžících s 35 údery rozhodovalo druhé kolo. Do 40 úderů v kole se dostala ještě Hana Kopecká a Alena Toholová (obě 37). I v tomto případě rozhodovalo druhé kolo. Další soutěž bude 12. května.
Hana Čápová, 16.4.2024

Minigolf začne v neděli 14. dubna

V neděli 14. dubna 2024 v 15 hodin bude v Havlovicích zahájena další Havlovická minigolfová Tour 2024. Uspořádáme letos celkem sedm turnajů, které se budou konat vždy druhou neděli v měsíci. Na tato zajímavá sportovní klání vás srdečně zveme do havlovického sportovního areálu.