Termíny Havlovické minigolfové Tour 2014

13. dubna 10. května 14. června 12. července 10. srpna 14. září 12. října

Hracím dnem jsou neděle, začátek vždy v 16 hodin.

Minigolfová tour má nový rekord

V neděli 12. října 2014 proběhl na minigolfovém hřišti v Havlovicích poslední turnaj Havlovické minigolfové tour. Vítězem se stal Bohdan Růžička s 29 údery, na druhém místě skončila Hana Čápová s 30 údery a třetí se umístil Zdeněk Honzera s 31 údery. Výsledkovou listinu máte zde. Díky vítězství v posledním turnaji se stal celkovým vítězem Bohdan Růžička před druhým Petrem Hejnou, na třetím místě skončil loňský vítěz Pavel Friede. Nejlepší hráči z minigolfu budou oceněni na slavnostním vyhlášení, které se uskuteční 22.11.2014 v 19:30 v Kulturním domě v Havlovicích.
Stanislav Čáp, 17.10.2014

Šestý turnaj Havlovické minigolfové open má šestého vítěze letošního ročníku. Tentokrát zvítězil Petr Sádovský s pětadvaceti údery, čímž překonal rekord Zdeňka Honzery s 27 údery. Na prvních čtyřech místech se umístili hned tři borci z Červeného Kostelce. Kompletní výsledky jsou zde. Série vyvrcholí posledním sedmým turnajem 12. října.
Stanislav Čáp, 17.9.2014

Páté kolo minigolfové tour ovládl Miloš Tohola

Pátým vítězem Havlovické minigolfové tour se stal Miloš Tohola a vypálil tak rybník všem favoritům z čela tabulky. Na druhém místě se umístil Pavel Friede a celkově se posunul na 3. místo. Třetí byl Petr Hejna, který se po zaváhání Bohdana Růžičky vyšvihl do čela celkového pořadí. Kompletní výsledky jsou zde.
Stanislav Čáp, 12.8.2014

Čtvrté kolo minigolfové tour vyhrála Hana Kopecká

13. července byl odehrán další turnaj Havlovické minigolfové tour. I čtvrtý turnaj má jiného vítěze. Tentokrát vyhrála Hana Kopecká, která 28 údery vypálila rybník všem favoritům turnaje. Druhý skončil vedoucí celé tour Bohdan Růžička, který si upevnil vedení před třetím Petrem Hejnou. Kompletní výsledky najdete zde.
Stanislav Čáp, 27.7.2014

Třetí kolo minigolfové tour ovládl Zdeněk Honzera

V neděli 8.6.2014 se odehrál třetí turnaj Havlovické minigolfové tour. A ve třetím turnaji si nejlépe vedl Zdeněk Honzera, který se stal letošním třetím vítězem. Ve velice vyrovnané celkové tabulce si vedoucí příčku udržel Bohdan Růžička s jednobodovým náskokem před Petrem Hejnou. Nedělní vítěz se probojoval již na čtvrté místo celkového pořadí přesto, že odehrál zatím dva ze tří turnajů. Kompletní výsledky najdete zde.
Stanislav Čáp, 17.6.2014

Druhé kolo minigolfové tour pro Bohdana Růžičku

Druhého kola minigolfové tour se zúčastnilo 13 hráčů. Vítězem turnaje se stal Bohdan Růžička, který se v loňské sezoně několikrát umístil na druhém místě. Lídr a vítěz loňské minigolfové tour se tentokrát umístil až na 12. místě. Kompletní výsledky jsou zde. Jak slavil své první vítězství Bohdan Růžička se můžete podívat na přiložené fotografii.
Stanislav Čáp, 14.5.2014

První letošní minigolf kořistí Tomáše Lokvence

První letošní turnaj v minigolfu se uskutečnil v neděli 13.4.2014. Ve vyrovnaném poli deseti účastníků si nejlépe vedl Tomáš Lokvenc, který zahrál 30 úderů. Druhý skončil s 32 údery Petr Hejna a třetí s 35 údery Pavel Friede (loňský vítěz). Zde jsou výsledky. Příští turnaj bude v neděli 11. května ve sportovním areálu v Havlovicích. Těšíme se na hojnou účast dalších borců.
Stanislav Čáp, 15.4.2014

Začíná Havlovická minigolfová Tour 2014

Zveme všechny příznivce a hráče minigolfu na 8. ročník Havlovické minigolfové tour. Každou druhou neděli v měsíci v 16 hodin v havlovickém všesportovním areálu proběhne turnaj v minigolfu. Začínáme již tuto neděli 13. dubna 2014! Další termíny: 10.5., 14.6., 12.7., 9.8., 13.9., 11.10.2014.