Havlovická tenisová liga 2008

Havlovická Tenisová Liga - podzim 2008

Havlovická Tenisová Liga - jaro 2008

Tenisová liga bilancovala uplynulý ročník

V pondělí 1. prosince se v Havlovicích konalo slavnostní zakončení celoroční tenisové soutěže. V letošní lize se objevilo více než 50 tenistů a tenistek. Hrálo se ve čtyřech ligách mužů, ve dvou ligách deblistů a dokonce i ženy měly poprvé svoji soutěž. Klikněte sem pro konečné výsledky. Organizátor ligy Jarda Balcar poblahopřál třem nejlepším tenistům ve všech ligách. Potom poděkoval Mirkovi Hruškovi, administrátorovi všech lig, který takřka denně zapisuje na internet veškeré výsledky. Zbytek posezení se nesl v pohodové atmosféře. Hráči podiskutovali nejen o svých výkonech. Tenisté se opět sejdou koncem února a další ročník bude zahájen zřejmě již v březnu 2009.
Petr Záliš, 7.12.2008

Staré dřevěné rakety vyhrál Martin Jirousek

V Havlovicích se v sobotu 19. dubna se uskutečnil druhý ročník tenisového turnaje "Staré dřevěné rakety". Do turnaje se přihlásilo celkem 14 borců. Po 10 hodinách tenisu byl okolo 19. hodiny znám vítěz. Po urputných bojích zvítězil Martin Jirousek, na 2. místě se umístil Ladislav Lysický a 3. místo obsadil Pavel Dvořáček. Vítěz obdržel putovní pohár a maketu dřevěné rakety. Hlavní organizátor Jirka Pinkava si pochvaloval vysokou herní úroveň turnaje: "Těšil jsem se na bednu, ale v této konkurenci jsem byl bez šancí". Fotografie můžete shlédnout zde.
Jaroslav Balcar, 23.4.2008

Havlovické kurty budou patřit starým dřevěným raketám

Jarda Balcar a Jirka Pinkava zdraví všechny milovníky tenisu! Dovolují si Vás pozvat na zahájení sezony a přivítání jara prvním ročníkem turnaje STARÉ DŘEVĚNÉ RAKETY, který proběhne v sobotu 19. dubna (v 8:30 prezentace, hraje se od 9 hodin). Zúčastnit se může každý, kdo má smysl pro recesi a chuť pobavit sebe i ostatní. Ukáže se také, jak jsme na tom po zimě s fyzičkou. Podmínkou je hra se starou dřevěnou tenisovou raketou. Povolena je i jakákoliv stará pálka nebo prkénko na maso. Kdo nebude mít, zapůjčíme. Startovné je 100 Kč. Ceny pro 10 hráčů jsou zajištěny. Přihlášky zasílejte do 17.4. na adresu pinces@centrum.cz. Struny historických pálek se poprvé propnou v 9 hodin. DOPING VŠEHO DRUHU POVOLEN!!!
Petr Záliš, 4.4.2008

Start tenisové ligy se blíží, přijímají se přihlášky

Vážení tenisté, blíží se březen a to je čas, kdy bychom se mohli pustit do dalšího ročníku tenisové ligy. Pokud vše zvládneme, mohli bychom během příštího týdne vědět složení tenisových lig a systém hry. Prosím všechny, aby potvrdili svoji účast v následujícím ročníku ligy. Pokud ještě víte o nových zájemcích, dejte jim vědět, ať mi napíší mail nebo zavolají na 777 005 790. Uzávěrka přihlášek bude příští pondělí, to je 4. března. Startovné je 100 Kč pro obě pololetí v případě, že hráč odehraje všechny zápasy. Zaplatíte jej opět při prvních zápasech Miloši Toholovi.
Jarda Balcar, 25.2.2008