Havlovický minigolf 2010

Zrcadlo výsledků 2010

Poslední minigolfový turnaj je za námi

V neděli 10. října se uskutečnil poslední turnaj v minigolfu. Vítězem se stal Miloš Tohola, druhý byl Petr Hejna a na třetím místě se umístila Hana Čápová. Máme i celkové výsledky celoroční soutěže. Zlato patří Miloši Toholovi, stříbro Petru Hejnovi a bronz si převezme Standa Čáp. Zde jsou výsledky. Zveme všechny minigolfisty na slavnostní předávání cen, které se koná 13. listopadu v kulturním domě v Havlovicích.
Jaroslav Balcar, 11.10.2010

Předposlední kolo minigolfu

Neděle 12. září se nám vydařila co do počasí, ale účast na předposledním kole v minigolfu nebyla valná. Pouze 7 účastníků bojovalo o cenné bodíky. Prvenství si bleskovým projitím všech drah zajistil Miloš Tohola, druhé místo vybojoval Standa Čáp a na třetím se umístila Alena Toholová. Poslední kolo v říjnu tedy slibuje tuhý boj o celkového vítěze! Tady máte průběžné pořadí.
Alena Toholová, 13.9.2010

Lušťa dal všem na frak

Celkem 12 borců se chystalo získat další cenné body do minigolfového turnaje v neděli 8.8. Největší bodový zisk si vybojoval Péťa Luštinec za vyrovnané výkony v obou kolech (28, 31). Druhý Jirka Řezníček "doplatil" na horší druhé kolo (28, 41). Miloš Tohola měl sice obě kola za 30, ale stačilo to jen na 3. místo. Zde je průběžné pořadí. O další body se utkáme opět za měsíc, v neděli 12. září.
Alena Toholová, 9.8.2010

Minigolfistům vypálil rybník Miloš Tohola

V neděli 11. července se i přes parné počasí sešlo v Havlovicích 11 bojovníků. Přilákalo je 4. kolo minigolfu. Prvenství si odnesl Tohola Miloš, manželka Alena byla jen o bod horší a třetí místo obsadil horký favorit celé soutěže Hejna Petr. Prohlédněte si výsledkovou listinu. Další kolo je na programu opět za měsíc 8. srpna (hraje se každou druhou neděli v měsíci). Vítáni jsou všichni, kteří si rádi hrají.
Alena Toholová, 13.7.2010

Úvodní letošní minigolf ovládl Jirka Řezníček

I přes nepřízeň počasí, za stálého deště, byl zahájen celoroční minigolfový turnaj Havlovice Minigolf Open 2010. Při teplotě 5 stupňů Celsia se přihlásilo 13 hráčů, kteří se vybičovali k dvouhodinovému klání. Staronovým mistrem se stal Jirka Řezníček. Na druhém místě se objevila nová akvizice havlovického minigolfu Hana Kopecká a třetí příčku obsadil Miloš Tohola. Již nyní se těšíme na 9. května, kdy seriál pokračuje druhým turnajem. Zde jsou výsledky.