Havlovická tenisová liga 2010

Havlovická Tenisová Liga - podzim 2010

Havlovická Tenisová Liga - jaro 2010

Tenisový turnaj čtyřher opět v režii Hrabánka s Antošem

V sobotu 16. října se uskutečnil další ročník tenisového turnaje ve čtyřhře. Vzhledem k nepřízni počasí se zúčastnilo jen 6 dvojic. Na 3. místě se umístili P. Melichar s P.Friebelem. Druhé místo obsadila dvojice Z. Středa, J. Adam. Putovní pohár si odvezla opět po roce dvojice Z. Hrabánek a P. Antoš, která nepoznala na turnaji přemožitele. Zde je společné foto.
Jaroslav Balcar, 20.10.2010

Zakončení jarní tenisové sezóny

V pátek 6.8. proběhlo slavnostní vyhodnocení Jarní havlovické tenisové ligy. Zde jsou výsledky, 1. liga: 1. Lysický L., 2. Dvořáček J., 3. Friebel P. 2. liga: 1. Hrabánek Z., 2. Kašpar P., 3. Smékalová S. 3. liga: 1. Melichar Š., 2. Hynek J., 3. Honzera Z. Ženy: 1. Kábrtová I., 2. Mőglichová J., 3. Friebelová P. Fotografie z předávání cen jsou zde. Od pondělí se rozjíždí podzimní ligové kolo. Zájemci se ještě mohou hlásit na tel. 777/005790.
Jaroslav Balcar, 7.8.2010

Vyhlášení vítězů jarní tenisové ligy

V pátek 6. srpna od 18:30 se koná zakončení jarní tenisové ligy a vyhlášení vítězů v pergole na hřišti. Do té doby se mohou hlásit i noví zájemci o hru v podzimním kole, které se bude moci rozehrát již v pondělí 9. srpna. Startovné 700,- vyberu přímo na místě. Přihlásit se můžete na j.bekur@tiscali.cz.
Jaroslav Balcar, 22.7.2010

Staré dřevěné rakety zase ovládl Jirka Toman

V sobotu 17. dubna se v Havlovicích konal další ročník tradičního turnaje Staré dřevěné rakety, který je neoficiálním zahájením tenisové sezóny na kurtech s umělým povrchem. Zúčastnilo se ho 10 hráčů, mezi kterými zvítězil Jiří Toman z Úpice a obhájil tak prvenství z loňského ročníku. Druhý skončil Mirek Vojtíšek a třetí byl Láďa Lysický. Prohlédněte si obrázky a přijďte si k nám zahrát tenis.
Jaroslav Balcar, 21.4.2010

Havlovická tenisová liga startuje 8. března

8. března zahajuje Jarní havlovická tenisová liga. Termín ukončení soutěží je 30. června. Čtyřhry se budou hrát až do podzimu a budou vyhlášeny koncem roku. Zájemci se mohou přihlásit do 1. března. V pondělí 1. března budu vybírat 700 Kč singl a 600 Kč double za oba jako startovné na jaro v ZŠ Havlovice od 18 do 20 hodin. Systém ligy se nemění. Do vyšší ligy postupují 2 a v případě, že bude někdo končit, bude postupujících více. Prosím, potvrďte účast v jarní lize a oslovte další potencionální hráče. Administraci na webu bude opět zajišťovat Mirek Hruška.