Zrcadlo výsledků 2011

Termíny Havlovické minigolfové Tour 2011

10. dubna 8. května 12. června 10. července 7. srpna 11. září 9. října

Fotbalové, tenisové, minigolfové a pingpongové ligy byly slavnostně ukončeny

V sobotu 19. listopadu se v havlovickém kulturním domě sešli sportovci z širokého okolí. Nejprve Miloš Tohola a Jarda Kocián vyhlásili výsledky Havlovické Tropical ligy. Vítězem 1. ligy se stali hráči týmu Piškotky Doubravice. Více se již brzy dozvíte na http://havlovickaliga.webnode.cz/novinky. Vítězem 1. tenisové ligy se stal již počtvrté L. Lysický. Prvním v 2. lize byl J. Kábrt a vítězem 3. ligy se stal K. Šafář. Nejlepší ženou je I. Kábrtová a vítězi 2. ligy ve čtyřhře se stali J. Šeda a R. Veselá. Bohužel 1. liga čtyřher nebyla ještě dohrána, a proto vyčkáme s předáváním cen až po odehrání ligy. Vítězem celoročního minigolfového turnaje se stal Miloš Tohola. Prázdninové turnaje v pingpongu ovládl Petr Hejna. Fotografie z předávání cen najdete zde a videoreportáž zde. Zájemci o jarní tenisovou ligu se mohou přihlásit na tel. 777 005 790.
Jaroslav Balcar, 23.11.2011

A je dohráno!

V neděli 9. října, hned po přenosu Velké pardubické, začal boj o konečné pořadí v letošní lize minigolfu. O špici bylo sice rozhodnuto již dříve, ale ve hře bylo umístění na dalších příčkách. Velice dobře zabojoval Standa Čáp, v tomto kole skončil druhý a tím pro sebe "urval" třetí příčku v celkovém pořadí. O bod za ním skončila první žena Alena Toholová. Celkové prvenství patří Miloši Toholovi. Na vysvětlení tabulky: do konečného pořadí se započítává nejlepších 5 kol, nejnižší se škrtají (červená barva). Vyhlášení vítězů bude na setkání 19. listopadu 2011 v Kulturním domě v Havlovicích. Výsledky jsou zde. Již teď se těšíme na další ročník a doufáme, že se sejdeme v ještě hojnějším počtu.
Alena Toholová, 10.10.2011

Minigolf: favoritům se tentokrát nedařilo

Neděle 11. září byla krásně slunečná, ale na minigolfu se nás sešlo snad nejméně za celou dobu konání turnaje. Pouze šest. Že by ostatní rezignovali a odradilo je 300 bodů Miloše Toholy s tím, že již nedosáhnou na 1. místo v celkovém umístění? Favorité tentokrát trochu zaostali. Miloš 5. místo až za Hanou Čápovou a Petr Hejna místo třetí se stejným počtem bodů jako Standa Čáp, avšak s horším druhým kolem. Erik Hübner vybojoval 24 bodů do celkového hodnocení. Na vítězství tentokrát dosáhla Alena Toholová po pěkném výkonu 31! Souhrnné výsledky jsou zde. O konečném pořadí rozhodne neděle 9. října, kdy se hraje poslední kolo celé tour.
Alena Toholová, 12.9.2011

Kdo porazí M. Toholu!!!

Po nedělním 5. kole minigolfové ligy si získal nebezpečný náskok Miloš Tohola (na snímku). První místo si vysloužil ziskem 33 bodů (ve druhém kole však 48!), v závěsu za ním skončil Petr Hejna s 34 body (druhé kolo 36) a velice dobře si vedl i Matěj Růžička s vyrovnanými oběma koly 37 a 38 bodů. Někteří ostatní měli také vyrovnaná obě kola, bohužel s poněkud vyšším bodovým ziskem... Zde jsou výsledky. Předposlední kolo ligy bude opět za měsíc, v neděli 11. září 2011.
Alena Toholová, 16.8.2011

Minigolfistům tentokrát kraloval Petr Hejna

Minigolf Ani pěkné počasí nepřilákalo více účastníků na další kolo minigolfové ligy. Slabší účast ale znamenala i slabší, byť vyrovnané výkony. Tentokrát stačilo na vítězství Petru Hejnovi 36 bodů. Stejný počet měli i Miloš Tohola a Hana Čápová, kteří měli o něco slabší druhé kolo. Další kolo nás čeká 7. 8. a věřím, že zamíchá dosavadním pořadím (aktuální tabulka zde).
Alena Toholová, 12.7.2011

A zase Miloš Tohola

Máme za sebou 3. kolo minigolfové ligy. V neděli 12.6. se ve sportovním areálu v Havlovicích sešlo 9 účastníků, z nichž nejlépe absolvoval celou trasu opět Miloš Tohola, který nasbíral 27 bodů. Druhý Zdeněk Honzera uhrál 34 body a na 3. místě skončil Péťa Luštinec s 35 body. I další místa byla pouze s jednobodovým rozdílem. Vždyť poslední v tomto kole měl jen 39 bodů, což by jindy stačilo na velice pěkné umístění. Stále má možnost kdokoliv z vás přijít a zapojit se do soutěže. Další kolo je v neděli 10. července. Aktuální výsledky jsou zde.
Alena Toholová, 14.6.2011

Neděle patřila minigolfu

Druhým kolem pokračovala v neděli 8. května Havlovická minigolfová liga. Deset účastníků bojovalo o cenné bodíky, stejně jako naše hokejové mužstvo na MS. Zápas s Ruskem jsme poslouchali alespoň z amplionů na hřišti. Konec vítězného zápasu se sledoval už pod pergolou. Mezi golfisty se stal vítězem Miloš Tohola, druhý skončil Péťa Luštinec a na třetím místě skončil Petr Hejna. Podrobnější výsledky jsou zde. Další klání nás a třeba i vás čeká v neděli 12. června.
Alena Toholová, 10.5.2011

Zahájení Havlovické Minigolf Open Ligy

V neděli 10. dubna byla za aprílového počasí zahájena ve sortovním areálu Havlovice Minigolf Open Liga. Oproti loňskému ročníku se zde objevili dva nováčci a hned na úvod ukázala Iva Pacáková, že se s nimi bude muset počítat. Po nepříliš zdařilém prvním kole se s tím v kole druhém nepárala a nasbírala pouze 28 bodů. Takže zasloužené vítězství - blahopřejeme. Přikládáme výsledky. Kdo chce měřit síly v dalším kole, bude vítán 8. května v 16 hodin.