Termíny Havlovické minigolfové Tour 2020

12. dubna 10. května 14. června 12. července 9. srpna 13. září 11. října

Hracím dnem jsou neděle, začátek vždy v 15 hodin.

Další minigolfový turnaj ovládl Petr Hejna

Druhou zářijovou neděli se zase sešla parta minigolfistů k dalšímu turnaji. Krásné počasí přivítalo šest zájemců o tento sport. První tři místa obsadila pánská část v pořadí Petr Hejna 31 bod, Pavel Friede 32 body, Tomáš Lokvenc 34 body. Další místa obsadily ženy v pořadí Hana Čápová 37 bodů, Hana Kopecká 38 bodů a Zdeňka Honzerová 41 bod. Poslední turnaj bude 11. října 2020. Zde jsou kompletní výsledky.
Hana Čápová, 19.9.2020

Tropický minigolf nejvíce seděl Aleně Toholové

Za úmorného tepla se sešlo osm soupeřů, aby si to rozdali v další minigolfové tour. Velmi teplé počasí poznamenalo výkony jednotlivých soutěžících, žádný se nedostal pod třicet bodů. Zvítězila Alena Toholová s 35 body. Na dalších místech byli Tomáš Lokvenc a Petr Hejna (shodně 37 bodů), ale rozhodovalo lepší druhé kolo. Stejně se tak podělily obě Hany - Kopecká a Čápová 38 bodů. Šestý byl minulý vítěz Miloš Tohola se 40 body. 44 body měl Pavel Friede a pole soutěžících uzavírala Helena Peterková s 51 bodem. Mrkněte na kompletní výsledky.
Hana Čápová, 12.8.2020

Další turnaj minigolfové tour přinesl velké drama

V neděli 12.7.2020 byl další turnaj v minigolfové tour. Tradičních 9 soupeřů si to rozdalo mezi sebou a vítěz vzešel z duelu Petr Hejna a Miloš Tohola. Měli stejný počet bodů v prvním i druhém kole a tudíž došlo k rozstřelu na třetí dráze. Úspěšnější byl Miloš, který zvítězil s 30 body a stejným počtem bodů na druhém místě skončil Petr. Třetí v pořadí s 33 body byla Hana Kopecká, následuje ji Pavel Friede s 35 body, dalším v pořadí je Tomáš Lokvenc s 38 body. Tabulku uzavírají ženy v pořadí Alena Toholová 40 bodů, Helena Peterková 44 body a se stejným počtem bodů Hana Čápová, ale horším výsledkem ve druhém kole. A skupinu uzavírá Zdeňka Honzerová s 54 body. Klikněte na kompletní výsledky.
Hana Čápová, 13.7.2020

Další minigolf ovládli chlapi

Za pěkného počasí se v neděli konal další turnaj v minigolfu. Sešlo se nás osm soutěžících. Poprvé mezi nás přišla Hela Peterková a velmi nás potěšilo, že někdo další má zájem o toto jednoduchbé sportovní vyžití. Toto soutěžní kolo vyznělo jednoznačně pro soutěžící pány. Do 30 bodů se vešli první tři v pořadí - Pavel Friede 26 bodů, Miloš Tohola 28 bodů a Petr Hejna 29 bodů. Další v pořadí byl Tomáš Lokvenc s 35 body, Hana Kopecká 42 body, Hana Čápová 44 body, Mirek Malafa 45 bodů a Hela Peterková 57 bodů. Kompletní výsledky jsou zde.
Petr Záliš, 17.6.2020

Hana Čápová ovládla první letošní minigolf

V neděli 10. května se sešli minigolfisté, aby zahájili letošní Havlovickou minigolfovou tour. Jelikož nebylo možné se sejít v dubnu z důvodu karantény, dubnové kolo se odkládá na další z turnajů, kdy se sejde více hráčů. Zároveň bylo dohodnuto, že turnaje budou zahajovány vždy již od 15 hodin. Vítězství získala Hana Čápová s 30 body, na druhém místě skončil Petr Hejna s 31 údery a třetí místo obsadil Pavel Friede s 32 body. Takže pěkně vyrovnaný souboj. Kompletní výsledky jsou zde. Můžete si také prohlédnout trofej, o kterou se hraje.