Zrcadlo výsledků 2022

Termíny Havlovické minigolfové Tour 2022

10. dubna 8. května 12. června 10. července 14. srpna 11. září 9. října

Minigolfová tour zakončena, celkovým vítězem Tomáš Lokvenc

Za krásného počasí se v neděli 9. října sešlo 16 vyznavačů minigolfu k poslednímu turnaji v letošním roce. Po rozlosování do dvojic jsme odehráli jedno kolo a po dohodě jsme odešli do klubovny se podívat na dostihový závod Velká pardubická. Po prvním kole bylo již téměř rozhodnuto o vítězi, i když nás ještě čekalo 14 jamek a mohlo se stát cokoliv. Nestalo se a vítězem se stal Pavel Friede s 29 body. Dosáhl stejného výsledku jako v minulém turnaji Tomáš Lokvenc. V sedmi kolech turnaje se to nikomu jinému nepodařilo, pouze na dosah jim byla v pátém kole Hana Kopecká s 30 body, která však v tomto kole skončila na druhém místě s 33 body. Na třetím místě stejně jako v předchozím kole skončil Miloš Tohola s 34 body. Čtvrtý byl minulý vítěz Tomáš Lokvenc s 36 body, pátá Alena Toholová zapsala 39 bodů a šestý Petr Hejna 40 bodů. Po rychlém spočítání výsledků byl vyhlášen vítězem kola zmiňovaný Pavel Friede a celkový vítěz minigolfové tour 2022 Tomáš Lokvenc s celkovými body 263, na druhém místě Miloš Tohola s 255 body a třetí místo čekalo na Pavla Friedeho s 247 body. Po vyhlášení výsledků následovalo v klubovně malé občerstvení, při kterém jsme zhodnotili sezónu a připomněli si, že právě za půl roku 9.4.2023 zahájíme novou soutěž. Budeme se těšit, že se všichni sejdeme, a třeba tento jednoduchý sport osloví další zájemce. Celkové výsledky a pořadí jsou zde. Přikládáme také pár fotografií.
Hana Čápová, 25.10.2022

Vítězný Tomáš Lokvenc zapsal úctyhodný výkon

Předposlední turnaj v minigolfu se konal v neděli 11.9.2022. Sešlo se nás 16 vyznavačů minigolfu, kteří se snažili o co nejlepší výsledek do celkové tabulky. Vítězem se stal Tomáš Lokvenc, který dosáhl krásného výsledku 29 bodů. Druhá v pořadí byla Alena Toholová a další v pořadí byl Miloš Tohola. Oba shodně 33 body, ale rozhodovalo druhé kolo. Další pořadí bylo následující: Petr Hejna 35 bodů, Mirek Malafa 37 bodů, Helena Peterková 38 bodů a Pavel Friede 39 bodů. Potom již měli závodníci od 40 do 70 bodů. Na pořadí se můžete podívat v tabulce, kde je již celkový výsledek ponížen o nejmenší počet bodů,které jsou označeny červeně. Připomínám, že se započítává nejlepších 5 výsledků. Poslední turnaj v letošním roce bude v neděli 9.října 2022. Celkové výsledky a pořadí najdete zde.
Hana Čápová, 21.9.2022

Hana Kopecká opět prokázala své kvality

Po měsíci jsme se zase sešli ve sportovním areálu, abychom pokračovali dalším turnajem minigolfové tour. Patnáct zájemců se snažilo o co nejlepší výsledek do tabulky, neboť už nám zbývají poslední dva turnaje. První pětina hráčů byla asi spokojená se svým výsledkem, ale další dvě pětiny to již říci nemohly. Vítězkou se stala Hana Kopecká s 30 body. Z povzdálí její výkon sledoval havlovický fanoušek, se kterým se na závěr vyfotila. Druhé místo obsadil Tomáš Lokvenc a třetí byla Alena Toholová se stejným počtem bodů 31, ale rozhodovalo druhé kolo. Čtvrtý v pořadí Pavel Friede měl 35 bodů a pětici uzavíral Miloš Tohola s bilancí 37 bodů. Následovala další pětice v pořadí: Vojta Gazda, Eva Bažantová, Hela Peterková, Mirek Malafa a Zdeňka Honzerová. Závěr tvořili hráči: Hana Čápová, Berta Hladíková, Petr Hejna, Alena Nývltová a Eva Hendrychová. Celkové pořadí zjistíte v přiložené tabulce.
Hana Čápová, 21.8.2022

Mezi minigolfisty zavítala staronová tvář, vyhrál Pavel Friede

Druhá červencová neděle by měla být letní, ale bohužel teploměr se v odpoledních hodinách zastavil na pouhých 16 stupních. I přes toto chladné počasí si přišlo zahrát 14 zájemců další z turnajů minigolfové tour. Po třech letech mezi nás zavítal Adrian Zemba a nevedl si špatně. Tento turnaj jsme si zahráli s novými míčky, které byly zakoupeny od pana Vančury. Někomu míčky pomohly k lepšímu výsledku, někdo se raději vrátil k původním míčkům, od kterých jsme už věděli, co můžeme očekávat. Vítězem se stal Pavel Friede (na snímku), který měl 30 bodů. Stejný počet bodů měl i Petr Hejna, ale druhé kolo mu nevyšlo podle jeho představ. Třetí místo obsadila Alena Toholová s 36 body, čtvrté místo a 38 bodů patří Miloši Toholovi, který si tím upevnil celkové první místo. Páté a šesté místo patří oběma Hanám - Kopecké 38 bodů, Čápové 38 bodů, ale zase rozhodovalo druhé kolo. V tomto kole se dařilo s novými míčky Mirce Stokláskové, která obsadila sedmé místo za 39 bodů. Stejný počet bodů měl i Adrian Zemba, ale bohužel zapsal horší druhé kolo. Další soutěžící měli již více než 40 bodů, a to v pořadí: Helena Peterková, Zdeňka Honzerová, Eva Bažantová, Alena Nývltová, Eva Hendrychová a Berta Hladíková. Podrobnější výsledky jsou zde. Další turnaj se koná 14.8.2022 od 15 hodin.
Hana Čápová, 13.7.2022

3. minigolf vyhrála Alena Toholová, do areálu pak dorazil závodní hráč

V neděli 12.6.2022 proběhl další z turnajů minigolfové tour. V krásném letním počasí bojovalo 10 borců o co nejlepší umístění v turnaji a pokud se zadaří, tak posun v tabulce o celkové umístění. První dvě místa obsadily ženy v pořadí Alena Toholová se 34 body, se stejným počtem bodů skončila na druhém místě Hana Kopecká, která však měla horší druhé kolo. Potom již muži - třetí Pavel Friede 35 bodů a též stejný počet bodů Tomáš Lokvenc, který je čtvrtý. Další muž v pořadí pátý je Miloš Tohola s 37 body. Sérii mužů přerušila Hana Čápová s 39 body na šestém místě. Potom další muži Petr Hejna 42 body, Mirek Malafa též 42 body. Tabulku uzavírají Hela Peterková 46 bodů a Zdeňka Honzerová 49 bodů. Jak vypadá celkové pořadí se můžete podívat v příloze na tabulku. V pondělí 13.6.2022 v odpoledních hodinách mezi zájemce minigolfu přijel pan Vančura, který nás seznámil se závodním minigolfem. Tento pán hraje minigolf závodně 45 let, přivezl nám ukázat soutěžní vybavení a hlavně nám rekreačním minigolfistům poradit. Podívejte se na obrázky. Uvidíme v příštím turnaji, jestli rady jako špatný postoj či nevhodné míčky se promítnou do lepšího bodového ohodnocení. Byly zakoupeny sady míčků, které mají různé vlastnosti a používají se na různých drahách. Budeme tedy muset dokázat, že nákup nebyl zbytečný.
Hana Čápová, 14.6.2022

Minigolfisté přivítali nové tváře

Po měsíci se v neděli sešli přátelé minigolfu ve sportovním areálu. Přivítali mezi sebou dvě nové zájemkyně - Bertu Hladíkovou a Alenu Nývltovou. Po rozlosování dvojice začaly bojovat o co nejlepší umístění. Počasí nás i tentokrát trochu potrápilo a museli jsme na chvilku přerušit a jít se schovat před deštěm. Po přepršce jsme pokračovali v zápolení. Nejlépe se opět dařilo dvojici Miloš Tohola a Tomáš Lokvenc. Oba získali 32 body, ale lepším druhým kolem zvítězil Miloš. Třetí místo s 33 body získala Hana Čápová a čtvrtý v pořadí stejně jako v minulém kole byl Pavel Friede s 37 body. Pavla následoval jako pátý Jarda Prouza (37), šestá Alena Toholová a sedmý Petr Hejna (shodně 39 bodů). Do 10. místa se ještě s body do 50 vešli v pořadí - Mirek Lokvenc 41 bod, Mirek Malafa 44 body a Hana Kopecká 45 bodů. Na další umístění se můžete podívat do přiložené tabulky. Zájemce i všechny ostatní, kteří s námi nesoutěží, zvu na pondělí 16.5.2022 v 16 hodin do areálu. Přijede pan Vančura, který 45 let hraje závodně minigolf a zároveň mu dělá i propagaci. Rád by všechny seznámil se způsobem hry na jednotlivých drahách a sdělil něco o závodním minigolfovém sportu. Přijďte si poslechnout odborníka na minigolf.
Hana Čápová, 10.5.2022

Úvodní havlovický minigolf ovládl Miloš Tohola

V neděli 10.4.2022 jsme zahájili další minigolfovou tour. Sice minulou neděli byla vynesena zima ze vsi, ale nedělní počasí si s námi pěkně pohrálo. V odpoledních hodinách bylo aprílové počasí - skoro jasno a sluníčko, potom zataženo a proletoval sníh s deštěm a zase sluníčko, a to se opakovalo několikrát. Se střídavým počasím se nejlépe "popral" Miloš Tohola, který s 34 body zvítězil před Tomášem Lokvencem a Petrem Hejnou, kteří měli též 34 bodů. Další v pořadí Pavel Friede a Alena Toholová zaznamenali 36 bodů. Na šestém místě skončila Hana Čápová (40 bodů), následují další v pořadí se 44 body - Hana Kopecká, Mirek Malafa a Mirka Stoklásková. Desátý Jarda Prouza 47 bodů, Zdeňka Honzerová 48 bodů, Hela Peterková 49 bodů. Tabulku uzavírají dvě Evy - Bažantová 50 bodů a nováček Hendrychová 52 bodů. Další turnaj bude 8.5.2022 od 15 hodin. Tabulka s průběžnými výsledky a dalšími informacemi k Havlovické Minigolfové Tour 2022 je zde.
Hana Čápová, 14.4.2022

Minigolfová sezona už klepe na dveře

Tuto neděli 3. dubna vyneseme zimu ze vsi a příští neděli /10.4./ se sejdeme v 15 hodin v havlovickém sportovním areálu. Zahájíme další ročník minigolfové tour. Tímto zvu všechny zájemce, kteří mají chuť si zahrát tento nenáročný turnaj. Pozvěte další známé a kamarády. Těším se na Vás.