Havlovické sportovní noviny 2021Poděkování a přání do nového roku

Kolektiv pořadatelů fotbalových turnajů v Havlovicích přeje všem hráčům a příznivcům do nového roku pevné zdraví, štěstí a vzájemnou toleranci. Těšíme se na další setkání v roce 2022 na našich čtyřech tradičních turnajích.
Miloslav Tohola, 30.12.2021

Letos opět Silvestrovský běh

V pátek 31. 12. se opět sejdeme při běhu Havlovicemi. TJ Maratonstav Úpice pořádá v našem areálu již 47. ročník tohoto běhu. Prezentace běžců je od 9 hodin. Dětské kategorie startují v 10 hodin. Běh Buď fit startuje v 10:30, účastníci absolvují dvě kola po cyklostezce. Asi v 11 hodin startuje hlavní závod na 6,6 km. Startovné: dospělí 30 Kč, děti 20 Kč. Přijďte vyběhat nabraná kila. Stánek s občerstvením bude otevřen. Můžete se těšit na svařák a teplou medovinu. Pro všechny účastníky má TJ Sokol připravené drobné odměny.
Jaroslav Balcar, 29.12.2021

Novinka ve sportovním areálu - TEQBall

TEQBall je jednou z nejzajímavějších novinek ve světe sportu, kterou mohou návštěvníci sportovního areálu vyzkoušet. Jedná se o mladý sport, který se vyvinul před několika lety v Maďarsku. Sportovním vybavením TEQBallu je speciálně zakřivený stůl, na kterém se kombinují prvky fotbalu a stolního tenisu. Hra je vhodná nejen pro profesionální fotbalisty, ale pro všechny, které baví sportovní aktivita. V zimní sezóně je TEQBall k dispozici v tělocvičně, v letní sezóně bude TEQBall ve sportovním areálu. V případě zájmu kontaktujte správce areálu na telefonu 605 384 544.
Pavel Šrámek, 26.12.2021

Pod stromeček permanentku

Nevíte stále, co dát příbuzným pod stromeček? Věnujte jim permanentku do našeho sportovního areálu. Permanentku mohou obdarovaní využít až do konce příštího roku. Je za 800 Kč a můžete sportovat 10 hodin na kurtech či plážáku nebo jít 20x na minigolf. Tak neváhejte a zavolejte správci 605384544.
Jaroslav Balcar, 15.12.2021

Zatím ještě cvičíme

Od pondělí 22. 11. jsou upravena proticovidová opatření. Ode dneška mohou cvičit jen děti do 12 let bez testu, 12 - 18 s PCR testem, nad 18 let pouze očkovaní či s dokladem o prodělání covidu v posledních 180 dnech. Ostatní na cvičení nechoďte. Za dodržování opatření zodpovídá cvičitel či pořadatel aktivity.
Jaroslav Balcar, 22.11.2021

Minigolfová sezona zakončena

V neděli 14.11.2021 se všichni soutěžící v minigolfu sešli, aby zhodnotili letošní sezónu. Nejdříve jsme zkušebně odehráli jedno kolo. Výsledky nebyly zrovna ty nejlepší, i když jednotlivé dráhy byly vzorně připravené. Pouze tři měli počet bodů pod 40, a to v pořadí Pavel Friede, Hana Kopecká a Alena Toholová. Z chladného prostředí jsme se přemístili do krásně vyhřáté klubovny v hlavní budově na hřišti. Nejdříve proběhlo vyhlášení vítěze jednokolového "turnaje" a potom došlo na celkového vítěze. Vítězem sezóny 2021 se stal Tomáš Lokvenc z Červeného Kostelce. Jsme moc rádi, že Tomáš s Pavlem pravidelně za každého počasí jezdí na naše turnaje. Někdy cesta z Červeného Kostelce do Havlovic přes Vízmburk není moc příjemná, ale je stále lepší než zpět, kdy se stále jede do kopce. Tomáši byl předán putovní pohár, na kterém je již připevněn štítek s jeho jménem. Došlo také na společné foto. Při společném posezení, vzpomínání a rozebírání některých dobrých i špatných úderů nám správce areálu Pavel Šrámek připravil občerstvení. Nic nám nechybělo a myslím si, že všichni byli spokojeni. Došlo i na přípitek - Haně Kopecké na narozeniny, na závěr sezóny a abychom se ve zdraví všichni sešli v příštím roce 10.4.2022. Zároveň zveme další zájemce o tento nenáročný sport. Může se zúčastnit každý, věk nerozhoduje. Fotogalerie přibližující poslední letošní minigolfové klání v Havlovicích je ZDE.
Hana Čápová, 17.11.2021

Závěrečné kolo Havlovické ligy v minigolfu

V neděli 10. října se konaly dvě důležité sportovní akce. Velká pardubická v Pardubicích a závěrečné kolo Havlovické ligy v minigolfu. Obě se konaly za krásného podzimního slunečného dne. Pravda, v Pardubicích měli více diváků. I my jsme přerušili naše klání, abychom viděli hlavní závod. V Havlovicích se na start posledního kola ligy postavilo 9 hráčů. O několik délek zvítězil Petr Hejna s 28 body. Daleko za ním se umístili další hráči s minimálními bodovými rozdíly. Hana Kopecká brala 2. místo za 37 bodů, shodný počet 38 bodů měli zástupci z Červeného Kostelce Tomáš Lokvenc a Pavel Friede, rozhodovalo druhé kolo. Svého nejlepšího výsledku 39 bodů dosáhla Hela Peterková a brala 5. místo. Se stejným počtem 40 bodů skončili tři hráči: Miloš Tohola, Mirek Malafa, který si také vytvořil osobní rekord a tím v celkovém hodnocení přeskočil Mirku Stokláskovou, která se tentokrát nemohla zúčastnit, a Alena Toholová, která se posunula v celkovém pořadí za Pavla Friede. Zdena Honzerová tentokrát uzavřela startovní pole se 44 body. Celková tabulka je zde. Další ročník ligy je tedy úspěšně za námi. Dík všem účastníkům. Dáme si lehký zimní spánek a na jaře to rozjedeme znovu. Přidejte se k nám! A proč? Protože minigolf je dostupný každému, nenáročný na fyzičku, zábavný, přesto adrenalinový.
Alena Toholová, 12.10.2021

Od pondělí 4.10. cvičíme

Od 4. 10. bude zahájeno cvičení všech věkových kategorií cvičenců v naší tělocvičně. Své cvičení najdete v rozvrhu cvičebních hodin zde. Je však nutné dodržovat hygienické předpisy, které jsou uvedeny zde. Prosíme, seznamte se s nimi, neboť mohou být pro některé z vás hodně omezující. V případě, že nemáte očkování ani jeden z testů, je možné za 40 Kč absolvovat test na místě, nebo absolvovat na místě svůj test. S dětmi do 10 let musí přijít poprvé rodiče. Takže hurá do tělocvičny. Bližší informace podají vaši cvičitelé nebo mi zavolejte na telefonní číslo 777 005 790.
Jaroslav Balcar, 28.9.2021

Minigolfisty potrápila voda

V neděli 12.9.2021 se konal předposlední turnaj v minigolfu. Tentokrát se zúčastnilo 13 zájemců, kteří se snažili o co nejlepší výsledek. Turnaj musel být na chvíli přerušen z důvodu dešťové přeháňky. Správce areálu hned pohotově přispěchal s fukarem a snažil se z drah vyfoukat vodu, která znemožňovala dobrý pohyb míčku (FOTO). Při hodnocení jsem zjistila, že bude muset dojít k rozstřelu mezi Helou Peterkovou a Mirkem Malafou. Oba měli shodný počet bodů v obou kolech. Z rozstřelu vyšla lépe Hela. A výsledky celkově - první místo obhájila z minulého turnaje Hana Kopecká s 30 body. Do 40 bodů se vešlo 8 soutěžících v pořadí Tomáš Lokvenc /31/, Miloš Tohola /32/, Pavel Friede /32/, Hana Čápová /32/, Alena Toholová /34/, Petr Hejna /35/, Zdeňka Honzerová /38/, Jaroslav Prouza /40/. Další pořadí: Helena Peterková, Mirek Malafa, Mirka Stoklásková a Eva Bažantová. V přiložené tabulce je zatím započítáno 5 nejlepších výsledků.
Hana Čápová, 16.9.2021

Do Havlovic zase dorazili nadšení olympionici

Krásné počasí, úžasné sportovní výkony, přátelská atmosféra. To vše vyšperkovalo již 13. Olympiádu pro starší a dříve narozené, kterou hostil ve čtvrtek 2. září 2021 Všesportovní areál v Havlovicích. Tradiční nesoutěžní akce se zúčastnilo 263 sportovců z území Místní akční skupiny Království – Jestřebí hory, která spolu s TJ Sokol Havlovice Olympiádu pořádala. Sportovní klání zpestřil doprovodný program. Podrobnosti jsou ZDE.
Petr Záliš, 3.9.2021

Olympiáda pro starší v Havlovicích klepe na dveře

Havlovice budou ve čtvrtek 2.9. hostit Olympiádu pro starší a dříve narozené. Určená je hlavně pro sportovce z území Místní akční skupiny Království – Jestřebí hory, o.p.s. Mohou se však zúčastnit i zájemci z širšího okolí, tak jak to bylo v minulých letech. Akci pořádá MAS KJH ve spolupráci s TJ Sokol Havlovice. Více informací najdete ZDE.
Petr Záliš, 1.9.2021

JUBILEJNÍ 20. ročník SUPERHAPOSTAR

V sobotu 28. 8. 2021 se v havlovickém sportovním areálu konal další ročník SUPERHAPOSTAR, populárního turnaje pro hráče nad 50 let v menším fotbale. Při zahajovacím nástupu mužstev vzpomněl hlavní organizátor turnaje Miloš Tohola Jirku Pitaše a Standu Čápa, kteří stáli společně s Petrem Hejnou u zrodu tohoto nevšedního turnaje. Pro oba havlovické srdcaře a také pro Tondu Stokláska, který nás nedávno opustil, následoval dlouhý potlesk fotbalistů jako poděkování a zároveň pozdrav tam nahoru… Jak turnaj dopadl přibližuje tisková zpráva Miloše Toholy. Více na Více na havlovickypohar.webnode.cz. Fotogalerie Aleny Toholové je ZDE. Videoreportáž bude během tohoto týdne na stránkách TV JS.
Miloslav Tohola, 30.8.2021

Nové WORKOUTOVÉ hřiště!

Ve sportovní areálu v Havlovicích splnila TJ Sokol v průběhu prázdnin přání mnoha sportovců, kteří chtějí rozvíjet svoji fyzickou zdatnost. Nákladem 180 000,. Kč byla vybudována téměř nezničitelná " venkovní tělocvična", která nabízí širokou škálu sportovního vyžití pro všechny věkové skupiny. Tak se zastavte omrknout nový sportovní prvek a také si trochu protáhnout tělo. Akci zrealizovala firma B+P z Červeného Kostelce. Zde jsou obrázky.
Miloslav Tohola, 27.8.2021

Memoriál sv. Václava ve streetballu se blíží

Zdravím všechny streetballové příznivce! Po roce se vám opět ozýváme a srdečně vás zveme na 21. ročník našeho turnaje, který se v Havlovicích bude konat v neděli 12. září 2021. Vše potřebné najdete v příloze. Moc se těšíme na vaše přihlášky! Za všechna Lvíčata - Peťa.
Petra Nývltová, 26.8.2021

20. ročník SUPERHAPOSTAR

Jubilejní 20. ročník Superhapostar pro hráče nad 50 let v menší kopané se bude hrát v havlovickém sportovním areálu v sobotu 28. srpna. Vznik tohoto nevšedního turnaje iniciovala legendární havlovická trojka HejPiČa /Petr Hejna, Jirka Pitaš a Standa Čáp/. Jirka se Standou už bohužel nejsou mezi námi, ale jistě by měli radost, že turnaj pořád pokračuje a v Havlovicích se tak mohou setkávat starší hráči a poměřit se se svými vrstevníky - v minulosti soupeři a dnes už kamarády... Začínáme tradičně v 8 hodin a hrát se letos bude opět na obou hřištích. Dosud se nám přihlásilo 11 mužstev: obhájci trofeje Dědci Náchod, Union Beroun, Litruly Trutnov, Sedláci Chlumec, Old boys Jihlava, Umbaba Ostrava, Pražská Trutnov, FC Sharp Pardubice, Garda Most, Atletico Tequila Ostrava a domácí HAFA Havlovice. Přijeďte se podívat, jak se dá hrát fotbal i po padesátce.
Miloslav Tohola, 23.8.2021

V Havlovicích se představí folklorní soubor ze Srbska

V havlovickém sportovním areálu se v pátek 20. srpna od 15 hodin představí třicetičlenný folklorní soubor ze Srbska, účastník Mezinárodního folklorního festivalu v Červeném Kostelci. Navazuje se tím na zdařilá vystoupení zahraničních souborů v minulých letech, kdy se zde představili umělci mj. ze Slovenska, Panamy, Mexika nebo Itálie. Soubor Jevrem Obrenovič z města Šabac prezentuje lidové tradice, zvyky, písně, tance a kulturu Srbska. Pro soubor je důležité předávat budoucím generacím znalosti a také lásku k lidové kultuře své země. Přijďte se podívat a opět si společně užít nevšední zážitek. Vstupné dobrovolné. Plakát je ZDE.
Miloslav Tohola, 13.8.2021

Hana Kopecká dala 29!

V neděli 8. 8. 2021 se při pátém kole turnaje v minigolfu sešlo 10 hráčů. V době dovolených dobrý počet. Po dlouhé době padla hranice 30 bodů. Pokořila ji Hana Kopecká, která uhrála 29 a zajistila si tak vítězství. Na paty se jí lepil Petr Hejna a skončil na druhém místě se 30 body. Letošní favorit soutěže Tomáš Lokvenc obsadil 3. místo se 32 body. Další pořadí najdete v tabulce. Do konce soutěže jsou ještě dvě kola, a to neděle 12. 9. a 10. 10. 2021. Tradiční účastníci se jistě sejdou a ti, kteří se chcete přidat, vyzkoušet a v příštím roce naskočit do soutěže již od začátku, jste vítáni.
Alena Toholová, 9.8.2021

HAPOSTAR a MAXISUPERHAPOSTAR-EXTRA

V sobotu 31. 7. se v havlovickém Všesportovním areálu konal již 28. ročník populárního turnaje pro hráče nad 40 let v menším fotbale. Zároveň se hrál premiérový ročník turnaje pro hráče nad 60 let! V obou turnajích se prezentovalo 5 mužstev. Vždy v jediné skupině se hrála utkání každý s každým. Následovaly zápasy první se čtvrtým a druhý se třetím. Poražení hráli o 3. místo a vítězové finále. Jak všechno dopadlo? Přečtěte si tiskovou zprávu. Fotogalerie je zde. Videoreportáž bude na stránkách Televize-JS.
Miloslav Tohola, 2.8.2021

Tomáš Lokvenc nenašel přemožitele

V neděli 11.7.2021 byl další minigolfový turnaj. Zúčastnilo se ho 9 zájemců. Vítězem se stal Tomáš Lokvenc s 33 body. Druhý v pořadí byl Miloš Tohola, který měl 36 bodů. Náledovala jej Alena Toholová, která zapsala 38 bodů. Ještě méně než 40 bodů měla Hana Kopecká. Další soutěžící měli již více než 40 bodů. V pořadí Hana Čápová, Pavel Friede, Petr Hejna, Zdeňka Honzerová a Helena Peterková. Na soutěžní klání se můžete podívat ve videoreportáži Televize-JS. Kompletní výsledky Havlovické Minigolfové Tour 2021 jsou zde.
Hana Čápová, 16.7.2021

Volný termín pro soustředění

Právě se nám v ubytovně Tělovýchovné jednoty Sokol Havlovice uvolnil lukrativní termín od neděle 22.8. do pátku 27.8. Máte-li zájem o výlet či soustředění cca 30 osob, ozvěte se správci p. Šrámkovi co nejdříve na telefonní číslo 605384544.
Jaroslav Balcar, 14.7.2021

44. ročník HAPO ovládli Chuligáni z Dobrušky

Čtyřletá nadvláda trutnovských mužstev na Havlovickém poháru skončila! Letošní 44. ročník oblíbeného turnaje ovládli hráči z Dobrušky, kteří si jako tradiční účastník HAPO poprvé vyzkoušeli koupel vítězů s vodníkem v řece Úpě. Více v tiskové zprávě Miloše Toholy. Podívejte se také na fotoreportáž Aleny Toholové, kterou najdete ZDE. Zpracovává se navíc videoreportáž Televize-JS.
Petr Záliš, 5.7.2021

44. ročník HAPO rozlosován

44. ročník Havlovického poháru už je rozlosován. Populární HAPO se bude hrát první červencovou sobotu. Účastníci jsou rozděleni do šesti skupin. Domácí HAFA byla nalosována do skupiny B, kde se utká s týmy Kapalabanga TU, Atletico Chuligán Dobruška a Pub Gól Jelenia Góra. Podrobnosti včetně doprovodného programu jsou ZDE. Další informace případně poskytne hlavní organizátor HAPO Miloš Tohola na telefonu 737 141 504 či e-mailu tohola.sport@seznam.cz.
Petr Záliš, 23.6.2021

Třetí minigolf vyšel nejlépe Petru Hejnovi

Za chladného a větrného počasí se konala třetí minigolfová tour. Soutěže se zúčastnilo třináct borců. Nejlépe se dařilo Petrovi Hejnovi, který s 32 body zvítězil. S 35 body se umístil na druhém místě Tomáš Lokvenc. Třetí místo získala Alena Toholová, která měla 37 bodů, stejně jako čtvrtý Pavel Friede. Ten však měl horší druhé kolo. Další soutěžící měli již přes 40 bodů. Pořadí zjistíte v přiložené tabulce. Budeme se těšit na další setkání v červenci.
Hana Čápová, 16.6.2021

Pozvánka na fotbalové turnaje do Havlovic

V Havlovicích se také letos budou hrát tradiční fotbalové turnaje HAPO, HAPOSTAR a SUPERHAPOSTAR. Novinkou je MAXISUPERHAPOSTAR-EXTRA pro hráče nad 60 let - tento turnaj bude sportovní areál v Havlovicích hostit v neděli 1. srpna. Oblíbené HAPO má v havlovickém sportovním kalendáři vyčleněnu sobotu 3.7. Pozvánky na všechny turnaje najdete ZDE. Co se týče účastníků, na HAPO se přihlásilo 19 týmů, na HAPOSTAR 6, na SUPERHAPOSTAR 9 a na premiérový ročník turnaje pro šedesátníky a starší mají dorazit tři celky.
Petr Záliš, 6.6.2021

Pochod Václavice - Havlovice nezhatil ani déšť

Již po 32. dnes pěší turisté i cyklisté vyrazili na tradiční pochod a cyklojízdy Václavice - Havlovice. Navzdory deštivému počasí vyrazili v sobotu na zhruba dvacetikilometrovou trasu legendárního pochodu desítky výletníků. V Náchodě a Václavicích odstartovalo 148 účastníků, ale kontrolou na Vízmburku jich prošlo už 300 a do cíle v Havlovicích nakonec dorazilo kolem čtyř stovek lidí. Více se dočtete v článku Krkonošského deníku.
Petr Záliš, 26.5.2021

Pochod Václavice - Havlovice

V sobotu 22. května se vydáme na již 32. ročník legendárního pochodu. Plakát najdete ZDE a bližší informace ZDE. Startujeme tak jako vloni z náměstí v Náchodě a z Václavic. Na trase navštívíte nově otevřený Vízmburk, kde vás potěší skupina Domamazec a cíl je tradičně v Havlovicích ve sportovním areálu. Startovné je dobrovolné. Linkový autobus jede z Úpice do Náchoda v 6,34 a v 8,34 hodin. Přijďte se pokochat jarní přírodou.
Jaroslav Balcar, 13.5.2021

Minigolfová tour 2021 zahájena

Po více než půlroční pauze jsme se vrátili do sportovního areálu naší TJ, abychom zahájili minigolfovou tour 2021. Na první turnaj se sešlo 9 soutěžících, počasí nám moc nepřálo - byl vítr a zima. Poprvé mezi nás přišla Mirka Stoklásková. Vítězem tohoto kola se stal Miloš Tohola s 29 body, druhé místo obsadil Petr Hejna a třetí byla Hana Čápová. Petr Hejna byla také celkovým vítězem tour 2020. Ta však byla poznamenána covidovými opatřeními - sehráno bylo méně kol. Druhý turnaj byl již za krásného slunečného odpoledne v neděli 9.5.2021. Zasportovat si přišlo 11 zájemců, z toho byli tři nováčci - Eva Bažantová, Mirek Lokvenc a Jaroslav Prouza. Počasí krásné, ale výsledky tomu moc neodpovídaly. Lépe se nám dařilo v chladnějším počasí. Vítězem se stal Tomáš Lokvenc s 33 body, na druhém místě překvapil nováček Jarda Prouza s 39 body a na třetím místě Hana Kopecká se 40 body. Rovněž se 40 body na dalším místě byla Zdeňka Honzerová. Na další pořadí se můžete podívat do tabulky. Prohlédněte si také obrázky. Těšíme se na 3. kolo, které se uskuteční 13.6. od 15 hodin. Rádi mezi sebou přivítáme další zájemce o tento nenáročný sport.
Hana Čápová, 12.5.2021

Nohejbalový Memoriál Honzy Kleistnera se blíží!

Vážení přátelé, kamarádi, milovníci nohejbalu. Zveme vás na 17. ročník nohejbalového turnaje trojic. Přijďte si v sobotu 29. května zahrát tradiční nohejbalový turnaj do našeho areálu v Havlovicích. Hraje se na umělé trávě, turnaj je určen pro neregistrované borce. Startovné činí 300 Kč za tým, občerstvení zajištěno. Podrobnosti v přiložené pozvánce.
Za Vodníky a Hastrmany Radek Kulda, 5.5.2021

První minigolfový turnaj se odkládá

Všem zájemcům o minigolf sdělujeme, že plánované první minigolfové tour se odkládá. Dle usnesení vlády ČR ze dne 26.3.2021 je do 11.4.2021 vyhlášen nouzový stav. V tomto období je sportování omezeně možné pouze v domovském okrese. Amatérský sport pozastaven. Z tohoto důvodu se první minigolfový turnaj přesouvá na třetí neděli v měsíci, tj. na 25.4.2021 od 15 hodin. Havlovickému minigolfu zdar.
Hana Čápová, 11.4.2021

TJ Sokol Havlovice chystá zase sportovní tábory

Také v letošním roce TJ Sokol Havlovice organizuje sportovní tábory pro děti. Probíhat budou vždy od neděle do pátku. Děti zde zažijí nevšední chvíle při sportování, poznávání přírody a hradu Vízmburk. Připraveny jsou dva turnusy, bližší informace najdete zde. Přihláška na Sportovní tábor je zde.
Jaroslav Balcar, 31.1.2021

Havlovická ledová plocha je připravena!

Dobrá zpráva pro milovníky zimních sportů - výrazný pokles teplot zase umožnil přípravu ledové plochy v Havlovicích! Přímo ve sportovním areálu nebo v jeho okolí si přijdou na své také běžkaři. Proto neseďme doma, využijme pěkného počasí a vyražme za pohybem a slunečními paprsky.
Petr Záliš, 31.1.2021

V Havlovicích se už bruslí

Zima se pevně ujala vlády, teploty hluboko pod bodem mrazu nahrávají milovníkům zimních sportů. V našem sportovním areálu jsme neponechali nic náhodě. Kromě tras pro běžkaře jsme připravili také kluziště. Oprašte proto brusle a přijďte protáhnout tělo! Času už možná moc není, od zítřka se má začít oteplovat...
Petr Záliš, 18.1.2021

Havlovice hlásí ideální podmínky pro běžkaře

Havlovice patří milovníkům zimních sportů. Momentálně hlásíme ideální stopy pro běžkaře! Malý okruh je projetý na louce u Sportovního areálu, užít si ho můžeme i po setmění - okruh je osvětlený. Velký okruh vede od rybníka až k hájovně. Milovníci bílé stopy by určitě měli využít současných super podmínek.
Miloslav Tohola, 15.1.2021

Členské příspěvky za rok 2021 se vybírat nebudou

Vážení sportovci, výbor TJ na svém prosincovém jednání rozhodl, že členské příspěvky za rok 2021 se vybírat nebudou. V roce 2020 byla tělocvična od března uzavřena a i podzimní cvičení bylo z důvodu covidu zrušeno. Doufejme, že letošní cvičební rok brzy nastartuje a cvičenci se budou moci do tělocvičny vrátit. Přejeme všem hodně zdraví v roce 2021.
Jaroslav Balcar, 10.1.2021

Rok 2021 přinese v Havlovicích nový fotbalový turnaj!

Vážení sportovní přátelé, kamarádi, pomalu nám končí letošní pomatený covidový rok. I přes různá omezení se nám podařilo uspořádat naše tři tradiční fotbalové turnaje. Doufáme, že i v příštím roce se s vámi u nás v Havlovicích opět setkáme. Protože všichni stárneme a fotbal nás pořád baví, máme v plánu uspořádat turnaj pro hráče nad 60 let!!! Zatím máme pozitivní ohlasy, a tak věřím, že se i tento turnaj stane tradicí. Připojujeme přihlášky na HAPO, HAPOSTAR a SUPERHAPOSTAR a MAXISUPERHAPOSTAR. Více v přiložené zprávě.
Miloslav Tohola, 28.12.2020

Zprávy 2020    2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008    2007    Starší