Termíny Havlovické minigolfové Tour 2016

10. dubna 8. května 12. června 10. července 14. srpna 11. září 9. října

Hracím dnem jsou neděle, začátek vždy v 16 hodin.

Poslední minigolf vyhrál Petr Hejna, celkovým vítězem je Pavel Friede

V odloženém posledním turnaji, který se konal v neděli 16. října 2016 se rozhodlo o celkovém vítězi celého seriálu minigolfové tour. Na rozdíl od minulého turnaje, kdy dominovaly ženy, tentokrát byli dominantní muži. Vítězem se stal Petr Hejna s 27 body. Na druhém místě se umístil Pavel Friede s 32 body a tím se stal stal celkovým vítězem celého seriálu. Na třetím místě skončil Miloš Tohola s 32 body. V celkovém pořadí skončila na 2. místě Hana Kopecká a 3. skončila Alena Toholová. Kompletní výsledky jsou zde.
Stanislav Čáp, 19.10.2016

Šesté kolo Havlovické minigolfové tour jasně ovládly ženy

Šestému kolu Havlovické minigolfové tour, které se konalo v neděli 11. září, jasně dominovaly ženy. Získaly úplně přesvědčivě první tři místa. Muži tentokrát odešli zcela poraženi. Na prvním místě se umístila Hana Kopecká se ziskem 30 bodů a to jí vyneslo na první příčku v celkovém pořadí po šesti kolech. Na druhém místě se umístila Hana Čápová s 31 body. Třetí do party žen skončila Alena Tohohlová s 35 body a v celkovém pořadí se posunula opět na stupně vítězů. Další kolo se koná v neděli 9. října, rozhodovat se bude o absolutním vítězi Tour 2016. Kompletní výsledky jsou zde.
Stanislav Čáp, 12.9.2016

Minigolfistům kraloval Pavel Friede

Pátý turnaj Havlovické Minigolfové Tour 2016, který se konal v neděli 14. srpna 2016 vyhrál Pavel Friede s 34 body a dostal se tak do čela celkového pořadí. Na druhém místě skončila Hana Kopecká s 35 body a toto umístění jí vyneslo na druhou příčku celkového pořadí. Dosavadní vedoucí Miloš Tohola skončil s 41 body až na 6. místě a celkově klesl na průběžnou bronzovou příčku. Na 3. místě se umístila Alena Toholová s 36 body. Kompletní výsledky jsou zde.
Stanislav Čáp, 15.8.2016

Havlovický minigolf ovládla Hana Kopecká

V neděli 10. července 2016 se za velmi teplého počasí uskutečnilo již 4. kolo Open Havlovické Tour v minigolfu. Při neúčasti dosud vedoucí hráčky Aleny Toholové zvítězila Hana Kopecká s 32 body a posunula se tak na celkové třetí místo. Na druhém místě se umístil Miloš Tohola s 32 body a vrátil se tak do čela celkového pořadí. Třetí místo vybojoval Petr Hejna s 37 body. Kompletní výsledky jsou zde.
Stanislav Čáp, 11.7.2016

V neděli se uskutečnil další turnaj v minigolfu

Ve třetím kole Havlovické minigolfové tour zvítězila poprvé Alena Toholová s 31 údery. Toto vítězství ji posunulo na 1. místo v celkové klasifikaci. Na druhém místě se umístil Pavel Friede s 32 údery a celkově se posunul na druhé místo. Dosavadní vedoucí celkového pořadí Miloš Tohola skončil až na 4. místě s 38 údery a celkově byl odsunut až na třetí místo. Na třetím místě skončil ve svém prvním letošním startu Zdeněk Honzera s 38 údery. Kompletní výsledky jsou zde.
Stanislav Čáp, 9.5.2016

Druhý havlovický minigolf vyhrál Pavel Friede

V druhém turnaji Havlovické minigolfové tour zvítězil s 26 body Pavel Friede. Druhé místo obsadil s 31 body Miloš Tohola, který se vyšplhal na první místo v celkovém pořadí po dvou turnajích. Na třetím místě skončila Alena Toholová s 32 body, což jí vyneslo celkové druhé místo. Další turnaj se uskuteční ve sportovním areálu v Havlovicích 12. června 2016. Kompletní výsledky jsou zde.

První letošní havlovický minigolf ovládl Matěj Růžička

V deštivém a chladném počasí byl odehrán první turnaj 10. ročníku Havlovické minigolfové tour.V neděli 10. dubna se prvního turnaje zúčastnilo devět borců (viz foto). Vítězem se stal Matěj Růžička před Hanou Čápovou a Hanou Kopeckou. Ženskou nadvládu dovršila 4. místem Alena Toholová. Favorité tentokrát skončili v poli poražených. Kompletní výsledky jsou zde.