Havlovická tenisová liga 2007

Havlovická Tenisová Liga - podzim 2007

Havlovická Tenisová Liga - jaro 2007

Tenisté bilancovali v klubovně

V klubovně havlovického sportovního areálu se v úterý 4. prosince konalo slavnostní zakončení podzimní části tenisové ligy. Naši fotoreportéři byli u toho. První tenisovou ligu vyhrál Petr Friebel. Stříbrnou pozici vybojoval Ladislav Lysický, bronzová příčka patří Martinu Spielbergerovi. Tenistům v druhé lize kraloval Zdeněk Hrabánek, v třetí nejvyšší soutěži zvítězil Petr Maršík a čtvrtou ligu ovládl Lubomír Smékal. Všechny výsledky najdete v sekci tenis.
Jarda Balcar

V Havlovicích bude vyhodnocena tenisová liga i minigolf

Ukončení Havlovické tenisové ligy se uskuteční v klubovně na hřišti v úterý 4. prosince od osmnácti hodin. Zajištěno bude občerstvení (guláš, pivo, nealko...) a pro vyvolené také ceny. Od 19:30 bude vyhlášen vítěz Havlovické minigolfové Tour. Dohrávat je možné do pondělí. Prvoligovou tabulku tenistů zatím vede Petr Friebel, který z jedenácti zápasů prohrál jediný a už nemůže být předstižen. Stříbrnou příčku vybojoval Ladislav Lysický.

Soutěž tenisových párů vyhráli Adam se Středou

Havlovické debly Poslední říjnovou sobotu se v Havlovicích uskutečnil již třetí ročník tenisového turnaje ve čtyřhře. Sešlo se osm dvojic, které se mezi sebou utkaly systémem "každý s každým". Po osmihodinovém klání na obou hřištích se z konečného prvenství radovalo duo Adam - Středa. Stříbro brala dvojice Friebel - Melichar, bronz vybojovali starosta Dvořáček se Spielbergerem a čtvrtou příčku obsadili Lysický s Jiráskem. Zde jsou fota.

V Havlovicích se předvedou tenisové páry

Tenis Vážení přátelé tenisu, připomínám, že v sobotu 27. října se uskuteční v Havlovicích na kurtech již třetí turnaj O pohár starosty v tenise ve čtyřhře. Zahájení bude v 8:30. Přihlašovat se můžete na mailu j.bekur@tiscali.cz. V případě menšího počtu hráčů bude možné se přihlásit i přímo na turnaji, ale čím dříve, tím lépe. Hrací systém bude upraven až ráno. Startovné činí 200 Kč za pár. Sportu zdar a tenisu zvlášť!
.

Havlovický tenisový podzim začíná!

Vyroste v Havlovicích nový Rafael Nadal? Už je to tady - na moderních havlovických kurtech startuje tenisový podzim! V první lize na jaře kraloval Pavel Dvořáček, a tak budeme zvědavi, jestli si formu udržel. Do nejvyšší soutěže postoupil jarní vítěz druhé ligy Jiří Pinkava. Mezi deblisty se na jaře blýsklo nadějné duo Pinkava - Baborák, o bod zpět zůstali celkově druzí Friebel s Melicharem. Bližší informace k havlovickému tenisovému podzimu sdělí Jaroslav Balcar na telefonu 777-005790 nebo na elektronické adrese j.bekur@tiscali.cz.

Zahájení tenisových lig

Božský Roger Milovníci bílého sportu se konečně dočkali! Od 1. dubna do 29. června 2007 bude zápolit 36 tenistů z Havlovic a okolí ve třech tenisových ligách jednotlivců a jedné tenisové soutěži dvojic. Bude tak zahájen již třetí ročník tenisových zápolení na kurtech s umělým povrchem v Havlovicích. Bílý sport si definitivně našel cestu mezi havlovické občany. Ještě před dvěma lety na jaře bychom našli mezi Havlováky maximálně pět tenistů a dnes? Hráčů je dost a o tenisové lize spekulují i ženy. Zatím čekáme na další zájemkyně. Pokud máte zájem, volejte pořadateli soutěží Jaroslavu Balcarovi (777/005790). Anebo mu napište.

Havlovickou tenisovou recesi vyhrál elegán v bílém!

Elegán v bílém V sobotu 31. března se v Havlovicích uskutečnilo jarní otevírání tenisových kurtů. Ostrý start obstaral nultý ročník recesistického turnaje "Staré dřevěné rakety". Desítka tenistů si přišla nejen zahrát tenis, ale hlavně se pobavit. Vítězem turnaje se stal havlovický starosta Pavel Dvořáček hrající v pozoruhodném dobovém oblečení! Na druhém místě se umístil Pepa Baborák, bronz vybojoval Petr Poddaný a jako čtvrtý se umístil hlavní organizátor a neúmorný tenista Jirka Pinkava z Havlovic. Prohlédněte si obrázky. V Havlovicích tak byla odstartována sezóna, od pondělí se mohou pustit do pěti tenisových lig všichni přihlášení borci.