Havlovický minigolf 2008

Zrcadlo výsledků 2008

Havlovičtí minigolfisté hodnotili sezonu

V klubovně na havlovickém hřišti se v pondělí 1. prosince konalo zakončení celoročního turnaje Havlovice minigolf Open 2008. V sedmi podnicích se utkalo celkem 20 minigolfistů. Jak dokládá obrázek, putovní pohár a cenu pro vítěze převzal Jiří Řezníček. Na druhém místě se umístil Miloš Tohola, správce havlovického areálu. Třetí místo obsadil Zdeněk Honzera. Bramborovou medaili si odnesl Petr Hejna a pátý skončil Jaroslav Kolář, rekordman minigolfového hřiště. V létě zahrál 14 jamek na havlovickém hřišti, stejně jako jeho žena Marie, na pouhých 27 úderů. Ze sedmi turnajů se započítávalo 5 nejlepších výkonů. Příští rok v dubnu bude zahájen již 4. ročník tohoto nového sportu.
Jarda Balcar, 7.12.2008

I poslední turnaj minigolfistů ovládl Řezníček

V neděli 12. října se v Havlovicích konal již sedmý turnaj v minigolfu. V posledním podniku sezóny potvrdil svým prvním místem i celkové vítězství Jirka Řezníček s 28 body. Na druhém místě skončil s 32 body Petr Hejna a bronzovou příčku obsadil Zdeněk Honzera s 33 body. Tady je výsledková listina turnaje. V tomto ročníku se účastnilo celoročního turnaje celkem 20 hráčů. Ceklkový vítěz Jiří Řezníček zvítězil celkem čtyřikrát. Na celkovém druhém místě se umístil Miloš Tohola a konečné třetí místo obsadil Zdeněk Honzera. Bramborovou medaili získal štírek letošního ročníku Petr Hejna. Slavnostní zakončení Havlovice minigolf Open 2008 se bude konat v listopadu v klubovně TJ Sokol.
Jarda Balcar, 14.10.2008

Minigolfisty "povodil" Jirka Řezníček

V neděli 21. září se v Havlovicích uskutečnil odložený turnaj v minigolfu. V pořadí již šestý turnaj byl předposledním v letošním roce. Do čela celkového pořadí se vyšvihl vítězstvím Jirka Řezníček. Na druhém místě skončil se 33 body Zdeněk Honzera a jen těsně o bod se 34 body obsadil bronzovou příčku Standa Čáp. Nabízíme kompletní výsledky. Poslední podnik Havlovické minigolfové Tour se uskuteční po Velké Pardubické v neděli 12. října.
Jarda Balcar, 23.8.2008

Minigolfistům vypálil rybník Petr Hejna

V neděli 10. srpna se konal již 5. podnik Havlovické minigolfové Tour. Všem favoritům tentokrát vypálil rybník Petr Hejna, který překročil svůj stín a nástřelem 30 bodů zvítězil. Stříbrné medaile v letošním ročníku sbírá Miloš Tohola a třetí místo získal Jarda Kolář. Prohlédněte si výsledky. Jak je minigolf krásný si pochvalovali všichni účastníci, neboť vítězové poručili každému tradiční panáky.
Jarda Balcar, 14.8.2008

Minigolf šel nejlépe Aleně Toholové

V neděli 8.6.2008 se uskutečnil již 3. Havlovice minigolf Open. Tentokrát se do minigolfové hole řádně opřela Alena Toholová, která vypálila rybník ostřílenějším borcům. Nástřelem 29 bodů se řadí do kategorie Masters a posunula se v celkovém pořadí na 6. místo. Druhý byl Zdeněk Honzera a 3. místo obsadil Miloš Tohola. Tady máte výsledky. Krásnou tradicí se letos stalo to, že vítězové za utrženou výhru pozvou zbývající hráče do stánku na panáka. Myslím, že to by mohlo motivovat další hráče k účasti v této zajímavé hře.
Jarda Balcar, 11.6.2008

Minigolfistům vévodili Kolářovi

Tuto neděli 11. května se uskutečnil 2. minigolf Open v Havlovicích. Celkem 15 minigolfistů se postavilo na start 2. letošního turnaje. Černým koněm podniku se stala Marie Kolářová, manželka Jardy Koláře, předního havlovického mnigolfisty. Po 1. kole uhrála 14 jamek na neskutečných 27 úderů. Vyprovokovala tak manžela k heroickému výkonu v 2. kole, který vyrovnal její výkon a součtem bodů z obou kol turnaj vyhrál. Svůj výkon komentoval slovy: "Já bych to doma nevydržel". Na třetím místě skončil Lukáš Řezníček. Tady je výsledková listina. Vynikající úroveň a hlavně dobrá nálada vévodila tomuto turnaji. Tradicí se stalo, že oceněná trojice zve všechny dospělé na panáka, takže: ať žijí vítězové!
Jaroslav Balcar, 12.5.2008

První díl havlovické minigolfové série ovládl Řezníček

V neděli 20. dubna se konal 1. Havlovický minigolf Open. Na první turnaj se v nevlídném počasí bez předchozích tréninků přihlásilo 15 borců. A výkony nebyly vůbec špatné. Posuďte sami: 1. Jiří Řezníček 30 bodů, 2. Miloš Tohola 32 bodů a 3. Standa Čáp 36 bodů. Tady máte obrázky a souhrnné výsledky. V letošním roce máme připravenou novinku. Uskuteční se celkem 7 turnajů a počítat se bude 5 nejlepších umístění každého hráče. Takže nic není ztraceno, příští turnaj se koná v neděli 11. května od 16 hodin.
Jaroslav Balcar, 27.4.2008

Havlovická minigolfová série startuje v neděli 20. dubna

1. Havlovice minigolf Open se koná již v neděli 20. dubna 2008 od 16 hodin. V letošním roce se uskuteční celkem 7 turnajů, z nichž se bude započítávat 5 nejlepších umístění. I když nemáme pro letošní rok zajištěného sponzora, startovné je 50 Kč. Vítězem loňské havlovické minigolfové série se stal Lukáš Řezníček s celkovými 208 body. Jen o bod méně získal Zdeněk Honzera. Na třetím místě se umístil Jaroslav Kolář.