Havlovická tenisová liga 2011

Havlovická Tenisová Liga - podzim 2011

Fotbalové, tenisové, minigolfové a pingpongové ligy byly slavnostně ukončeny

V sobotu 19. listopadu se v havlovickém kulturním domě sešli sportovci z širokého okolí. Nejprve Miloš Tohola a Jarda Kocián vyhlásili výsledky Havlovické Tropical ligy. Vítězem 1. ligy se stali hráči týmu Piškotky Doubravice. Více se již brzy dozvíte na http://havlovickaliga.webnode.cz/novinky. Vítězem 1. tenisové ligy se stal již počtvrté L. Lysický. Prvním v 2. lize byl J. Kábrt a vítězem 3. ligy se stal K. Šafář. Nejlepší ženou je I. Kábrtová a vítězi 2. ligy ve čtyřhře se stali J. Šeda a R. Veselá. Bohužel 1. liga čtyřher nebyla ještě dohrána, a proto vyčkáme s předáváním cen až po odehrání ligy. Vítězem celoročního minigolfového turnaje se stal Miloš Tohola. Prázdninové turnaje v pingpongu ovládl Petr Hejna. Fotografie z předávání cen najdete zde a videoreportáž zde. Zájemci o jarní tenisovou ligu se mohou přihlásit na tel. 777 005 790.
Jaroslav Balcar, 23.11.2011

Podkrkonošský "Davis Cup" pro Havlovice

V sobotu 5. listopadu na havlovických kurtech proběhlo tradiční podzimní utkání tenisových družstev Havlovic a Batňovic. Za naši obec nastoupili Bohdan a Matěj Růžičkové, Pavel Melichar, Pavel Dvořáček a Zdeněk Hrabánek. Batňovičtí přijeli tradičně v silné sestavě v čele s bratry Melicharovými (dalšími v sestavě byli Bárta, Adámek a Mach). Hrálo se 25 zkrácených singlů a dva debly. O těsném vítězství havlovických tenistů rozhodl až poslední debl, ve kterém naši tenisté Dvořáček s Hrabánkem vyhráli 6:3 a zajistili konečný výsledek 14:13 na zápasy pro Havlovice. Další ročník začíná na jaře na batňovické antuce. Rozpis a výsledky najdete v přiložené tabulce.
Zdeněk Hrabánek, 8.11.2011

Vyhlášení tenisové i fotbalové ligy se blíží

V sobotu 19.11. se koná slavnostní vyhlášení tenisových lig společně s vyhlášením Havlovické Tropical ligy ve fotbale. Všichni tenisté, kteří hráli v letošním roce Havlovickou tenisovou ligu, jsou společně se svými protějšky srdečně zváni na tuto akci! Jediné, co je třeba, je zamluvit si místa u Miloše Toholy. Prosím ještě o dohrání všech zápasů do čtvrtka 17.11. a o kontrolu a nahlášení všech výsledků. Zdravím všechny!
Jarda Balcar, 4.11.2011

Tenisový turnaj ve čtyřhře ovládli opět Hrabánek s Antošem

V sobotu 15. října se uskutečnil již 7. ročník tenisového turnaje ve čtyřhře na havlovických kurtech. Celkem 8 týmů se utkalo o putovní pohár. Za jasného, i když mrazivého počasí získala prvenství v turnaji již potřetí dvojice Hrabánek - Antoš. Na druhém místě se umístili Vojtíšek a Groh, na bronzové příčce skončila dvojice Vondráček - Bílý. Účastníky turnaje si můžete prohlédnout zde.
Jaroslav Balcar, 17.10.2011

Jarní tenisová liga ukončena

Ve středu 6. července byla vyhlášena jarní část tenisových lig. První ligu vyhrál Lysický před Hrabánkem a Š. Melicharem. Druhou ligu ovládl Mach před D. Smékalem a Adámkem. V 3.A lize bral první místo J. Kábrt před druhým Ryšavým a třetím Balcarem. V 3.B lize se z prvenství radoval M. Kábrt před Hrabou a Neumanem. A konečně mezi ženami nakonec kralovala I. Kábrtová, druhá skončila Borůvková a třetí H. Kábrtová. Zájemci o podzimní část se mohou přihlásit u p. Balcara na tel. 777005790 co nejdříve. Od 1. srpna začínáme podzimní ligy.
Jaroslav Balcar, 8.7.2011

21. března startuje Jarní havlovická tenisová liga

V pondělí 21. března zahajuje Jarní havlovická tenisová liga. Termín ukončení soutěží je 30. června. Čtyřhry se budou hrát až do podzimu a budou vyhlášeny koncem roku. Zájemci se mohou přihlásit do 18. března. Finance vyberu až po přihlášení 700 Kč v singlu, čtyřhra podle počtu účastníků. Systém ligy se nemění. Do vyšší ligy postupují dva a v případě, že bude někdo končit, bude postupujících více. Prosím, potvrďte účast v jarní lize a oslovte další potencionální hráče. Díky a tenisu zdar!
Jarda Balcar, 2.3.2011