Zrcadlo výsledků 2021

Termíny Havlovické minigolfové Tour 2021

25. dubna 9. května 13. června 11. července 8. srpna 12. září 10. října

Minigolfová sezona zakončena

V neděli 14.11.2021 se všichni soutěžící v minigolfu sešli, aby zhodnotili letošní sezónu. Nejdříve jsme zkušebně odehráli jedno kolo. Výsledky nebyly zrovna ty nejlepší, i když jednotlivé dráhy byly vzorně připravené. Pouze tři měli počet bodů pod 40, a to v pořadí Pavel Friede, Hana Kopecká a Alena Toholová. Z chladného prostředí jsme se přemístili do krásně vyhřáté klubovny v hlavní budově na hřišti. Nejdříve proběhlo vyhlášení vítěze jednokolového "turnaje" a potom došlo na celkového vítěze. Vítězem sezóny 2021 se stal Tomáš Lokvenc z Červeného Kostelce. Jsme moc rádi, že Tomáš s Pavlem pravidelně za každého počasí jezdí na naše turnaje. Někdy cesta z Červeného Kostelce do Havlovic přes Vízmburk není moc příjemná, ale je stále lepší než zpět, kdy se stále jede do kopce. Tomáši byl předán putovní pohár, na kterém je již připevněn štítek s jeho jménem. Došlo také na společné foto. Při společném posezení, vzpomínání a rozebírání některých dobrých i špatných úderů nám správce areálu Pavel Šrámek připravil občerstvení. Nic nám nechybělo a myslím si, že všichni byli spokojeni. Došlo i na přípitek - Haně Kopecké na narozeniny, na závěr sezóny a abychom se ve zdraví všichni sešli v příštím roce 10.4.2022. Zároveň zveme další zájemce o tento nenáročný sport. Může se zúčastnit každý, věk nerozhoduje. Fotogalerie přibližující poslední letošní minigolfové klání v Havlovicích je ZDE.
Hana Čápová, 17.11.2021

Závěrečné kolo Havlovické ligy v minigolfu

V neděli 10. října se konaly dvě důležité sportovní akce. Velká pardubická v Pardubicích a závěrečné kolo Havlovické ligy v minigolfu. Obě se konaly za krásného podzimního slunečného dne. Pravda, v Pardubicích měli více diváků. I my jsme přerušili naše klání, abychom viděli hlavní závod. V Havlovicích se na start posledního kola ligy postavilo 9 hráčů. O několik délek zvítězil Petr Hejna s 28 body. Daleko za ním se umístili další hráči s minimálními bodovými rozdíly. Hana Kopecká brala 2. místo za 37 bodů, shodný počet 38 bodů měli zástupci z Červeného Kostelce Tomáš Lokvenc a Pavel Friede, rozhodovalo druhé kolo. Svého nejlepšího výsledku 39 bodů dosáhla Hela Peterková a brala 5. místo. Se stejným počtem 40 bodů skončili tři hráči: Miloš Tohola, Mirek Malafa, který si také vytvořil osobní rekord a tím v celkovém hodnocení přeskočil Mirku Stokláskovou, která se tentokrát nemohla zúčastnit, a Alena Toholová, která se posunula v celkovém pořadí za Pavla Friede. Zdena Honzerová tentokrát uzavřela startovní pole se 44 body. Celková tabulka je zde. Další ročník ligy je tedy úspěšně za námi. Dík všem účastníkům. Dáme si lehký zimní spánek a na jaře to rozjedeme znovu. Přidejte se k nám! A proč? Protože minigolf je dostupný každému, nenáročný na fyzičku, zábavný, přesto adrenalinový.
Alena Toholová, 12.10.2021

Minigolfisty potrápila voda

V neděli 12.9.2021 se konal předposlední turnaj v minigolfu. Tentokrát se zúčastnilo 13 zájemců, kteří se snažili o co nejlepší výsledek. Turnaj musel být na chvíli přerušen z důvodu dešťové přeháňky. Správce areálu hned pohotově přispěchal s fukarem a snažil se z drah vyfoukat vodu, která znemožňovala dobrý pohyb míčku (FOTO). Při hodnocení jsem zjistila, že bude muset dojít k rozstřelu mezi Helou Peterkovou a Mirkem Malafou. Oba měli shodný počet bodů v obou kolech. Z rozstřelu vyšla lépe Hela. A výsledky celkově - první místo obhájila z minulého turnaje Hana Kopecká s 30 body. Do 40 bodů se vešlo 8 soutěžících v pořadí Tomáš Lokvenc /31/, Miloš Tohola /32/, Pavel Friede /32/, Hana Čápová /32/, Alena Toholová /34/, Petr Hejna /35/, Zdeňka Honzerová /38/, Jaroslav Prouza /40/. Další pořadí: Helena Peterková, Mirek Malafa, Mirka Stoklásková a Eva Bažantová. V přiložené tabulce je zatím započítáno 5 nejlepších výsledků.
Hana Čápová, 16.9.2021

Hana Kopecká dala 29!

V neděli 8. 8. 2021 se při pátém kole turnaje v minigolfu sešlo 10 hráčů. V době dovolených dobrý počet. Po dlouhé době padla hranice 30 bodů. Pokořila ji Hana Kopecká, která uhrála 29 a zajistila si tak vítězství. Na paty se jí lepil Petr Hejna a skončil na druhém místě se 30 body. Letošní favorit soutěže Tomáš Lokvenc obsadil 3. místo se 32 body. Další pořadí najdete v tabulce. Do konce soutěže jsou ještě dvě kola, a to neděle 12. 9. a 10. 10. 2021. Tradiční účastníci se jistě sejdou a ti, kteří se chcete přidat, vyzkoušet a v příštím roce naskočit do soutěže již od začátku, jste vítáni.
Alena Toholová, 9.8.2021

Tomáš Lokvenc nenašel přemožitele

V neděli 11.7.2021 byl další minigolfový turnaj. Zúčastnilo se ho 9 zájemců. Vítězem se stal Tomáš Lokvenc s 33 body. Druhý v pořadí byl Miloš Tohola, který měl 36 bodů. Náledovala jej Alena Toholová, která zapsala 38 bodů. Ještě méně než 40 bodů měla Hana Kopecká. Další soutěžící měli již více než 40 bodů. V pořadí Hana Čápová, Pavel Friede, Petr Hejna, Zdeňka Honzerová a Helena Peterková. Na soutěžní klání se můžete podívat ve videoreportáži Televize-JS. Kompletní výsledky Havlovické Minigolfové Tour 2021 jsou zde.
Hana Čápová, 16.7.2021

Třetí minigolf vyšel nejlépe Petru Hejnovi

Za chladného a větrného počasí se konala třetí minigolfová tour. Soutěže se zúčastnilo třináct borců. Nejlépe se dařilo Petrovi Hejnovi, který s 32 body zvítězil. S 35 body se umístil na druhém místě Tomáš Lokvenc. Třetí místo získala Alena Toholová, která měla 37 bodů, stejně jako čtvrtý Pavel Friede. Ten však měl horší druhé kolo. Další soutěžící měli již přes 40 bodů. Pořadí zjistíte v přiložené tabulce. Budeme se těšit na další setkání v červenci.
Hana Čápová, 16.6.2021

Minigolfová tour 2021 zahájena

Po více než půlroční pauze jsme se vrátili do sportovního areálu naší TJ, abychom zahájili minigolfovou tour 2021. Na první turnaj se sešlo 9 soutěžících, počasí nám moc nepřálo - byl vítr a zima. Poprvé mezi nás přišla Mirka Stoklásková. Vítězem tohoto kola se stal Miloš Tohola s 29 body, druhé místo obsadil Petr Hejna a třetí byla Hana Čápová. Petr Hejna byla také celkovým vítězem tour 2020. Ta však byla poznamenána covidovými opatřeními - sehráno bylo méně kol. Druhý turnaj byl již za krásného slunečného odpoledne v neděli 9.5.2021. Zasportovat si přišlo 11 zájemců, z toho byli tři nováčci - Eva Bažantová, Mirek Lokvenc a Jaroslav Prouza. Počasí krásné, ale výsledky tomu moc neodpovídaly. Lépe se nám dařilo v chladnějším počasí. Vítězem se stal Tomáš Lokvenc s 33 body, na druhém místě překvapil nováček Jarda Prouza s 39 body a na třetím místě Hana Kopecká se 40 body. Rovněž se 40 body na dalším místě byla Zdeňka Honzerová. Na další pořadí se můžete podívat do tabulky. Prohlédněte si také obrázky. Těšíme se na 3. kolo, které se uskuteční 13.6. od 15 hodin. Rádi mezi sebou přivítáme další zájemce o tento nenáročný sport.
Hana Čápová, 12.5.2021

První minigolfový turnaj se odkládá

Všem zájemcům o minigolf sdělujeme, že plánované první minigolfové tour se odkládá. Dle usnesení vlády ČR ze dne 26.3.2021 je do 11.4.2021 vyhlášen nouzový stav. V tomto období je sportování omezeně možné pouze v domovském okrese. Amatérský sport pozastaven. Z tohoto důvodu se první minigolfový turnaj přesouvá na třetí neděli v měsíci, tj. na 25.4.2021 od 15 hodin. Havlovickému minigolfu zdar.