Termíny Havlovické minigolfové Tour 2015

12. dubna 10. května 14. června 12. července 9. srpna 13. září 11. října

Hracím dnem jsou neděle, začátek vždy v 16 hodin.

Havlovický minigolf: celkovým vítězem Petr Hejna

Poslední turnaj 9. ročníku minigolfového turnaje vyhrál v mrazivém počasí během posvícení Petr Hejna. Svůj triumf ozdobil rekordním výkonem 24 ran. Vítězstvím v posledním turnaji získal i prvenství v celém ročníku. Celkově druhé místo obsadil Pavel Friede a třetí skončila překvapivě Hana Kopecká. Podívejte se na kompletní výsledkový přehled.
Stanislav Čáp, 12.10.2015

Šestý havlovický minigolf ovládl Miloš Tohola

V šestém turnaji minigolfu zvítězil po dlouhém čekaní na lepší výsledek několikanásobný vítěz Miloš Tohola. Na druhém místě se umístila Hana Kopecká, která díky lepšímu druhému kolu odsunula třetí Zděnku Honzerovou na třetí místo v pořadí. Čtvrtý skončil Pavel Friede a v celkovém pořadí se dostal o jediný bod do čela před Tomáše Lokvence. Kompletní výsledky jsou zde.
Stanislav Čáp, 14.8.2015

Když to ženy natřou mužům... (v minigolfu)

Je neděle 9. srpna 2015, havlovický sportovní areál a 5. kolo minigolfové ligy. Šokující vedra pokračují a další šok, hlavně zúčastněným mužům, způsobily výsledky kola. Hana Kopecká a Alena Toholová dosáhly shodných výsledků 29 bodů a v horším kole 45 bodů. Rozstřel, který následoval, vyhrála Hana Kopecká a tím kolo vyhrála. Zdeněk Honzera a Pavel Friede měli shodně 31 bodů, ale lepším druhým kolem obsadil Zdeněk Honzera 3. místo. Také shodný počet 36 bodů dosáhli Bohdan Růžička a Miloš Tohola, opět lepším druhým kolem se dostal na pátou příčku Bohdan Růžička. A nakonec shodný počet bodů 37 dosáhli i Tomáš Lokvenc a Zdenka Honzerová. Tomáš obsadil 7. místo a Zdenka 8. místo. Příště tedy zase za měsíc. Celkové výsledky zde.
Alena Toholová, 9.8.2015

Havlovický minigolf zase v režii Matěje Růžičky

V neděli 12.7. se v Havlovicích uskutečnil čtvrtý turnaj v minigolfu. Ve svém druhém letošním startu opět zvítězil Matěj Růžička výkonem 30 ran a tím se dostal na čtvrté místo v celkovém pořadí. Na druhém místě skončil s 33 body Tomáš Lokvenc a vyhoupl se do čela celkového pořadí. Třetí skončila Alena Toholová se stejným výkonem jako druhý Tomáš. Celkové výsledky tour najdete zde.
Stanislav Čáp, 14.7.2015

Havlovický minigolf ovládl Tomáš Lokvenc

V neděli 14.6.2015 se v Havlovicích uskutečnil třetí turnaj v minigolfu. Za účasti devíti borců se vítězem stal Tomáš Lokvenc před Petrem Hejnou, na třetí příčce se umístil Pavel Friede. Tito tři borci okupují i první tři místa v celkovém pořadí "Havlovické minigolfové tour". Kompletní výsledky tour najdete zde.
Stanislav Čáp, 16.6.2015

Vyrovnaný minigolf vyhrál Matěj Růžička

Ve druhém kole minigolfové tour se po velmi vyrovnaném souboji stal vítězem Matěj Růžička, který absolvoval svůj letošní první turnaj. Se ziskem 28 bodů zvítězil před druhým Pavlem Friedem s 29 body a třetím Tomášem Lokvencem, který získal 30 bodů. V celkovém pořadí se udržel na prvním místě Petr Hejna s těsným náskokem před Pavlem Friedem. Kompletní výsledky jsou zde.
Stanislav Čáp, 14.5.2015

Úvodní kolo minigolfové tour ovládl Petr Hejna

Vítězem prvního turnaje 9. ročníku minigolfové Havlovické tour se sta Petr Hejna, který uhrál 31 bodů. Na druhém místě se stejným počtem bodů se umístil Standa Čáp. Třetí skončil s 35 body Pavel Friede. Favorité Miloš Tohola a Zdeněk Honzera skončili na chvostu startovního pole. Prvního turnaje se zúčastnilo 11 borců. Kompletní výsledky jsou zde.
Stanislav Čáp, 12.4.2015

Začíná Havlovická minigolfová tour 2015

Již v neděli 12.4.2015 v 16,00 hod. začíná 9. ročník Havlovické minigolfové tour. Každou druhou neděli v měsíci (duben - říjen) od 16 hodin v Havlovickém sportovním areálu proběhne turnaj v minigolfu. Vítězem tour se stane ten, kdo získá nejvíce bodů z každého turnaje. Započítává se pět nejlepších výsledků ze sedmi turnajů. Další termíny jsou: 10.5., 14.6., 12.7., 9.8., 13.9. a 11.10. Zveme všechny, kteří si chtějí zahrát minigolf.