Havlovické sportovní noviny

Projekty HAPO 2018 a Celoroční cvičení finančně podporuje Královéhradecký kraj.

Úpský pohár vyhrál zase Wayne´s team

V sobotu 19. ledna se uspořádal Havlovický svaz Malého fotbalu v úpické tělocvičně ZŠ Bří Čapků již 22. Ročník Úpského poháru, tradičního turnaje v malé kopané. Přihlášených jedenáct mužstev bylo nalosováno do dvou skupin a hrálo se systémem každý s každým. Z obou skupin postoupila první dvě mužstva do semifinále. Vítězství nakonec obhájil Wayne´s team z České Skalice. Podrobnosti jsou zde. Připojujeme fotografie vítězů i celkově druhého Bílého baletu. Prohlédněte si tabulky skupin A a B a také celkové pořadí turnaje.
Miloš Tohola, Petr Záliš, 20.1.2019

V Havlovicích se už zase bruslí

Od neděle 20. ledna je v Havlovicích v provozu kluziště. Bruslí se po celý den a bruslení je i v letošním roce pro všechny zdarma! Sportovcům je tu k dispozici ekologické WC. Aktuální stav ledové plochy můžeme sledovat online na webkameře. V příštím týdnu má mrznout i přes den, věříme, že s dalšími vrstvami ledu se bude kvalita kluziště dále zlepšovat.
Miloš Tohola, 19.1.2019

Přihlášky na HAPO, HAPOSTAR a SUPERHAPOSTAR

Havlovická fotbalová asociace při TJ Sokol Havlovice připravuje už 42. ročník Havlovického poháru v kopané. Oblíbené HAPO se uskuteční ve dnech 22.6. - 23.6.2019. Pozor - do konce února je na tento turnaj snížené startovné! Přihláška je zde. Chystá se také 26. ročník HAPOSTAR pro hráče nad 40 let, tento turnaj se v Havlovicích bude hrát 3.8.2019. Přihláška je zde. A do třetice SUPERHAPOSTAR pro fotbalisty nad 50 let se v havlovickém Všesportovním areálu bude konat posledního srpna. Přihláška je zde.
Miloslav Tohola, 18.1.2019

Mistrovství Havlovic v obřím slalomu

Parta nadšenců lyžování a TJ Sokol Havlovice zve spoluobčany na 1. Mistrovství Havlovic v lyžování. Vzhledem k tomu, že je již naplněna kapacita závodníků - 50 osob, zveme všechny, aby s námi jeli autobusem fandit závodníkům. Přihlásit se k dopravě je třeba v hostinci Amerika a cena dopravy je 50 Kč. Zde je plakát na akci.
Jaroslav Balcar, 16.1.2019

Sháníme táborové vedoucí a instruktory

Hledáte brigádu na prázdniny, máte zájem o práci s dětmi, o sport a turistiku? Pak je následující nabídka určena právě Vám! Sháníme vedoucí a instruktory na Prázdninové tábory Havlovice 2019, které proběhnou v první polovině letních prázdnin. Bližší informace na telefonním čísle 777 005 790, na j.bekur@tiscali.cz nebo v letáku.
Jaroslav Balcar, 16.1.2019

Členské příspěvky a pozvánka na výročku

Žádáme členy TJ Sokol, aby uhradili členské příspěvky na rok 2019 do konce ledna (dospělí 300 Kč, děti a důchodci 150 Kč) svému cvičiteli nebo paní hospodářce H. Čápové. Zároveň zveme všechny členy na výroční členskou schůzi, která se koná ve čtvrtek 14. února v kulturním domě. Pozvánka je zde.
Jaroslav Balcar, 14.1.2019

Memoriál Standy Čápa

V neděli 30.12.2018 se konal v havlovické tělocvičně první ročník turnaje ve stolním tenise. Od letošního roku je turnaj pojmenován po našem dlouholetém kamarádovi Standovi, který byl hlavním aktérem předchozích turnajů. Patří mu velký dík za vše. Buď tu s námi stále, Stando. Na turnaj se přihlásilo 24 hráčů. Boj to byl opravdu velký. Hráči si vylosovali pořadí do tří skupin, poté se hrál vyřazovací pavouk. Nakonec se vítězem stal Karel PÍŠA a získal putovní pohár, druhou příčku obsadil Roman ČÁP, třetí místo patřilo J. KREJČÍKOVI. Přikládáme výsledky, mrkněte na přílohy 1, 2, 3 a 4. Podívejte se také na obrázky. Poděkování patří organizátorům i všem sponzorům, kteří nás podpořili. Těšíme se na další ročník!
Lída Wernerová, 14.1.2019

Pozvánka na 22. ročník Úpského poháru

Vážení sportovní přátelé! Havlovický svaz malého fotbalu z.s. zve Vaše družstvo na tradiční Úpský pohár. 22. ročník halového turnaje v malém fotbale se bude hrát 19. ledna 2019 v tělocvičně ZŠ Bří Čapků v Úpici. Máte-li zájem o účast na turnaji, zašlete co nejdříve název mužstva, adresu kapitána, kontaktní telefon na adresu uvedenou v příloze. Soupisku obdržíte a vyplníte při prezentaci. Na Vaši účast se těší organizátoři Úpského poháru!
Miloš Tohola, 7.1.2019

Zprávy 2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008    2007    Starší