Havlovický minigolf 2007


Havlovická minigolfová Tour 2007 - výsledky


Minigolfová série slavnostně zakončena

V Havlovicích se v úterý vpodvečer konalo vyhlášení nejlepších minigolfistů z Havlovické minigolfové Tour. Celoročního turnaje se zúčastnilo celkem 29 hráčů. Někteří přitom odehráli jediný turnaj. Vítězem série se stal Lukáš Řezníček s celkovými 208 body. Jen o bod méně získal loňský vítěz Zdeněk Honzera. Na třetím místě se umístil Jaroslav Kolář se 190 body. Bramborovou medaili získal Radek Priputen z Trutnova. Na páté pozici skončil správce areálu Miloš Tohola a šestý byl pořadatel turnaje Jarda Balcar. Celý seriál sponzorovala úpická firma Orange Catering, za což jí patří náš dík!
Jarda Balcar

Havlovickou minigolfovou Tour vyhrál Lukáš Řezníček

Minigolf Poslední turnaj série Havlovické minigolfové Tour byl odehrán v neděli 14. října pod názvem Orange Catering minigolf Open. Celkové prvenství v Havlovické Tour si druhým místem v posledním turnaji zajistil Lukáš Řezníček, získal celkem 208 bodů. O vyrovnanosti soutěže svědčí jednobodová ztráta druhého Zdeňka Honzery s 207 body, který poslední turnaj vyhrál. Na celkovém třetím místě se umístil Jaroslav Kolář se 190 body. Na stupně vítězů se v neděli poprvé prodrala Alena Toholová, které bronzový stupínek pomohl k celkové jedenácté příčce. Vše potřebné se dozvíte v konečné tabulce. Děkujeme hlavnímu sponzorovi, společnosti Orange Catering Úpice, za ceny do turnajů i finance na slavnostní zakončení a vyhlášení vítězů, které se bude konat v klubovně sportovního areálu v listopadu. Přesný termín bude brzy zveřejněn.

Minigolfový Orange Catering již tuto neděli

Minigolf Poslední podnik Havlovické minigolfové Tour se koná již tuto neděli 14. října od 16 hodin. Po čtyřech turnajích vede Tour Jaroslav Kolář se 160 body. V těsném závěsu je Lukáš Řezníček se 154 body. Doposud bronzový Zdeněk Honzera zatím získal 143 bodů. Na titul mohou ještě dosáhnout Radek Priputen, Miloš Tohola a Jaroslav Balcar. Sponzorem celoroční soutěže je Orange Catering, který věnuje ceny do soutěže. Zájemci o tuto hru mohou i tentokrát přijít změřit síly s těmi nejlepšími. Startovné je tradičně 50 Kč. Hrají se opět dvě kola a započítává se lepší výsledek. Zatím se soutěže zúčastnilo 29 hráčů.

Další minigolf ovládli Honzera, Priputen a Řezníček

Havlovický minigolf V neděli se konal 4. podnik Havlovické minigolfové Tour Bowling Bar Rtyně minigolf Open. Soutěž byla maximálně vyrovnaná, vždyť na prvních 3 místech se seřadili hráči se stejným počtem bodů. Čtrnáct jamek zahráli na 32 úderů Zdeněk Honzera, Radek Priputen a Lukáš Řezníček. V tomto pořadí se srovnali na stupních vítězů. O umístění rozhodl počet úderů v druhém kole. Prohlédněte si průběžné pořadí série. Poslední minigolfový turnaj se v havlovickém sportovním areálu uskuteční v neděli 14. října, začínat se bude tradičně v 16 hodin.

Bujará Úpice patřila minigolfistům z Havlovic

Vítězové Bujaré Úpice M.O. Tuto neděli se konal již 3. podnik Havlovické minigolfové Tour, tentokrát pod názvem Bujará Úpice minigolf Open. Ve velké horůčavě tentokrát nepadaly rekordy. Na stupně vítězů se mezi ostřílené sběratele vavřínů Jardu Koláře a Lukáše Řezníčka vklínil poprvé pořadatel soutěže Jarda Balcar. Na 4. místě skončil Miloš Tohola a pátý byl Ríša Sacher. Vítězové získali vstupenky na Bujarou Úpici, která se koná příští týden na náměstí v Úpici. Akce se zúčastnilo 16 hráčů a nespočet fanynek. Do čela celkového pořadí se vyhoupl Kolář, který má na kontě 136 bodů. Dosavadní lídr Tohola je o 24 bodů zpět, patří mu dosavadní stříbrná pozice. O další tři body zpět je celkově třetí Řezníček. Další podnik Tour se po letní pauze uskuteční v neděli 9. září opět od 16 hodin. Zde jsou obrázky a aktuální pořadí série.

Bujará Úpice minigolf Open je za dveřmi, zatím vede Tohola

Havlovický minigolf Vážení přátelé minigolfu, připomínám, že tuto neděli 10. června se v Havlovicích koná již třetí turnaj, tentokrát pod názvem Bujará Úpice minigolf Open. Začíná se v 16 hodin. Vezměte s sebou své přátele a přijďte do havlovického areálu. Srdečně zve Jarda Balcar! V průběžném pořadí celé série zatím všem ukazuje záda golfový virtuos Miloš Tohola, který dosud nasbíral 75 bodů. Po dvou podnicích je o tři body zpět Jaroslav Kolář, devět bodů za lídrem je třetí Radek Priputen. Nejlepší ženou je dosud Monika Sacherová, celkově devatenáctá. V dosavadním průběhu Havlovické minigolfové Tour 2007 bylo hodnoceno 36 golfistů a golfistek. Prostudujte průběžné pořadí série.

Hampejz minigolf open ovládl Řezníček

Havlovický minigolf V Havlovicích se hrál opět zajímavý minigolf. V neděli 13. května 2007 se zde rozhořel další, v pořadí již druhý turnaj prestiží série - Hampejz minigolf Open. Celkem třiadvacet minigolfistů se pustilo do boje o ceny věnované tentokrát restaurací Hampejz Rtyně v Podkrkonoší. Po více než dvouhodinovém boji se vítězem stal Lukáš Řezníček s 27 body. Stříbrnou příčku vyválčil Jaroslav Poláček, který si připsal o pět bodů více. Pomyslný bronz si odnesl Miloš Tohola, který ztratil na vítěze šest bodů. Klikněte na aktuální fotogalerii nebo prostudujte průběžné pořadí série. Se zájemci o tento nový havlovický sport se sejdeme opět v neděli 10. června tradičně v 16 hodin.

V Havlovicích proběhne Hampejz minigolf Open

V Havlovicích se v neděli 13.5. od 16 h uskuteční 2. turnaj Havlovické minigolfové Tour pod názvem Hampejz minigolf Open. Hraje se opět na dvě kola, kdy se počítá to lepší. Ceny dodá restaurace Hampejz ze Rtyně.

První minigolfový podnik: rekord hřiště!

V Havlovickém sportovním areálu se v neděli 15. dubna uskutečnil 1. Orange Catering minigolf Open. Na první letošní turnaj přijelo 18 vyznavačů tohoto sportu. Na 14 jamkách se ve dvou kolech bojovalo o první body do Havlovické minigolfové Tour. Vítězem se stal havlovický hráč Jaroslav Kolář s neuvěřitelnými 26 body, čímž vytvořil nový rekord minigolfového hřiště. Až rozstřel určil v pořadí druhého Trutnováka Radka Priputena se 30 body. Bronz si odnesl další domácí borec Zdeněk Honzera. Zde je fotogalerie. Další podnik seriálu 2. Hampejz minigolf Open se uskuteční 13. května. Přihlásit se může opět každý, koho tato hra baví. Startovné je opět 50 Kč.

Havlovická minigolfová Tour startuje už v neděli

V Havlovicích se v letošním roce uskuteční tyto minigolfové turnaje: 1. Havlovice minigolf Open (15.4.), 2. Havlovice minigolf Open (13.5.), 3. Havlovice minigolf Open (10.6.), 4. Havlovice minigolf Open (9.9.), 5. Havlovice minigolf Open (14.10.). Hraje se tedy vždy druhý víkend v měsíci, a to od 16 hodin. Startovné je 50,- Kč. Každý turnaj je vyhodnocen samostatně, dále se pak započítává do Havlovické minigolfové Tour, která bude vyhodnocena na konci sezony.