Havlovické sportovní noviny 2020Rok 2021 přinese v Havlovicích nový fotbalový turnaj!

Vážení sportovní přátelé, kamarádi, pomalu nám končí letošní pomatený covidový rok. I přes různá omezení se nám podařilo uspořádat naše tři tradiční fotbalové turnaje. Doufáme, že i v příštím roce se s vámi u nás v Havlovicích opět setkáme. Protože všichni stárneme a fotbal nás pořád baví, máme v plánu uspořádat turnaj pro hráče nad 60 let!!! Zatím máme pozitivní ohlasy, a tak věřím, že se i tento turnaj stane tradicí. Připojujeme přihlášky na HAPO, HAPOSTAR a SUPERHAPOSTAR a MAXISUPERHAPOSTAR. Více v přiložené zprávě.
Miloslav Tohola, 28.12.2020

Tradiční nohejbalový turnaj v Havlovicích ovládli Janci

Dne 30.5.2020 se sešlo za chladného rána 20 trojic připravených zahrát si po koronavirové pauze svůj oblíbený sport - nohejbal. Turnaj probíhal za velkého nasazení všech zúčastněných hráčů ve velmi přátelské atmosféře, ovšem na hřišti si nikdo nic nedaroval. Přijely k nám i nové týmy, k teré tu nikdy předtím nehrály. Všem se turnaj líbil a nové týmy přislíbily účast i v příštím roce (pokud situace ohledně COVIDu dovolí). Po dlouhé době se nám tak podařilo naplnit kapacitu 20ti týmů, za což děkujeme. Je možné, že k tomu přispěl právě fakt dlouhé pauzy a všichni tak byli natěšeni. Umístění: 1. Janci, 2. Libišany, 3. Bílá Třemešná. Obrázky z turnaje jsou zde. Chtěli bychom poděkovat všem sponzorům, Sokolu i obci Havlovice za podporu ohledně cen. Další turnaj chceme hrát v zimě v KD (ovšem uvidíme, jak se bude vyvíjet situace kolem COVIDu), a to 27.12.2020.
Za nohejbal Havlovice Radek Kulda, 10.11.2020

Moc smutné loučení

V sobotu 31. 10. 2020 jsme se dozvěděli velmi smutnou zprávu, že nás navždy opustil skvělý člověk - pro mnoho z nás celoživotní kamarád TONDA STOKLÁSEK. Stál u zrodu dnes již legendárního turnaje HAPO jako hráč. Spolu s manželkou desítky let udili skvělé klobásky, aktivně se podíleli na všech ročnících vinobraní, převážně v šatlavě. Účastnili se téměř všech akcí, které jsme společně v posledních 45 letech pořádali nejen na hřišti. Moc rád jezdil i na zájezdy za kamarády do Těšan... Po ukončení aktivní fotbalové kariéry hrál nohejbal a chodil na pinec. Tonda byl vždy v pohodě připraven pomoci tam, kde bylo potřeba. Kamaráde, nikdy nezapomeneme! Smuteční oznámení zde.
Za HAFA a TJ Sokol Miloš Tohola, 3.11.2020

Standa Čáp by oslavil sedmdesátku

Právě dnes, v sobotu 24. října 2020 by Standa Čáp oslavil kulaté sedmdesátiny. Standa byl jedním z nás... Vzpomínají: pingpongáři, fotbalisti, nohejbalisti, Šlapeťáci a všichni kamarádi. Foto přibližující zastavení v háječku je zde.
Miloš Tohola, 24.10.2020

Zákaz sportování v tělocvičně sokola

Tělocvična TJ Sokol Havlovice je na základě rozhodnutí vlády ČR až do odvolání uzavřena. Po dohodě s cvičiteli je zatím možné cvičit venku do počtu 20 osob.
Jaroslav Balcar, 12.10.2020

Provoz tělocvičny v době nouzového stavu

Rozvrh cvičebních hodin platí i nadále. Dodržujeme zákaz sportování v tělocvičně v počtu nad 10 osob. V tělocvičně se může cvičit. Vzhledem k tomu, že ve většině cvičebních skupin je okolo 10 osob, nerušíme paušálně cvičení. Je zrušeno pouze cvičení rodičů s dětmi, kde je počet cvičenců vyšší. Bližší informace poskytnou vaši cvičitelé.
Jaroslav Balcar, 2.10.2020

Rozloučení s kamarádem

Parta Havlováků se byla v Těšanech rozloučit s Jaroslavem Čechem - Ringošem. Ten se stal neodmyslitelnou součástí historie HAPO, a to díky mnohonásobné účasti mužstva Autodoprava Těšany. Ringoš byl také velkým kamarádem mnoha místních. Smuteční oznámení zde. Nikdy nezapomeneme! Hafani.
Miloš Tohola, 29.9.2020

Další minigolfový turnaj ovládl Petr Hejna

Druhou zářijovou neděli se zase sešla parta minigolfistů k dalšímu turnaji. Krásné počasí přivítalo šest zájemců o tento sport. První tři místa obsadila pánská část v pořadí Petr Hejna 31 bod, Pavel Friede 32 body, Tomáš Lokvenc 34 body. Další místa obsadily ženy v pořadí Hana Čápová 37 bodů, Hana Kopecká 38 bodů a Zdeňka Honzerová 41 bod. Poslední turnaj bude 11. října 2020. Zde jsou kompletní výsledky.
Hana Čápová, 19.9.2020

TV vzpomínka na havlovické legendy Jirku Pitaše a Standu Čápa

Vracíme se ještě k letošnímu ročníku SUPERHAPOSTAR. Tradiční turnaj fotbalistů nad 50 let mapuje také reportáž Televize JS. Díky prostřihům v reportáži můžeme zavzpomínat na havlovické legendy Jirku Pitaše a Standu Čápa. Oba fotbaloví srdcaři turnaj společně s Petrem Hejnou založili. HejPiČáci, děkujeme. Televizní ohlédnutí za SUPERHAPOSTAR si můžete pustit zde.
Miloš Tohola, 14.9.2020

Pravidelné cvičební hodiny startují 21. září

Od pondělí 21. září 2020 zahajujeme pravidelné cvičební hodiny. Rozvrh najdete zde a na havlovických vývěsních plochách. Pravidelné sportovní aktivity budou opět probíhat nejen v tělocvičně Tělovýchovné jednoty Sokol Havlovice, ale také na dalších sportovištích v obci.
Petr Záliš, 14.9.2020

V Havlovicích sportovaly i pamětnice prezidenta Masaryka!

V Havlovicích se uskutečnil 12. ročník Olympiády pro starší a dříve narozené. Oblíbenou sportovně – společenskou akci uspořádaly Místní akční skupina Království – Jestřebí hory, o.p.s. a Tělovýchovná jednota Sokol Havlovice. Dvě stovky účastníků z území MAS změřily síly v tradičních i nevšedních disciplínách, olympijské boje zpestřil doprovodný program. Přečtěte si celou zprávu. Fotoreportáž je zde. Přikládáme i link na článek Českého rozhlasu Hradec Králové. Olympiáda se objevila i v hlavních zprávách Východočeské televize V1, pusťte si to zde. Chystáme pro vás také obšírnější videoreportáž.
Petr Záliš, 4.9.2020

Havlovice zase ovládne olympijský duch

Všesportovní areál v Havlovicích bude ve čtvrtek 3. září hostit Olympiádu pro starší a dříve narozené. Tradiční sportovně společenské setkání odstartuje ve 13 hodin zahajovací ceremoniál. Předem přihlášených účastníků z území Místní akční skupiny (MAS) Království – Jestřebí hory, o.p.s. a Borohrádku jsou více než dvě stovky, další zájemci se stále hlásí. Akci podpořil Královéhradecký kraj, záštitu nad ní převzal náměstek hejtmana Aleš Cabicar. Podrobnosti v přiložené tiskové zprávě. Plakát je zde. Aktuální trasy svozových autobusů a časy odjezdů najdete zde.
Petr Záliš, 31.8.2020

SUPERHAPOSTAR ovládli Dědci z Náchoda

V sobotu 29. 8. 2020 se v havlovickém sportovním areálu konal další ročník populárního turnaje pro hráče nad 50 let v menším fotbale SUPERHAPOSTAR. Prezentovalo se rekordních 11 mužstev, která utvořila dvě skupiny, kde se hrálo systémem každý s každým. Následovalo play off. Z vítězství se nakonec radovali Dědci z Náchoda. Více zde. Prohlédněte si také fotogalerii. A ještě jedna zajímavá informace. Protože všichni stárneme, tak se v příštím roce premiérově uskuteční další turnaj, tentokrát pro hráče nad 60 let!
Miloš Tohola, 30.8.2020

Jubilejní 20. Memoriál sv. Václava ve streetballu se blíží!

Vážení a milí, po květnové koronaodmlce si vás dovolujeme pozvat na kulatý ročník našeho tradičního streetballového turnaje, který se uskuteční v neděli 13. září 2020 od 10:00 ve všesportovním areálu v Havlovicích. Budeme se těšit na vaše přihlášky i následnou účast! Vše potřebné najdete v příloze. Za Lvíčata zdraví Peťa.
Petra Nývltová, 27.8.2020

Kulatý beach volejbal zase provoněly švestkové knedlíky

Kulatý míč, kulaté knedlíky a zároveň kulatý 10. ročník turnaje v beach volejbale smíšených trojic. Hrálo se v sobotu 22. 8. 2020 ve sportovním areálu v Havlovicích. Lákadlem byly již tradičně ceny, tedy pro každý tým talíř plný švestkových knedlíků, které pro zúčastněné s láskou koulí domácí týmy a na které se stálí účastníci velice těší. Letos se sjelo 8 družstev, prvenství obhájil tým SešLost. Podrobnosti jsou zde. Prohlédněte si také fotogalerii.
Alena Toholová, 26.8.2020

SUPERHAPOSTAR s rekordní účastí!

Blíží se náš třetí tradiční fotbalový turnaj, tentokrát pro hráče nad 50 let. Letos se bude konat již 19. ročník SUPERHAPOSTAR, a to v sobotu 29. srpna. Začínáme opět v 8 hodin. Dosud je přihlášeno rekordních 12 mužstev! Přijedou obhájci - Dědci Náchod, dále Pražská Trutnov, Klasici Jihlava, St. Garda Union Beroun, FC Sharp Pardubice, Sedláci Chlumec n. C., Old Boys Jihlava, Litruly Trutnov, Košan tým N. Bydžov, Umbaba Ostrava, Honza team Most a chybět nebude pochopitelně ani domácí HAFA. Hrát se bude po celý den na obou hřištích o tradiční putovní pohár a spoustu dalších cen, nejen pro jednotlivá mužstva, ale i pro nejlepšího hráče, brankáře, střelce a pro nejstaršího hráče. Těšit se můžete i na širokou nabídku občerstvení včetně legendárních Čapích vajec. V provozu budou po celý den také všechna sportoviště. Po skončení turnaje bude následovat diskotéka. Zveme celé rodiny na zakončení prázdnin v havlovickém areálu při sportu i příjemné hudbě pro všechny generace. Těší se na Vás pořadatelé!
Miloš Tohola, 20.8.2020

V Havlovicích vystoupí umělci ze Slovenska

Ve Sportovním areálu v Havlovicích bude k vidění špičková kultura. V sobotu 22. srpna od 14:30 zde vystoupí soubor Důbrava ze slovenského Prešova, který se účastní mezinárodní folklorní přehlídky v Červeném Kostelci. Přijďte si užít hudby a tance v podání umělců v lidových krojích, vstupné bude dobrovolné. Zde je plakát.
Petr Záliš, 16.8.2020

Tropický minigolf nejvíce seděl Aleně Toholové

Za úmorného tepla se sešlo osm soupeřů, aby si to rozdali v další minigolfové tour. Velmi teplé počasí poznamenalo výkony jednotlivých soutěžících, žádný se nedostal pod třicet bodů. Zvítězila Alena Toholová s 35 body. Na dalších místech byli Tomáš Lokvenc a Petr Hejna (shodně 37 bodů), ale rozhodovalo lepší druhé kolo. Stejně se tak podělily obě Hany - Kopecká a Čápová 38 bodů. Šestý byl minulý vítěz Miloš Tohola se 40 body. 44 body měl Pavel Friede a pole soutěžících uzavírala Helena Peterková s 51 bodem. Mrkněte na kompletní výsledky.
Hana Čápová, 12.8.2020

HAPOSTAR vyhrál Tyrolit Úpice

V sobotu 1. 8. 2020 se v havlovickém sportovním areálu konal další ročník populárního turnaje pro hráče nad 40 let v menším fotbale. Prezentovalo se 7 mužstev, která utvořila dvě skupiny, kde se hrálo systémem každý s každým. Po odehrání základních skupin se hrála skupina o 5. – 7. místo a semifinálová utkání. Vítězem letošního HAPOSTAR se stal úpický Tyrolit. Podrobnosti jsou v přiložené zprávě. Klikněte i na fotogalerii Aleny Toholové.
Miloš Tohola, 2.8.2020

HAPOSTAR již tuto sobotu!

Oblíbený fotbalový turnaj pro hráče nad 40 let HAPOSTAR se letos uskuteční ve sportovním areálu v Havlovicích již tuto sobotu 1. srpna. Na letošní 27. ročník se přihlásilo sedm mužstev. Na havlovickém pažitu nebude chybět loňský vítěz - Švery team Trutnov, dále se tu představí Dědci Náchod, Kopáči Červený Kostelec, Weber team Jilemnice, Tyrolit Úpice, Pardálové Trutnov a domácí HAFA Havlovice. Turnaj začíná v 8 hodin losováním za účasti havlovického vodníka, který po skončení turnaje pozve vítězné mužstvo k tradiční koupeli v Úpě... V pestré nabídce prodejního stánku nebudou ani letos chybět vyhlášená Čapí vejce. Po celý den jsou také v provozu všechna sportoviště. Obšírnější pozvánku na turnaj s přehledem dosavadních vítězů HAPOSTAR přináší ve svém článku Krkonošský deník. Přijďte v sobotu pobejt, těšíme se na Vás!
Miloš Tohola, 29.7.2020

Další turnaj minigolfové tour přinesl velké drama

V neděli 12.7.2020 byl další turnaj v minigolfové tour. Tradičních 9 soupeřů si to rozdalo mezi sebou a vítěz vzešel z duelu Petr Hejna a Miloš Tohola. Měli stejný počet bodů v prvním i druhém kole a tudíž došlo k rozstřelu na třetí dráze. Úspěšnější byl Miloš, který zvítězil s 30 body a stejným počtem bodů na druhém místě skončil Petr. Třetí v pořadí s 33 body byla Hana Kopecká, následuje ji Pavel Friede s 35 body, dalším v pořadí je Tomáš Lokvenc s 38 body. Tabulku uzavírají ženy v pořadí Alena Toholová 40 bodů, Helena Peterková 44 body a se stejným počtem bodů Hana Čápová, ale horším výsledkem ve druhém kole. A skupinu uzavírá Zdeňka Honzerová s 54 body. Klikněte na kompletní výsledky.
Hana Čápová, 13.7.2020

CUBA LIBRE suverénně ovládli 43. ročník HAPO

Na legendárním 18 a půl kilo vážícím poháru přibude nové mužstvo. Po výborných výkonech a střeleckých hodech /skóre 61 : 7 !!/ se tam poprvé objeví jmenovka Cuba Libre Trutnov. Přes totální nepřízeň počasí dorazilo do Havlovic na tradiční, letos jednodenní turnaj 14 mužstev. Podrobnosti čtěte v přiložené zprávě. Fotogalerie je zde. Zveme všechny fotbalové příznivce do sportovního areálu v Havlovicích na další fotbalové turnaje. 1.8. se tu bude hrát Hapostar pro hráče nad 40 let a 29.8. Superhapostar pro hráče nad 50 let.
Miloš Tohola, 21.6.2020

Další minigolf ovládli chlapi

Za pěkného počasí se v neděli konal další turnaj v minigolfu. Sešlo se nás osm soutěžících. Poprvé mezi nás přišla Hela Peterková a velmi nás potěšilo, že někdo další má zájem o toto jednoduchbé sportovní vyžití. Toto soutěžní kolo vyznělo jednoznačně pro soutěžící pány. Do 30 bodů se vešli první tři v pořadí - Pavel Friede 26 bodů, Miloš Tohola 28 bodů a Petr Hejna 29 bodů. Další v pořadí byl Tomáš Lokvenc s 35 body, Hana Kopecká 42 body, Hana Čápová 44 body, Mirek Malafa 45 bodů a Hela Peterková 57 bodů. Kompletní výsledky jsou zde.
Petr Záliš, 17.6.2020

HAPO 2020 rozlosováno!

Dobrá zpráva pro milovníky Havlovického poháru v kopané. 43. ročník HAPO byl rozlosován a nabídne opět zajímavé souboje. Hrát se bude v sobotu 20. června. Domácí tým HAFA Havlovice se ve skupině utká mimo jiné s obhájcem loňského prvenství Sůl a pepř Česko. Jarka Rameš povede Sychrováky do boje s trutnovskými Hokejkami nebo s Chlumcem. Kompletní rozlosování i hrací plán najdete zde. Prohlédněte si také plakát.
Petr Záliš, 7.6.2020

Václavice Havlovice

31. ročník pochodu Václavice-Havlovice startuje v sobotu 16. května mezi 8. a 10. hodinou z náchodského Masarykova náměstí od Škvoreckého lavičky. Do Náchoda se můžete dostat autobusem z Úpice (8,34) přes Červený Kostelec nebo z Úpice (8,35) přes Hořičky, v Náchodě 9,50 hod. Přímá trasa vede přes Zámek, Kramolnu, Špinku (občerstvení) a Vízmburk (občerstvení, hudba Domamazec 12 - 16 hod.). Cíl je tradičně v Havlovicích na hřišti sportovního areálu. Věříme, že budeme dodržovat vládní nařízení a krásně si pochod užijeme. Bližší informace najdete zde.
Jaroslav Balcar, 5.5.2020

Hana Čápová ovládla první letošní minigolf

V neděli 10. května se sešli minigolfisté, aby zahájili letošní Havlovickou minigolfovou tour. Jelikož nebylo možné se sejít v dubnu z důvodu karantény, dubnové kolo se odkládá na další z turnajů, kdy se sejde více hráčů. Zároveň bylo dohodnuto, že turnaje budou zahajovány vždy již od 15 hodin. Vítězství získala Hana Čápová s 30 body, na druhém místě skončil Petr Hejna s 31 údery a třetí místo obsadil Pavel Friede s 32 body. Takže pěkně vyrovnaný souboj. Kompletní výsledky jsou zde. Můžete si také prohlédnout trofej, o kterou se hraje.
Hana Čápová, 10.5.2020

Nohejbalový Memoriál Honzy Kleistnera se bude hrát 30. května

Ahoj všem, dohodli jsme se, že letošní turnaj nakonec bude. Díky rozvolnění situace bychom Vás rádi pozvali na tradiční turnaj k nám do Havlovic a mohli si tak po dlouhé pauze zasportovat a pobavit se. 16. ročník turnaje O dušičky havlovického vodníka (Memoriál Honzy Kleistnera) se bude hrát v sobotu 30. května. Přikládáme pozvánku na turnaj. Budeme se na Vás těšit.
Za Vodníky a Hastrmany Radek Kulda, 7.5.2020

Minigolfová sezóna začíná v neděli 10. května

Letošní minigolfová sezóna začne v neděli 10.5.2020 v 16 hodin ve sportovním areálu TJ Sokol Havlovice. Bude pokračovat každou druhou neděli v měsíci, pokud nebude vyhlášené nějaké omezení. Zveme zájemce, kteří mají zájem o tento sport.
Hana Čápová, 5.5.2020

V sobotu a neděli otevíráme

Již tento víkend otevíráme výdejní okénko ve stánku s občerstvením ve sportovním areálu. V provozu bude vždy od 10 do 18 hodin. Bude otevřen minigolf, tenisové kurty a dětské hřiště mimo trampolínu. Najděte si cíl vašeho cyklovýletu. Prosíme jen, dodržujte hygienické předpisy, neshlukujte se, dodržujte dvoumetrové odstupy u stánku.
Jaroslav Balcar, 21.4.2020

Letní tábory

I v letošním roce TJ Sokol organizuje sportovní tábory pro děti vždy od neděle do pátku. Děti zde zažijí nevšední chvíle při sportování, poznávání přírody a hradu Vízmburk. Podobně jako v loňském roce jsou připraveny celkem tři turnusy. Bližší informace najdete zde. Tady je reportáž z loňského tábora.
Jaroslav Balcar, 17.4.2020

Dvě tenisové ligy startují v Havlovicích 18. dubna

Jelikož se zdá, že bude v nejbližší době otevřena možnost hrát tenis, připravujeme jarní tenisovou ligu 2020. Zájemci o účast se mohou hlásit do velikonočního pondělí 13. dubna na telefonním čísle 777005790 (Jaroslav Balcar). Upřesnění: od soboty 18. dubna startují v Havlovicích dvě tenisové ligy. Vyvrcholení jarní části plánujeme na konec června.
Jaroslav Balcar, 7.4.2020

Tenisové kurty otvíráme od středy 8.4.

Od středy budou v Havlovicích otevřeny kurty. Můžete si objednat kurty v našem rezervačním systému. Prodejní stánek zůstane minimálně do úterý 14. dubna uzavřen. Prosíme sportovce, aby se prozatím neshlukovali u stolů v prostoru hřiště. Dětské hřiště i minigolf zůstanou uzavřeny do dalších vládních nařízení.
Jaroslav Balcar, 6.4.2020

Zimní pětiboj se havlovickým sportovcům vydařil

Celkem 12 dětí z našeho oddílu odjelo v sobotu 29. února do úpické tělocvičny ZŠ Bratří Čapků na okresní kolo Zimního pětiboje. Naši sportovci v nových sokolských tričkách poměřili své síly a dovednosti s ostatními závodníky ve skocích přes švihadlo, šplhu, skoku z místa, hodu na koš a člunkovém běhu. V konkurenci se určitě neztratili hlavně naši zkušenější a starší reprezentanti. Jakub Balcar se ve své kategorii umístil na druhé příčce, Marie Vlčková byla třetí, Štěpán Smékal stříbrný a postup ze čtvrtého místa si také zajistil Štěpán Astr. Tito čtyři borci postupují do krajského kola, které se koná 29. 3. 2020 v Hořicích. Gratulujeme! Všem ostatním závodníkům děkujeme za snahu a cvičitelům: Veronice Krausové, Michalu Sobotkovi, Lence Bakové a Yvoně Friebelové za zajištění závodů. Foto zde.
Yvona Friebelová, 4.3.2020

Výroční členská schůze TJ Sokol Havlovice

Ve středu 26.2.2020 od 18:00 se členové naší TJ sešli v kulturním domě na výroční členské schůzi. Hned v úvodu byly oceněny dvě dětské naděje naší TJ: Štěpán Smékal - 3. místo a Kuba Balcar - 10. místo v republikovém finále ASPV. Poté následoval program avizovaný na pozvánce: zprávy o činnosti oddílů v roce 2019, zpráva o hospodaření, zpráva revizní komise, plán práce a rozpočet na rok 2020, diskuze a usnesení. V průběhu schůze bylo podáváno drobné občerstvení a v závěru došlo na ocenění aktivních cvičitelů, vedoucích oddílů, členů výboru, správce areálu TJ, kronikářů, fotografů a starosty naší obce. Foto zde.
Jaroslav Balcar, 27.2.2020

Výroční členská schůze

Ve středu 26. února 2020 se koná od 18 hodin v havlovickém kulturním domě členská schůze Tělovýchovné jednoty Sokol Havlovice. Přijďte se podívat, co se událo v roce loňském a co plánujeme na rok letošní. Během schůze bude podáváno tradiční občerstvení. Zde je pozvánka.
Jaroslav Balcar, 23.2.2020

Valentýnský turnaj 2020

V sobotu 8. února 2020 proběhl další ročník (cca 18.) Valentýnského turnaje ve volejbale smíšených družstev. Místo konání: sál kulturního domu v Havlovicích. Tentokrát se účastnila čtyři družstva. Původně mělo přijet mužstev šest, což je maximální možný počet, ale zasáhla chřipková vlna a tak se na poslední chvíli omluvila dvě družstva. Hrálo se na dva vítězné sety, ve třetím rozhodujícím se hrálo do 15 bodů. Letos se nejvíce dařilo domácím, kteří vyhráli všechny 3 zápasy, dvě vítězství slavil Juventus, Suchovršice nedaly nikomu nic zadarmo, hrály nejvíce setů, když jednou vyhrály a dvakrát prohrály až v tie-breaku. Na krásném čtvrtém místě skončilo Crk-crk, které po snaživých výkonech bylo nakonec bez výhry. Co je důležité - vítězila radost z pohybu!!! To je ostatně vidět i na našich obrázcích. Tak v létě na venkovních kurtech opět naviděnou.
Alena Toholová, 23.2.2020

Memoriál Standy Čápa

V neděli 29.12.2019 se konal druhý ročník Memoriálu St. Čápa ve stolním tenise. Turnaje se zúčastnilo 23 neregistrovaných hráčů. Hrálo se ve třech vylosovaných skupinách, z každé postoupilo 5 hráčů. O postup se hrálo formou pavouka. První místo obsadil Míra Tyc, druhá příčka patřila Karlu Píšovi. Třetí byl Radek Kulda (další pořadí – J. Kábrt, Roman Čáp, P. Hudý, L. Luštinec, P. Hejna, L. Wernerová, J. Kopecký, J. Krejčík, M. Tohola, J. Semerád, P . Čepelka, J. Stierand, S. Stierandová, J. Borůvka, M. Semerák, J. Kaizr, A. Stoklásek, Radim Čáp, J. Martínek, P. Míl). Děkujeme všem sponzorům za pěkné ceny. Foto zde. Už se těšíme na další ročník. Sportu zdar!
Lída Wernerová, 8.1.2020

Zprávy 2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008    2007    Starší