Zrcadlo výsledků 2023

Termíny Havlovické minigolfové Tour 2023

9. dubna 14. května 11. června 9. července 13. srpna 10. září 8. října

Minigolfová Tour završena, celkové prvenství patří Miloši Toholovi

Druhá říjnová neděle byla v znamení sportovních událostí - hrál se fotbal v Hradci Králové, byl tradiční dostih Velká pardubická a v podvečer zase v Hradci Králové hokejové derby. A tak i my vyznavači malého minigolfového míčku jsme se sešli k poslednímu turnaji. I přes chladné a slunečné počasí si přišlo zahrát 15 sportovců, kteří se ještě snažili o co nejlepší výsledek a bodové hodnocení do celkového pořadí. O celkovém vítězi bylo již rozhodnuto, a tak ten dal přednost fotbalu. Vítězem nedělního turnaje, letos již potřetí, se stal Tomáš Lokvenc s 34 údery. Druhé místo obsadila Alena Toholová - 36 úderů a stejný počet měla na třetím místě i Hana Kopecká, ale tady rozhodovalo druhé kolo. Další v pořadí Hana Čápová zapsala 38 úderů, Věra Pauerová 39 úderů a stejný počet měl i Petr Hejna, ale zase rozhodovalo druhé kolo. Celkovým vítězem, kdy se počítá nejlepších pět výsledků, se tedy stal Miloš Tohola, který získal 264 bodů. Druhé místo patří Tomáši Lokvencovi (244) a bronzovou příčku obsadil Petr Hejna (217). Na ostatní pořadí se můžete podívat v přiložené tabulce. Po bojích na hřišti jsme si pořídili společné foto. V klubovně jsme se nejdříve podívali na dostihy a potom došlo na vyhlášení výsledků a předání drobných cen. Po vyhlášení výsledků nám Pavel Šrámek s Yvetou Součkovou připravili malé občerstvení. Zhodnotili jsme letošní sezónu a budeme se těšit za půl roku, to jest 14. dubna 2024, že se všichni sejdeme na další minigolfové Tour.
Hana Čápová, 12.10.2023

Zářijový minigolf pod taktovkou Tomáše Lokvence. V neděli od 14 hodin!

V neděli 10. září se konal předposlední turnaj v minigolfu. Zahrát si a připsat nějaké body do tabulky přišlo 13 soutěžících. Počasí nám přálo, bylo krásné letní odpoledne, ale bohužel výsledky tomu nedpovídaly. Pouze 6 účastníků dosáhlo 40 bodů. Na ostatní bodující se můžete podívat v přiložené tabulce. Ta je již opravená - červeně je proveden odpočet nejnižších bodů, protože se počítá 5 nejlepších výkonů. Další úprava bude provedena po posledním kole. V tomto kole zvítězil Tomáš Lokvenc (31 úderů), druhé místo patří Miloši Toholovi (32), bronzovou příčku obsadila Hana Kopecká (36), na čtvrtém místě Mirek Malafa (37) a další v pořadí Alena Toholová a Petr Hejna měli stejný počet 40 úderů. Poslední turnaj bude v neděli 8. října 2023 - pozor, je tu změna začátku, turnaj zahájíme ve 14 hodin!
Hana Čápová, 5.10.2023

Minigolfistům tentokrát vládly ženy

V neděli 13.8.2023 jsme se sešli k dalšímu kolu minigolfové tour. Třináct soutěžících se snažilo o co nejlepší umístění, protože už jen dvě kola nás čekají. Počasí nám přálo, tak i výsledky tomu odpovídaly. Každý však spokojen nebyl. Polovina soutěžících měla do čtyřiceti bodů a zbytek měl bodů o něco více. Vítězem se poprvé v letošní sezóně stala žena, která překvapila svým výsledkem všechny soutěžící. Hela Peterková s 32 údery byla na prvním místě, druhé místo obsadila Alena Toholová (33 úderů), třetí byl Miloš Tohola (35), který se tím dostal do celkového vedení. Následován je Petrem Hejnou, kterému se toto kolo nevydařilo podle jeho představ. Další pořadí: Tomáš Lokvenc (37 úderů), Hana Kopecká (39), Hana Petirová (39) a první polovinu soutěžících uzavírá Mirek Malafa se 40 údery. Na další umístění i celkové pořadí se můžete podívat v přiložené tabulce.
Hana Čápová, 19.8.2023

Tropický minigolf ovládl Miloš Tohola

Další letní neděle, sportovní areál Havlovice a 4. minigolfová tour. Čtrnáct vyznavačů tohoto nenáročného sportu si přišlo zkusit, jak jim půjdou údery ve velkém vedru. Poprvé mezi nás přišel Adrian Zemba a Eva Bažantová. Naopak chyběli naši kamarádi a úspěšní soutěžící Pavel a Tomáš z Červeného Kostelce. Již podruhé v této sezóně vyhrál Miloš Tohola s 34 údery. Dalším v pořadí byl Petr Hejna (36) a stejný počet úderů měla na třetím místě Alena Toholová. Do čtyřiceti úderů se ještě dostala Hana Kopecká (37) a Hana Čápová (38). Na další pořadí se můžete podívat v tabulce, kde také zjistíte, že průběžné pořadí vede Petr Hejna.
Hana Čápová, 11.7.2023

Minigolfistům počasí přálo, vyhrál Tomáš Lokvenc

Krásné nedělní odpoledne ve sportovním areálu bylo ve znamení dalšího minigolfového klání. Zahrát si přišlo 16 zájemců, kteří se snažili o co nejlepší výsledek. Předchozí dva turnaje byly poznamenány nepřízní počasí, ale ve výsledcích se to neprojevilo. Tuto neděli žádný rekord nepadl, pouze po sečtení výsledků nás překvapilo, že prvních pět míst obsadili pánové. A to v pořadí: Tomáš Lokvenc (33 úderů), Pavel Friede (33), Petr Hejna (36), Miloš Tohola (37) a Jarda Prouza (39). Potom již následovaly ženy, které přesáhly 40 úderů, a to v pořadí: Hana Kopecká, Mirka Stoklásková, Hela Peterková, Alena Toholová a desáté místo obsadil další muž Mirek Malafa. Na další pořadí a na body po třech kolech se můžete podívat do tabulky. Další turnaj bude 9.7.2023 od 15 hodin.
Hana Čápová, 13.6.2023

Miloš Tohola zapsal krásný výsledek

Druhá neděle v květnu, druhý turnaj a zase nám nevyšlo počasí tak, jak bychom si přáli. Nepřízeň počasí však neovlivnila výsledky čtrnácti soutěžících. Krásného výsledku dosáhl Miloš Tohola, který zvítězil 24 údery. Tohoto výsledku dosáhl v roce 2015 v posledním kole Petr Hejna. Tento výsledek byl překonán Pavlem Friedem v roce 2019 třiadvaceti údery. V nedělním turnaji se za vítězem umístilo dalších osm soupeřů, kteří nedosáhli ani 40 úderů. Pořadí bylo následující: Kopecká Hana - 30 úderů, Čápová Hana - též 30 úderů, Pavel Fride - 33 úderů, Petr Hejna - 34 údery, Jaroslav Prouza - 36 úderů, Mirek Malafa - 36 úderů, Tomáš Lokvenc - 38 úderů, Alena Toholová - 38 úderů. Tam, kde je stejný počet úderů, rozhoduje druhé kolo. Pořadí od desátého místa bylo následující: Zdeňka Honzerová, Hela Peterková, Mirka Stoklásková, Eva Hendrychová a Jana Sedláčková. V této soutěži se sice bojuje o nejlepší umístění, ale všichni se těší, že se zase po měsíci sejde parta kamarádů, kteří si mají co říci a neodradí je ani nepřízeň počasí. Příští turnaj se bude konat 11.6.2023 od 15 hodin. Výsledková listina je zde.
Hana Čápová, 15.5.2023

Velikonoční minigolf šel nejlépe Petru Hejnovi

O velikonoční neděli se uskutečnil první letošní turnaj pořádaný v rámci série "Minigolfová tour 2023". Po půlroční přestávce jsme se sešli ve sportovním areálu, kde na nás čekal správce Pavel Šrámek, který pro nás měl již vše připravené. Počasí bylo proměnlivé, bohužel v prvním kole přišel i déšť. Ten však neodradil 8 soutěžících a všechny povzbudil do kola druhého. Vítězem se stal Petr Hejna s 27 údery, což je výborný výsledek. Druhé místo obsadil Pavel Friede s 33 údery, na bronzovou příčku dosáhl Jarda Prouza s 34 údery. Na "bramborovém místě" skončil Mirek Malafa s 37 údery. Další pořadí bylo Hana Čápová, Zdeňka Honzerová, Jana Sedláčková, která mezi nás přišla poprvé a závěr patřil Bertě Hladíkové. Děkuji všem, kteří o velikonoční neděli a v nejistém počasí si přišli zahrát. Další turnaj se bude konat 14.5.2023 od 15 hodin. Výsledková listina je zde.