Havlovický minigolf 2019


Zrcadlo výsledků 2019

Termíny Havlovické minigolfové Tour 2019

14. dubna 12. května 9. června 14. července 18. srpna 8. září 13. října

Hracím dnem jsou neděle, začátek vždy v 16 hodin.

Havlovický minigolf přinesl vyhecovaný souboj Kostelečáků

Z důvodu dovolené některých hráčů byl termín posunut až na třetí srpnovou neděli. Hezké počasí přivítalo 8 účastníků, kteří se snažili zabodovat v 5. minigolfové Tour. Vyhecovaný souboj mezi dvěma borci z Červeného Kostelce Tomášem Lokvencem a Pavlem Friede lépe vyzněl pro Tomáše, který zvítězil s 31 bodem. Mezi oba soutěžící se zařadil Petr Hejna s 33 body. Pavel měl stejný počet bodů, ale horší druhé kolo, tak skončil na bronzové příčce. Dostal se však zatím na čelo celkového pořadí. Další místa obsadily ženy v pořadí Hana Čápová - 35 bodů, Hana Kopecká 36 bodů a stejně měla i Alena Toholová. Zdeňka Honzerová a Miloš Tohola uzavírali pořadí. Kompletní výsledky jsou zde.
Hana Čápová, 25.8.2019

4. minigolfová Tour přinesla vítězství Hany Kopecké

Druhá červencová neděle, 4. minigolfová Tour a 10 účastníků. Velmi natěšený do soutěže přijel Pavel Friede z Červeného Kostelce. Několikrát jsme v průběhu soutěže zaslechli jeho smutné "kdyby". Na vítězství to nestačilo, protože na prvním a druhém místě se tentokrát umístily ženy: 1. Hana Kopecká - 31 bodů, 2. Alena Toholová - 33. Ta se také posunula v celkovém pořadí na druhé místo. Třetí místo už patřilo Pavlovi, který měl 36 bodů a celkově se zatím ujal vedení v turnaji. Další místa obsadili pánové v pořadí - Zdeněk Honzera, Jirka Stierand, Petr Hejna se shodnými 37 body /rozhodovalo druhé kolo/, dále Miloš Tohola 39 bodů. Závěr zase ukončily ženy - Soňa Stierandová, Hana Čápová a Zdeňka Honzerová. Po vzájemné dohodě všech účastníků se příští kolo bude hrát o týden později - 18. srpna 2019. Kompletní výsledky jsou zde.
Hana Čápová, 16.7.2019

Minigolfovou trofej si tentokrát potěžkal Pavel Friede

Za krásného počasí se sešlo 12 účastníků v neděli 9.6.2019 ke třetímu soutěžnímu kolu v minigolfu. Výsledky byly docela vyrovnané. Prvních deset borců mělo rozestup pouhých sedm bodů. Vítězem kola se stal Pavel Friede s 32 body. Další tři místa obsadili shodně se 34 body Tomáš Lokvenc, Hana Čápová a Bohdan Růžička. Tady pořadí určovalo druhé kolo, ten, kdo měl méně bodů, tak na tom byl lépe. Stejně se rozhodovalo o pořadí na šestém až osmém místě, kde měli tři soutěžící 37 bodů. Po velmi dlouhé době mezi nás přišel Adrian Zemba a doufáme, že ho slabší výsledek neodradí a v červenci se zase uvidíme. Kompletní výsledky jsou zde.
Hana Čápová, 12.6.2019

Přišel, viděl, zvítězil. Takový je Bohdan Růžička

V neděli 12. května 2019 jsme se sešli k dalšímu minigolfovému klání. Počasí nám moc nepřálo - byla zima a větrno, jen nám nepršelo. Hodnocení je jednoduché - přišel po dlouhé době a letos poprvé. Přivítal se s námi, vylosoval si spoluhráče a přes nepřízeň počasí se snažil o dobrý výsledek. Sám byl překvapený, že zvítězil. Takový je náš spoluhráč Bohdan Růžička. Kompletní výsledky jsou zde. Můžete si také prohlédnout trofej, o kterou se hraje.
Hana Čápová, 12.5.2019

Miloš Tohola ovládl první letošní minigolf

V neděli 14. dubna jsme se sešli po pěti měsících, abychom zahájili letošní Havlovickou minigolfovou tour. Počasí nám přálo a vítr někdy pomohl míčku do jamky. Bylo vidět, že sportovní přátelé jsou natěšeni, ale k nějakému výraznému vítězství nedošlo. Několikrát mezi námi zaznělo "kdybych to zahrál na první nebo druhý pokus a ne na pátý", ale na kdyby se nehraje. Ženy byly tentokrát v převaze, ale na vítězství to nestačilo. To si zajistil již v prvním kole Miloš Tohola. Kompletní výsledky jsou zde. Můžete si také prohlédnout trofej, o kterou se hraje.
Hana Čápová, 16.4.2019

Minigolfová sezóna začíná v neděli 14. dubna

Ahoj všichni přátelé nenáročného sportu minigolfu. V neděli 14.4.2019 od 16 hodin začíná letošní sezóna. Pozvěte další zájemce, kamarády a známé. Budeme se těšit, že nám bude přát počasí jako v loňském roce a užijeme si společně zbytek nedělního odpoledne. Na Vás všechny se těší Hana Čápová.
Hana Čápová, 8.4.2019