Termíny Havlovické minigolfové Tour 2012

8. dubna 13. května 17. června 8. července 12. srpna 9. září 14. října

Hracím dnem jsou neděle, začátek vždy v 16 hodin.

A je dobojováno

Sluníčko, modrá obloha a pohodové odpoledne, to byla atmosféra závěrečného kola havlovické minigolfové ligy, které proběhlo v neděli 14. října. Sešlo se 12 účastníků. První tři měli stejný počet bodů a rozhodovalo tedy druhé kolo. Zdeněk Honzera přišel jen párkrát, ale nedělním vítězstvím se "vymrštil" na celkové 4. místo. O celkovém vítězi bylo rozhodnuto již minule, Miloš Tohola se nedal překonat, avšak boj byl o 2. místo. To nakonec získala Hana Kopecká, která tak odsunula Petra Hejnu na místo třetí. Úplná tabulka je v příloze. Letošní ročník končí, ale už se těšíme na rok 2013, kdy se bude začínat opět v dubnu. Těšíme se na vás všechny, kteří rádi soutěžíte.
Alena Toholová, 15.10.2012

Zdena H. všem vytřela zrak

Velký výkonnostní skok předvedla v neděli 9. 9. 2012 při 6. kole minigolfové ligy v Havlovicích Zdena Honzerová. Zvítězila výkonem 31 bodů! Druhé místo obsadil Miloš Tohola a dobrý výkon předvedl i Pavel Friede na místě třetím. Tentokrát byly mezi všemi účastníky jen minimální rozdíly. Před posledním kolem, které bude 14. října, je sice celkový vítěz známý, ale bude se bojovat o další místa, kde je vše ještě otevřené. Výsledky jsou zde.
Alena Toholová, 10.9.2012

Nováček soutěže překvapil!

V neděli 12. srpna se konalo v Havlovicích ve sportovním areálu již 5. kolo minigolfového turnaje. Přibyl nám jeden nováček, pan Friede Pavel. Hned na úvod nám dal najevo, že vlastně žádný "nováček" není. Umístil se na druhém místě za Milošem Toholou, který si jde tvrdě za vítězstvím. Toholová Alena měla stejný počet bodů jako Pavel Friede, ale horším druhým kolem přišla o pár bodů do celkového hodnocení. "Zvláštním úkazem" byl Petr Hejna, který zahrál zatím nejhorší kolo soutěže. Avšak dobře ví, že se nejhorší dvě kola škrtají. Výsledky jsou zde. Velké zklamání prožila Hana Čápová, když měla před poslední drahou náběh na osobní rekord, ale minigolf je i hra nervů a jindy lehkou dráhu nezvládla tak, jak si představovala. Ale vždyť to všichni známe... Jak ukázal Pavel Friede, není se čeho bát a může se zúčastnit každý. Cvičně zkusit ještě dvě kola, která zbývají do konce a naostro naskočit příští rok hned do začátku soutěže, která se hraje již od dubna. Šesté kolo roku 2012 je v neděli 9. září a jste všichni srdečně zváni.
Alena Toholová, 13.8.2012

Minigolf: vítězkou "extrémní" Hana Kopecká

Hana Kopecká má asi ráda extrémy, neboť vítězí buď v extrémní zimě nebo v extrémním teple. To předvedla i v neděli 8. července v rámci 4. kola turnaje v minigolfu. Po ne zcela vydařeném úvodním kole se jí povedlo druhé kolo a vyrovnala si tak svůj rekord dráhy - 28 bodů! Favorité se museli tentokrát spokojit s dalším umístěním. Výsledky jsou zde. Za měsíc (v neděli 12. srpna) opět na shledanou!
Alena Toholová, 9.7.2012

Minigolfistům v Havlovicích kraluje Miloš Tohola

V neděli 17. června se uskutečnilo již 3. kolo havlovické minigolfové ligy. Vskutku letní počasí přilákalo 12 účastníků. Mezi nimi byl nejlepší Miloš Tohola s 26 body. Na paty mu šlapal Bohdan Růžička, který měl 29 bodů. Kompletní výsledky jsou zde. Doufejme, že se v následujících kolech najde více takových, kteří se postarají o atraktivnost soutěže a nenechají Miloše Toholu moc jednoduše vyhrát. Máme před sebou ještě další 4 kola. To nejbližší v neděli 8. července!
Alena Toholová, 19.6.2012

"Chlebový turnaj" v minigolfu

V neděli přivítal havlovický sportovní areál opět účastníky Havlovické minigolfové ligy. Tentokrát dostalo kolo název "chlebové", neboť odměna čekala na všechny účastníky, a to v podobě bochníku chleba. O prvenství urputně bojovali Zdeněk Honzera a Miloš Tohola. Oba dosáhli 29 bodů a o pořadí rozhodovalo druhé kolo, které měl lepší Miloš Tohola. Petr Hejna se teprve "rozjíždí" a se svými 34 body obsadil 3. místo. Zklamaná byla asi Hana Kopecká, které se tentokrát nedařilo. Ostatní celkem udrželi svůj standard. Nově "naskočila" do turnaje Zdena Honzerová a těšíme se na její výkony i v dalších kolech. Počasí nepřálo, přeci jen se projevili "zmrzlí". Další kolo je ale 10. června, očekáváme teplé počasí a tím i příliv nových hráčů... Tabulka je v příloze.
Alena Toholová, 14.5.2012

MINIGOLFOVÁ SEZONA ZAHÁJENA

V neděli 8. dubna jsme zahájili ve sportovním areálu v Havlovicích letošní minigolfovou ligu. Počasí bylo vskutku zimní, včetně sněhové přeháňky. Neodradilo však skalní účastníky, kterých se sešlo jedenáct a s elánem se pustili do boje. Hned na úvod sezony si vytvořila rekord Hana Kopecká (viz foto), která se svými 28 body suverénně vyhrála. Nestačili na ni ani takoví borci jako Petr Hejna a Miloš Tohola, kteří se umístili až za ní a podělili se o 2. a 3. příčku. Měli shodný počet bodů a pořadí určovalo lepší druhé kolo. Celkové pořadí po 1. kole je uvedeno v tabulce. Další klání nás čeká opět za měsíc, v neděli 13. května. Na pomyslnou startovní čáru se může postavit kdokoliv, kdo se dostaví do areálu a přihlásí se před 16. hodinou před prodejním stánkem.