Termíny Havlovické minigolfové Tour 2017

9. dubna 14. května 11. června 9. července 13. srpna 10. září 8. října

Hracím dnem jsou neděle, začátek vždy v 16 hodin.

Minigolfovou tour už vede Petr Hejna

Havlovická minigolfová tour byla ukončena 8.10.2017. Vítězem posledního klání se stala Alena Toholová se ziskem 32 bodů, stejného výsledku dosáhl na druhém místě Petr Hejna. O pořadí rozhodlo horší kolo, ve kterém měla Alena 38 bodů a Petr 43 bodů. Na třetím místě se umístil Miloš Tohola s 35 údery na čtrnáctijamkovém hřišti. Celkovým vítězem minigolfové tour 2017 se stal Petr Hejna s téměř padesátibodovým náskokem před Alenou Toholovou. Na třetím místě skončila v celkovém pořadí Hana Kopecká. Příští ročník bude zahájen druhou neděli v dubnu 2018. Těšíme se opět na lité boje v příštím roce a zveme všechny zájemce o minigolf. Kompletní výsledky najdete zde.
Stanislav Čáp, 10.10.2017

Předposlední turnaj minigolfové tour se uskutečnil v neděli 10. září 2017. Mezi kapkami deště za chladného počasí se zúčastnilo 9 borců. Vítězem se stal Petr Hejna s 33 body a vyhoupl se tak na první příčku celkového pořadí. Druhý v turnaji se umístil Miloš Tohola se ziskem 35 jamek, stejně jako na třetím místě Pavel Friede. V celkovém pořadí klesla Hana Kopecká na druhé místo a Alena Toholová zatím uhájila celkově třetí pořadí. Poslední letošní turnaj se uskuteční 8. října již ve 14 hodin. Kompletní výsledky najdete zde.
Stanislav Čáp, 12.9.2017

Minigolfistům v Havlovicích kraloval Petr Hejna

V neděli 13. srpna 2017 byl odehrán 5. turnaj Havlovické Minigolfové Tour. Ze sedmi zúčastněných borců byl nejlepší Petr Hejna s 29 body a tím se dostal v celkovém pořadí na druhé místo. Alena Toholová na druhé pozici zahrála 31 úder a poskočila na třetí místo v celkovém pořadí. Na bronzové příčce skončil Miloš Tohola s 32 body a celkově se posunul na páté místo. I přes šesté pořadí v nedělním turnaji uhájila celkové vedení Hana Kopecká. Kompletní výsledky jsou zde.
Stanislav Čáp, 9.7.2017

Havlovický minigolf ovládla Hana Kopecká

Ve čtvrtém kole Havlovické minigolfové tour se za krásného letního počasí podařilo zvítězit Haně Kopecké s 31 údery a tím se dostala do čela celkového pořadí. Na druhém místě se umístil Bohdan Růžička rovněž s 31 body, ale horším druhým kolem. Třetí skončil Pavel Friede, a tím poskočil na celkové druhé místo v celkovém pořadí. Nováček Jirka Stierand skončil na čtvrém místě s 34 údery a v celkové klasifikaci je již na krásném pátem místě. Turnaje se zúčastnilo celkem 12 borců. Další turnaj se v havlovickém sportovním areálu uskuteční opět za měsíc 13. srpna 2017 od 16 hodin. Kompletní výsledky jsou zde.

Třetí kolo havlovického minigolfu pro Zdeňka Honzeru

Třetí kolo Havlovického minigolfového Open proběhlo za krásného letního počasí v neděli 11.6.2017. Vítězem se stal po delší odmlce Zdeněk Honzera ziskem 29 úderů před druhou Hanou Kopeckou s 32 jamkami a třetím Milošem Toholou. V celkovém pořadí si udržel vedení Petr Hejna před Hanou Kopeckou a třetím Pavlem Friede. Turnaje se po dlouhé době zúčastnilo 14 borců (mj. i dva z Brna). Kompletní výsledky jsou zde.
Stanislav Čáp, 11.6.2017

Další havlovický minigolf v režii Aleny Toholové

V neděli 14. května bylo za deštivého počasí odehráno druhé kolo Havlovické minigolfové tour. Zvítězila v něm Alena Toholová s 31 body, druhé místo získal s 32 body Stanislav Čáp a třetí skončil vítěz první tour Petr Hejna se ziskem 33 bodů. V celkovém pořadí uhájil 1. místo Petr Hejna, který má zatím 109 bodů. Druhým v celkovém pořadí je Pavel Friede se ziskem 91 bodů a na 3. místě se usadila dvojice hráčů Hana Kopecká a Standa Čáp se ziskem 69 bodů. Kompletní výsledky jsou zde.
Stanislav Čáp, 16.5.2017

Úvodní minigolfový turnaj ovládl Petr Hejna

V neděli 9. dubna byla zahájena další sezóna Minigolfové tour. Úvodního turnaje se zúčastnilo 11 hráčů, z toho byli 3 nováčkové. V prvním turnaji byl nejúspěšnější Petr Hejna s 29 body, na druhém místě se umístil loňský šampion Pavel Friede a na třetím místě se umístila Hana Kopecká. Oba nasbírali shodně 31 bodů a o pořadí rozhodl výsledek horšího kola (viz výsledky).