Streetball

Memoriál sv. Václava ve streetballu po jednadvacáté

Trošku opožděně zdravím všechny streetballové přátele a kamarády a srdečně zvu na 22. ročník Memoriálu svatého Václava do sportovního areálu v Havlovicích. Uskuteční se v neděli 11. září 2022. Máme pro vás jednu malou změnu, přihlášky prosím posílejte pouze mně, abychom v tom neměli nepořádek - buď na soukromý či školní email - oba jsou uvedeny v propozicích. Po přihlášení očekávejte zpětnou vazbu, abyste měli jistotu, že je vaše přihláška "zaevidována"... :-D Na setkání s vámi se budeme moc těšit! Za všechna Lvíčata Peťa.
Petra Nývltová, 2.9.2022

Májový streetball v Havlovicích je za dveřmi!

Zdravím, streeťáci! Po dvouleté odmlce se v neděli 22. května 2022 uskuteční Májový streetball v Havlovicích. Akci tradičně pořádají Streetball club TJ Sokol Havlovice a Základní škola Úpice-Lány. Všichni jste co nejsrdečněji zváni. Pozvánku se všemi potřebnými informacemi přikládám v příloze. Už teď se těšíme na vaše přihlášky!
Petra Nývltová, 10.5.2022

Jubilejní 20. Memoriál sv. Václava ve streetballu se blíží!

Vážení a milí, po květnové koronaodmlce si vás dovolujeme pozvat na kulatý ročník našeho tradičního streetballového turnaje, který se uskuteční v neděli 13. září 2020 od 10:00 ve všesportovním areálu v Havlovicích. Budeme se těšit na vaše přihlášky i následnou účast! Vše potřebné najdete v příloze. Za Lvíčata zdraví Peťa.
Petra Nývltová, 27.8.2020

"Svatý Václav" už v neděli 15. září

Zdravím všechny streetballové nadšence a kamarády. Na neděli 15. září 2019 je pro vás připraven 19. ročník Memoriálu sv. Václava ve streetballu. Pořadateli akce jsou tradičně Streetball club TJ Sokol Havlovice a ZŠ Úpice-Lány. Všichni jste srdečně zváni! :-) Podrobnosti jsou připojeny v příloze. Na brzké shledání se těší Peťa a spol.
Petra Nývltová, 26.8.2019

Memoriál svatého Václava opět ovládli XBallers

V neděli 16. září 2018 se uskutečnil XVIII. ročník Memoriálu svatého Václava ve streetballu, který je pravidelně pořádán ve sportovním areálu v Havlovicích. Počasí jsme měli oproti loňskému ročníku skoro tropické, nebe bez mráčků, co víc si přát… :-) Sjelo se nám 11 teamů, které jsme rozdělili do dvou základních skupin. Dva nejlepší z každé skupiny postupovaly do semifinále, zbytek odehrál po jednom zápase o konečné umístění. Jak všechno dopadlo? Přečtěte si podrobnější tiskovou zprávu. Mrkněte také na výsledkovou listinu a seznam dosavadních vítězů turnaje. Prohlédněte si také obrázky.
Petra Nývltová, 21.9.2018

Memoriál svatého Václava vyhráli XBallers

V neděli 17. září 2017 se uskutečnil XVII. ročník Memoriálu svatého Václava ve streetballu, který je pravidelně pořádán ve sportovním areálu v Havlovicích. Oproti loňskému ročníku jsme datum posunuli malinko dopředu, kvůli ligovým soutěžím, a vyplatilo se to – sešlo se krásných osm teamů a dokonce všechny se čtyřmi hráči na soupisce. Tradiční turnaj nakonec vyhráli XBallers. Nejlepším střelcem Memoriálu svatého Václava se stal David Zeman s 41 body. Podrobnosti jsou zde. Prohlédněte si také výsledkovou listinu nebo tabulku střelců. Mrkněte i na fotoreportáž.
Petra Nývltová, 26.9.2017

"Svatý Václav" klepe na dveře

Zdravím všechny příznivce hry na jeden bezedný koš a připojuji propozice 17. ročníku našeho tradičního Memoriálu. Hrát se bude v neděli 17. září tradičně ve Všesportovním areálu TJ Sokol Havlovice. Všichni jste srdečně zváni, mokrá varianta zajištěna, pohostinnost našeho areálu taktéž... ;-) Na vaše přihlášení se budeme předem těšit. Krásné dny!
Petra Nývltová, 30.8.2017

Májový streetballový turnaj 2017

V neděli 21. května se uskutečnil již XVII. ročník Májového streetballového turnaje na havlovickém asfaltovém hřišti. Po dlouhé době dosáhl počet přihlášených teamů dvoumístného čísla, tudíž to na hřišti opravdu žilo. Ze zbytku plochy se stal doslova „vozový park“. :-) Vítěznou trofej nakonec získali hořičtí Ballers. Přečtěte si celou tiskovou zprávu, tabulky i seznam dosavadních vítězů. Prohlédněte si také obrázky.
Za pořadatelské družstvo Lvíčat – Petra Nývltová, 26.5.2017

Memoriál svatého Václava ovládly Naplaveniny

V sobotu 24. září 2016 se uskutečnil XVI. ročník Memoriálu svatého Václava ve streetballu, který je pravidelně pořádán ve sportovním areálu v Havlovicích. Počasí bylo téměř letní, hrálo se nám krásně. Sešlo se nám celkem pět družstev, z toho největší ovace sklidil příjezd dvou parádně "vystajlovaných“ teamů (Naplaveniny a My jsme z Prahy, kdo je víc). Systém hry jsme zvolili dvoukolový, družstva hrála každé s každým. V individuálních soutěžích se blýskl Honza Klučka. Přečtěte si celou zprávu a seznam dosavadních vítězů. Prohlédněte si také obrázky. Děkujeme všem teamům za jejich účast a super atmosféru a těšíme se na další turnaje v roce 2017!
Za pořadatelské družstvo Lvíčat – Petra Nývltová, 6.10.2016

Memoriál svatého Václava ve streetballu se blíží

Všesportovní areál v Havlovicích bude v sobotu 24. září hostit 16. ročník Memoriálu svatého Václava ve streetballu. Pořadateli jsou Streetball club TJ Sokol Havlovice a Základní škola Úpice - Lány. Startovné činí 300 korun za družstvo. Přihlášky se přijímají telefonicky nebo mailem do 23. září. Kontakty na pořadatele a další důležité informace najdete v příloze.
Petra Nývltová, 12.9.2016

Májový streetballový turnaj 2016

V sobotu 7. května 2016 se na asfaltovém hřišti havlovického sportovního areálu uskutečnil XVI. ročník Májového streetballového turnaje. Oproti loňskému roku jsme si o dvě přihlášená družstva polepšili, sešlo se nám tu krásných osm teamů. Z vítězství se nakonec radoval team Pocahontas. Přečtěte si tiskovou zprávu, tabulky i seznam dosavadních vítězů. Prohlédněte si také obrázky.
Za pořadatelské družstvo Lvíčat – Petra Nývltová, 12.5.2016

Memoriál svatého Václava vyhráli opět Ballers Hořice

V sobotu 26. září 2015 se na havlovickém asfaltovém hřišti uskutečnil již XV. ročník Memoriálu svatého Václava ve streetballu. Oproti loňskému roku se nám přihlásilo o jeden team více, tudíž jsme turnaj odstartovali dohromady s pěti družstvy. Tradiční turnaj nakonec ovládli stejně jako loni hořičtí Ballers. Přečtěte si celou zprávu a seznam dosavadních vítězů. Prohlédněte si také obrázky.
Za pořadatelské družstvo Lvíčat – Petra Nývltová, 7.10.2015

Memoriál svatého Václava se blíží!

Zdravím všechny příznivce podzimního streetballování. Srdečně vás zvu na další ročník Memoriálu svatého Václava, který se uskuteční v sobotu 26. září. POZOR - začínat budeme již v deset dopoledne! Mokrá varianta je zajištěna, kdyby náhodou selhala objednávka krásného počasí... ;-) Propozice turnaje jsou zde. Na setkání s vámi se velmi těšíme!
Petra Nývltová, 10.9.2015

Májový streetballový turnaj ovládli Giboni

V sobotu 16. května 2015 se na havlovickém asfaltovém hřišti uskutečnil XV. ročník Májového streetballového turnaje. Sjelo se na něj celkem šest teamů z blízka i z dáli. Oproti dřívějším ročníkům si všichni museli maličko přivstat, jelikož jsme kvůli odpolednímu zápasu českých hokejových reprezentantů s Kanaďany začínali již v 10 hodin dopoledne. Z vítězství se nakone radovali Giboni, podrobnosti čtěte v přiložené tiskové zprávě. Prohlédněte si také výsledkovou listinu nebo přehled vítězů turnaje. Přikládáme rovněž fotogalerii.
Petra Nývltová, 25.5.2015

Memoriál svatého Václava ovládli hořičtí Ballers

V sobotu 27. září 2014 byl na havlovickém asfaltovém hřišti odehrán XIV. ročník Memoriálu svatého Václava ve streetballu. Oproti dobře obsazenému májovému turnaji se zde sešly pouze čtyři teamy. Tento počet je minimální hranicí pro samotné konání turnaje, jsme tedy velice rádi, že se zástupci těchto družstev dostavili a turnaj se mohl uskutečnit. Vzhledem k tak malému počtu družstev jsme v základní skupině hráli dvoukolově. Všichni s velkou slávou postoupili do semifinálových zápasů. Jak vše dopadlo přibližuje přiložená tisková zpráva. Prohlédněte si fotoreportáž. Připojujeme také tabulky nebo seznam dosavadních vítězů turnaje. Všem věrným příznivcům havlovického streetballu moc děkujeme za účast! Věříme, že se v početnější sestavě sejdeme v květnu znovu.
Petra Nývltová, 5.10.2014

Májový streetball v Havlovicích

Zdravím všechny příznivce házení do bezedných košů. V příloze posíláme propozice k dalšímu ročníku Májového streetu, který bude opět hostit Všesportovní areál TJ Sokol Havlovice. Přihlášky přijímáme telefonicky nebo mailem do 11. května 2015. Budeme se těšit na vaši účast!
Petra Nývltová, 12.4.2015

XIV. ročník Májového streetballového turnaje ovládl MAREK VAŠUT

V sobotu 10. května 2014 hostil sportovní areál v Havlovicích XIV. ročník Májového streetballového turnaje. K velké radosti pořadatelů se sjelo deset družstev odhodlaných řádně si zasportovat a prožít příjemné odpoledne pod bezednými koši. Díky sudému počtu teamů byly utvořeny dvě skupiny po pěti družstvech, ve kterých se hrálo systémem každý s každým. Dva nejúspěšnější celky pak postoupily do semifinále. Družstva na zbylých příčkách si zahrála o konečné umístění. Přečtěte si celou zprávu. Přikládáme také fotoreportáž, snímky Patrika Nguyena, pořadí nejlepších střelců a přehled dosavadních vítězů turnaje.
Za pořadatelská Lvíčata Petra Nývltová, 12.5.2014

Májový street už 10. května!

Vážení a milí streetballáci! Všechny Vás srdečně zveme na XIV. ročník Májového streetballového turnaje, který se uskuteční o něco dříve, než jste byli v posledních letech zvyklí... ;-) Tentokráte se sejdeme na havlovickém asfaltovém hřišti v sobotu 10. května 2014. Mokrá varianta zajištěna, občerstvení také. Rozptýlení v podobě pejskařského sportu agility bude jistě také dobrou kulisou, i když trochu uňafanou... Podrobnosti k turnaji jsou zde. Pište, pište, pište,... čekáme netrpělivě Vaše přihlášky. Těšíme se!
Za pořadatelská Lvíčata Petra Nývltová, 17.4.2014

Memoriál svatého Václava ovládli Giboni

Dne 28. září 2013, tedy přesně v den svátku svatého Václava, se uskutečnil XIII. ročník Memoriálu svatého Václava ve streetballu. Oproti jarní části bylo počasí naprosto ukázkové, slunko svítilo po celé odpoledne, a proto se celé klání mohlo uskutečnit v překrásném prostředí havlovického sportovního areálu. Nakonec vyhráli Giboni před týmy XStream Ballers, Sharks a Nepostradatelní. Soutěž o nejlepšího trojkaře vyhrál Pepa Koprnický naprosto suverénním výkonem – vstřelil jedinou trojku v celé soutěži! :-) Podrobnější informace najdete v přiložené tiskové zprávě. Podívejte se i na fotogalerii.
Petra Nývltová, 7.10.2013

Májový streetball se musel schovat do tělocvičny

V neděli 26. května 2013 se uskutečnil již XIII. ročník tradičního Májového streetballového turnaje, který pořádá SC TJ Sokol Havlovice ve spolupráci se ZŠ Úpice-Lány. Jistě předpokládáte, že se veškerá klání uskutečnila v havlovickém sportovním areálu, ale opak je pravdou. Z důvodu velmi studeného, větrného a zčásti i deštivého počasí jsme byli nuceni přesunout celé dění do tělocvičny ZŠ Úpice-Lány, za což panu řediteli ještě jednou velmi děkujeme. Jak všechno dopadlo? Přečtěte si zprávu. Přikládáme také tabulky a přehled nejlepších střelců. Nepřijdete ani o fotogalerii.
Petra Nývltová, 30.5.2013

Memoriál svatého Václava ovládla Lvíčata

Přesně v den svátku svatého Václava, tedy 28. září roku 2012, se uskutečnil již XII. ročník Memoriálu svatého Václava ve streetballu. Jako každoročně ho hostil havlovický všesportovní areál. I když se po celé dopoledne proháněly po obloze naducané mraky, po obědě se počasí uklidnilo a dopřálo nám naplno si vychutnat turnajovou atmosféru. Podrobnosti jsou zde. Mrkněte také na fotoreport z turnaje.
Petra Nývltová, 4.10.2012

Memoriál svatého Václava už v pátek!

Všesportovní areál v Havlovicích hostí v pátek 28. září Memoriál svatého Václava. Dvanáctý ročník turnaje ve streetballu začne v pravé poledne. Utkají se týmy tvořené chlapci i děvčaty. Loňské prvenství bude obhajovat družstvo Xstream Ballers, které ve finále porazilo hradecký team Baskfet 16:8. Propozice jsou zde.
Petr Záliš, 24.9.2012

Memoriál svatého Václava opět pro Xstream Ballers

V neděli 18. září 2011 se v havlovickém sportovním areálu otevřela nová dekáda streetbalových turnajů. Zdejší SC TJ Sokol Havlovice společně se ZŠ Úpice-Lány uspořádal již 11. ročník Memoriálu svatého Václava. Počasí navzdory všem předpovědím venkovnímu turnaji přálo – i přes mraky, které pluly po obloze, slunce krásně hřálo – a proto není divu, že se přihlásilo 7 velmi dobře připravených družstev. Z vítězství se nakonec radoval tým Xstream Ballers. Podrobnosti jsou v závěrečné zprávě.
Petra Nývltová, 26.9.2011

Havlovice budou zase hostit Memoriál svatého Václava

Všesportovní areál TJ Sokol Havlovice bude v neděli 18. září opět hostit Memoriál svatého Václava. 11. ročník streetballového turnaje smíšených družstev uspořádají společně Streetball club TJ Sokol Havlovice a ZŠ Úpice - Lány. Přihlášky se přijímají telefonicky nebo mailem do 16.9.2011. Podrobnosti jsou v pozvánce.
Petra Nývltová, 11.9.2011

XI. ročník Májového streetbalového turnaje ovládli Xstream Ballers

V neděli 29. května 2011 se stal havlovický sportovní areál dějištěm již XI. ročníku Májového streetballového turnaje. Pro novou dekádu si pořadatelé připravili novinku v podobě putovního poháru pro vítězné družstvo. O tuto cenou trofej se utkalo celkem 9 teamů nejen z blízkého okolí, ale i zpoza hranic Královéhradeckého kraje. Nakonec vyhráli Xstream Ballers. Podrobnosti jsou zde. Klikněte i na fotogalerii.
Fr a Kj, 1.6.2011

Memoriál svatého Václava vyhráli Xstream Ballers

Dva dny před svátkem svatého Václava se uskutečnil jubilejní 10. ročník streetballového turnaje s příznačným názvem – Memoriál svatého Václava. Celkem se ho zúčastnilo 10 teamů. V této desítce se objevili jak staří známí posílení o nové tváře, tak i nováčci. Z vítězství se nakonec radovali Xstream Ballers. Podrobnosti jsou zde. Klikněte na obrázky.
Fr a Kj, 6.10.2010

Streeťácký Memoriál svatého Václava již podesáté!

Vážení a milí streeťáci, rádi bychom Vás pozvali na naši léty prověřenou steetballovou akci pod širým nebem, která letos oslaví svůj již 10. ročník! :-) Memoriál svatého Václava se uskuteční v neděli 26. 9. 2010 od 12 hodin. Pořadatelé přijímají přihlášky do 19.9. na telefonech 776 707 698 (P. Friebelová), 776 198 867 (M. Kejzlar), nebo na elektronických adresách friebelova@zsul.cz, kejzlar@zsul.cz. Podrobnosti jsou zde. Těšíme se na Vás!
Petra Friebelová a Martin Kejzlar, 31.8.2010

Jubilejní havlovický street ovládli Xstream Ballers

Příznivci bezedných košů se sešli v havlovickém sportovním areálu 1. května 2010 k jubilejnímu 10. ročníku Májového streetballového turnaje. Do skupinových klání o postup do semifinále vstoupilo celkem 9 teamů. Z vyřazovací části turnaje postoupila do semifinálových bojů 4 nejlepší družstva. Ta se po odehrání klasického "pavouku" utkala v soubojích o medailové pozice. Bramborovou příčku obsadil team Trouja Boys, bronzové medaile ukořistila domácí Lvíčata, stříbro si domů odnesli Tupouni Ženy - překvapení turnaje a na nejvyšší příčky vyšplhali vždy výborní Xstream Ballers. Nejlepším střelcem se stal Stanislav David, trojkařům kraloval David Sarpong. Konečné pořadí: 1. Xstream Ballers, 2. Tupouni Ženy, 3. Lvíčata, 4. Trouja Boys, 5. SBT (StreetBall Trutnov), 6. Black Pumas, 7. Sloní kocovina, 8. Zřejmě slušnej oddíl, 9. Sršáně Hrůzy. Mrkněte na fotoreportáž. Jako každý rok nám přálo počasí, jako každý rok panovala na turnaji přátelská a pohodová atmosféra, jako každý rok jsme ctili myšlenku fair play. Věříme, že další dekáda bude stejně tak úspěšná jako ta nynější! :-)
Petra Friebelová, 2.5.2010

Havlovický street oslaví velké jubileum

Havlovický streetballový oddíl bude v tomto roce slavit již desátou sezónu své existence. Jubilejní ročník Májového streetballového turnaje se v Havlovicích uskuteční v sobotu 1.5.2010 od 12 hodin, zde je plakátek. Pořadatelé přijímají přihlášky do 25.4. na telefonech 776 707 698 (P. Friebelová), 776 198 867 (M. Kejzlar) nebo na elektronických adresách friebelova@zsul.cz a kejzlar@zsul.cz. Těšíme se na Vás! S pozdravem Petra a Martin.
Petra Friebelová, Martin Kejzlar, 16.3.2010

Memoriál svatého Václava pro XSTREAM CONVERSE

Všesportovní areál v Havlovicích se stal dějištěm IX. ročníku turnaje Memoriál svatého Václava ve streetballu. Akci organizoval SC TJ Sokol Havlovice společně se ZŠ Úpice-Lány. Bylo objednáno slunečné počasí, které provázelo hráče i pořadatele celým odpolednem. Streetballového turnaje se zúčastnilo 7 družstev nejen z blízkého okolí. Opět k nám pod taktovkou Patrika Nguyena zavítaly dva týmy z Prahy. Hrálo se systémem "každý s každým", diváci tudíž mohli sledovat celkem 21 parádních utkání v základní části turnaje. Přiložená tisková zpráva obsahuje podrobnější referát a výsledkovou listinu, fotoreportáž zase přiblíží akci v obrazech.
Jan Balcar, 6.10.2009

Memoriál svatého Václava už v sobotu!

Všesportovní areál TJ Sokol Havlovice bude v sobotu 26. září hostit IX. ročník Memoriálu svatého Václava ve streetballu. Kouzelníci s oranžovým míčem budou v Havlovicích slavit 10 let existence. Přihlášky a startovné 250 Kč přijímají organizátoři podniku do čtvrtka 24.9.2009. Kontakt: Jan Balcar, ZŠ Úpice-Lány, telefon 777 851 871. Podmínkou účasti jsou jednotné dresy s čísly. Na soupisce jednoho týmu mohou být pouze 4 hráči/hráčky (3+1). Účastníci havlovického turnaje nesmí vlastnit licenci ČBF. Pořadateli jsou Streetball Club TJ Sokol Havlovice a ZŠ Úpice-Lány. Klikněte na plakát.
Jan Balcar, 21.9.2009
Hodnocení Májového streetu 2009

V Havlovicích se bude hrát tradiční Májový street

Devátý ročník Májového streetballového turnaje se v Havlovicích uskuteční v sobotu 16.5. od 12 hodin. Kategorie žactvo a dospělí se utkají o medaile a jiné hodnotné ceny. Pořadatelé přijímají přihlášky do 14.5. na telefonu 777 851 871 nebo na elektronické adrese balcar@zsul.cz. Těšíme se na Vás! Havlovický streetballový oddíl bude letos na podzim slavit již desátou sezónu své existence. Právě v září 2000 se sešli prvně vyznavači této hry na hřišti Všesportovního areálu TJ Sokol a zahájili svoji činnost. Přikládáme plakátek, tiskovou zprávu a pravidla.
Petra Friebelová a Jan Balcar, pořadatelé, 3.5.2009

Archiv starších zpráv