Havlovické sportovní noviny

Pochod Václavice - Havlovice

V sobotu 22. května se vydáme na již 32. ročník legendárního pochodu. Plakát najdete ZDE a bližší informace ZDE. Startujeme tak jako vloni z náměstí v Náchodě a z Václavic. Na trase navštívíte nově otevřený Vízmburk, kde vás potěší skupina Domamazec a cíl je tradičně v Havlovicích ve sportovním areálu. Startovné je dobrovolné. Linkový autobus jede z Úpice do Náchoda v 6,34 a v 8,34 hodin. Přijďte se pokochat jarní přírodou.
Lenka Procházková, 13.5.2021

Minigolfová tour 2021 zahájena

Po více než půlroční pauze jsme se vrátili do sportovního areálu naší TJ, abychom zahájili minigolfovou tour 2021. Na první turnaj se sešlo 9 soutěžících, počasí nám moc nepřálo - byl vítr a zima. Poprvé mezi nás přišla Mirka Stoklásková. Vítězem tohoto kola se stal Miloš Tohola s 29 body, druhé místo obsadil Petr Hejna a třetí byla Hana Čápová. Petr Hejna byla také celkovým vítězem tour 2020. Ta však byla poznamenána covidovými opatřeními - sehráno bylo méně kol. Druhý turnaj byl již za krásného slunečného odpoledne v neděli 9.5.2021. Zasportovat si přišlo 11 zájemců, z toho byli tři nováčci - Eva Bažantová, Mirek Lokvenc a Jaroslav Prouza. Počasí krásné, ale výsledky tomu moc neodpovídaly. Lépe se nám dařilo v chladnějším počasí. Vítězem se stal Tomáš Lokvenc s 33 body, na druhém místě překvapil nováček Jarda Prouza s 39 body a na třetím místě Hana Kopecká se 40 body. Rovněž se 40 body na dalším místě byla Zdeňka Honzerová. Na další pořadí se můžete podívat do tabulky. Prohlédněte si také obrázky. Těšíme se na 3. kolo, které se uskuteční 13.6. od 15 hodin. Rádi mezi sebou přivítáme další zájemce o tento nenáročný sport.
Hana Čápová, 12.5.2021

Nohejbalový Memoriál Honzy Kleistnera se blíží!

Vážení přátelé, kamarádi, milovníci nohejbalu. Zveme vás na 17. ročník nohejbalového turnaje trojic. Přijďte si v sobotu 29. května zahrát tradiční nohejbalový turnaj do našeho areálu v Havlovicích. Hraje se na umělé trávě, turnaj je určen pro neregistrované borce. Startovné činí 300 Kč za tým, občerstvení zajištěno. Podrobnosti v přiložené pozvánce.
Za Vodníky a Hastrmany Radek Kulda, 5.5.2021

První minigolfový turnaj se odkládá

Všem zájemcům o minigolf sdělujeme, že plánované první minigolfové tour se odkládá. Dle usnesení vlády ČR ze dne 26.3.2021 je do 11.4.2021 vyhlášen nouzový stav. V tomto období je sportování omezeně možné pouze v domovském okrese. Amatérský sport pozastaven. Z tohoto důvodu se první minigolfový turnaj přesouvá na třetí neděli v měsíci, tj. na 25.4.2021 od 15 hodin. Havlovickému minigolfu zdar.
Hana Čápová, 11.4.2021

TJ Sokol Havlovice chystá zase sportovní tábory

Také v letošním roce TJ Sokol Havlovice organizuje sportovní tábory pro děti. Probíhat budou vždy od neděle do pátku. Děti zde zažijí nevšední chvíle při sportování, poznávání přírody a hradu Vízmburk. Připraveny jsou dva turnusy, bližší informace najdete zde. Přihláška na Sportovní tábor je zde.
Jaroslav Balcar, 31.1.2021

Havlovická ledová plocha je připravena!

Dobrá zpráva pro milovníky zimních sportů - výrazný pokles teplot zase umožnil přípravu ledové plochy v Havlovicích! Přímo ve sportovním areálu nebo v jeho okolí si přijdou na své také běžkaři. Proto neseďme doma, využijme pěkného počasí a vyražme za pohybem a slunečními paprsky.
Petr Záliš, 31.1.2021

V Havlovicích se už bruslí

Zima se pevně ujala vlády, teploty hluboko pod bodem mrazu nahrávají milovníkům zimních sportů. V našem sportovním areálu jsme neponechali nic náhodě. Kromě tras pro běžkaře jsme připravili také kluziště. Oprašte proto brusle a přijďte protáhnout tělo! Času už možná moc není, od zítřka se má začít oteplovat...
Petr Záliš, 18.1.2021

Havlovice hlásí ideální podmínky pro běžkaře

Havlovice patří milovníkům zimních sportů. Momentálně hlásíme ideální stopy pro běžkaře! Malý okruh je projetý na louce u Sportovního areálu, užít si ho můžeme i po setmění - okruh je osvětlený. Velký okruh vede od rybníka až k hájovně. Milovníci bílé stopy by určitě měli využít současných super podmínek.
Miloslav Tohola, 15.1.2021

Členské příspěvky za rok 2021 se vybírat nebudou

Vážení sportovci, výbor TJ na svém prosincovém jednání rozhodl, že členské příspěvky za rok 2021 se vybírat nebudou. V roce 2020 byla tělocvična od března uzavřena a i podzimní cvičení bylo z důvodu covidu zrušeno. Doufejme, že letošní cvičební rok brzy nastartuje a cvičenci se budou moci do tělocvičny vrátit. Přejeme všem hodně zdraví v roce 2021.
Jaroslav Balcar, 10.1.2021

Rok 2021 přinese v Havlovicích nový fotbalový turnaj!

Vážení sportovní přátelé, kamarádi, pomalu nám končí letošní pomatený covidový rok. I přes různá omezení se nám podařilo uspořádat naše tři tradiční fotbalové turnaje. Doufáme, že i v příštím roce se s vámi u nás v Havlovicích opět setkáme. Protože všichni stárneme a fotbal nás pořád baví, máme v plánu uspořádat turnaj pro hráče nad 60 let!!! Zatím máme pozitivní ohlasy, a tak věřím, že se i tento turnaj stane tradicí. Připojujeme přihlášky na HAPO, HAPOSTAR a SUPERHAPOSTAR a MAXISUPERHAPOSTAR. Více v přiložené zprávě.
Miloslav Tohola, 28.12.2020

Zprávy 2020    2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008    2007    Starší