Termíny Havlovické minigolfové Tour 2013

14. dubna 12. května 9. června 14. července 11. srpna 8. září 13. října

Hracím dnem jsou neděle, začátek vždy v 16 hodin.

Poslední díl Havlovické minigolfové tour vyhrál Miloš Tohola

V neděli 20.10.2013 byl ukončen 7. ročník Havlovické minigolfové tour. Vítězem posledního turnaje 7. ročníku se stal Miloš Tohola. Přesto, že v letošním ročníku vyhrál 3 turnaje, skončil na celkovém druhém místě. Vítězem celé Tour 2013 se stal Pavel Friede o 3 body před Milošem Toholou. Na třetím místě skončil Bohdan Růžička. Úspěšní hráči minigolfu budou odměněni na slavnostním vyhlášení 23.11.2013 v kulturním domě v Havlovicích. Konečné pořadí účastníků letošního ročníku je zde.
Stanislav Čáp, 24.10.2013

Minigolfistům vévodil Tomáš Lokvenc

V neděli 8.9.2013 se uskutečnil v Havlovicích 6. turnaj Havlovické minigolfové Tour. Čtvrtým letošním vítězem se stal ve svém třetím turnaji nováček z Červeného Kostelce Tomáš Lokvenc. Zvítězil po velice dobrém výkonu s 27 údery před Pavlem Friedem s 28 údery a třetím Milošem Toholou s 30 údery. Před posledním turnajem je téměř jistým vítězem letošní Tour Pavel Friede z Červeného Kostelce. Průběžné pořadí je zde.
Stanislav Čáp, 9.9.2013

5. kolo minigolfové tour ovládl Miloš Tohola

V 5. kole minigolfové tour při největší letošní účasti borců zvítězil podruhé v tomto ročníku Miloš Tohola. Ve vyrovnaném souboji tří hráčů, kteří uhráli krásných 28 bodů, se díky lepšímu druhému kolu umístil před 2. Bohdanem Růžičkou a 3. Matějem Růžičkou. Dosavadní lídr Pavel Friede skončil s 32 body na 4. místě.
Stanislav Čáp, 12.8.2013

Do bojů zasáhli noví účastníci

Ve 4. kole Havlovické minigolfové ligy se pořadí na prvních třech místech "okopírovalo" z předchozího kola. Zvítězil Pavel Friede, druhý byl Bohdan Růžička a těsně za ním syn Matěj. Tím se dostal do trháku Pavel Friede z Červeného Kostelce. Kostelec měl i další zastoupení, když se do soutěže zapojili i Tomáš Lokvenc a Petr Sádovský. Zatím si místní hřiště "oťukávají". Uvidíme příště - neděle 11. srpna. A třeba se sejde ještě více soutěžících.
Alena Toholová, 15.7.2013

Minigolfistům v Havlovicích kraluje Pavel Friede

V třetím podniku Havlovické Minigolfové Tour 2013 zvítězil Pavel Friede a dostal se na 1. místo v průběžném pořadí. Na druhém místě se umístil Bohdan Růžička a na třetím místě byl Matěj Růžička. Překvapením bylo 7. místo Petra Hejny (dosavadního leadera) a 9. místo Miloše Toholy (loňského vítěze celé tour). Dnešní vítěz Pavel Friede měl v ochozech své příznivce z Červeného Kostelce, kteří přislíbili svoji účast v příštím kole 14. července.
Stanislav Čáp, 16.6.2013

Pouťový minigolf ovládl Miloš Tohola

V neděli 12. května se konalo 2. kolo "pouťového" minigolfu (v Havlovicích byla pouť). Po dešti se sešlo pouze 9 účastníků a ani výkony nebyly oslňující. Vítěz Miloš Tohola (na snímku) nasázel 31 bodů, druhé místo se bralo za 35 bodů a třetí 36. Že by byly výsledky ovlivněny jízdami na řetízáku....? Věříme, že 9. června se přidají další účastníci a nastane zdravá konkurence.
Alena Toholová, 12.5.2013

Minigolfová liga zahájena!

V neděli 14. dubna 2013 byla zahájena minigolfová liga. Hraje se ve sportovním areálu v Havlovicích, každou druhou neděli v měsíci od dubna do října. Jedná se o open turnaj, tedy příležitost pro každého. První kolo bylo vskutku excelentní, a to nejen počasím. Bodové rozdíly minimální. Prvenství získal Zdeněk Honzera (27 bodů), na druhém místě Hana Čápová (28) a třetí Matěj Růžička (29). Celkový počet zúčastněných byl 10. Kdo nezačal teď, může za měsíc 12. května, holí je dostatek.