Šlapeto Havlovice

Zpráva o činnosti 2021

Zpráva o činnosti 2020

Šlapeťáci mají za sebou další povedenou akci

Konečně rok bez kovidových restrikcí. A tak v sobotu 6.8.2022 – tradičně od Hejnových z Libňatova – po 150 km v autě (s přestávkou v Žamberku) jsme dorazili do Hotelu Colchi ve Střelicích u Uničova. Zbytek dne, kromě jízdy samotné, se odehrál při ubytování, uložení kol a rekognoskaci Střelic (součást vlastního města Uničov) a nejbližšího okolí. A od neděle jsme každý den vyrazili po Litovelském Pomoraví. Celkem jsme najezdili 229 km (Lušťovi dokonce 282 km). V příloze najdete obrázky, mapy a informace o navštívených místech.
Roman Žatecký, 17.8.2022

Šlapeťáci v květnu

I když květnové počasí nebylo k vyjížďkám vždy příznivé, nenechali se Šlapeťáci odradit a každý čtvrtek vyvětrali svá elektrokola. Většina výletů směřovala na jih k České Skalici a někdy se trasy i překrývaly z důvodů doposud zabahněných přírodních tras, ale láska ke kolům vždy převážila a vyjížďky jsme si užili. V příloze najdete obrázky a mapy. PS: navázali jsme na dubnovou oslavu stopadesátin Milady a Mirka Starých a 5.5. jsme oslavili 75-tiny Hanky Dibelkové. „Hlavně zdraví a hodně společných kilometrů“.
Roman Žatecký, 4.6.2022

Šlapeťáci vyrazili k chvalkovickému zámku

Cyklistický oddíl Šlapeto podnikl další zajímavý výlet. Tentokrát se vydal do sousedního náchodského okresu, konkrétně do Chvalkovic. Cílem vyjížďky byl chvalkovický zámek. Po návratu do Havlovic následovalo nezbytné doplnění tekutin a také nevšední módní přehlídka. Více v přiloženém článku.
Roman Žatecký, 16.4.2022

Členové oddílu Šlapeto mají za sebou první letošní vyjížďku

Členové oddílu Šlapeto se zase opřeli do pedálů. Jejich první letošní vyjížďka vedla za krásného počasí na Vízmburk a ke Stolínským vodopádům. Podívejte se na obrázky. Šlapeťáci jsou velmi aktivní, nezaháleli ani v loňském roce. Přečtěte si jejich výroční zprávu za rok 2021. Je v ní popsána spousta krásných cyklovýletů, text je doplněn množstvím fotografií a map s vyznačením ujeté trasy.
Roman Žatecký, 26.3.2022