Nohejbal

Jubilejní nohejbalový turnaj trojic už v květnu!

Vážení přátelé, kamarádi, milovníci nohejbalu. Zveme Vás na jubilejní 20. ročník nohejbalového turnaje trojic. Přijďte si v sobotu 25. května 2024 zahrát tradiční nohejbalový turnaj trojic do našeho areálu v Havlovicích. Hraje se na umělé trávě. Turnaj je určen pro neregistrované hráče. Maximální počet týmů je 20. Startovné ve výši 300 Kč posílejte na účet číslo 259476198/0300 a do poznámky uveďte název týmu. Kontakt: Radek Kulda, tel. 777 289 776. Všechny potřebné informace najdete v přiložené pozvánce.
Radek Kulda, 12.3.2024

Vánoční turnaj trojic ovládli Hastrmani

Dne 27.12.2023 se uskutečnil v KD Havlovic tradiční nohejbalový turnaj trojic. Zúčastnilo se ho 10 týmů, tedy maximální množství. Za Havlovice nastoupily tři týmy, z nichž dva byly ve finále! Ve finále se utkali Hastrmani a Sokol Popluží. Vítězným týmem se stali Hastrmani. Děkujeme všem zúčastněným! Podívejte se na foroteportáž.
Radek Kulda, 28.12.2023

O dušičky havlovického vodníka 2023

Dne 27. května 2023 proběhl v havlovickém sportovním areálu 19. ročník oblíbeného nohejbalového turnaje trojic. Zápolení O dušičky havlovického vodníka se konalo opět i jako Memoriál Honzy Kleistnera. Turnaje se zúčastnilo 12 týmů, hrálo se v přátelském duchu. Potěšila nás účast nohejbalistů z Těšan (dvě trojice). Někteří hráči se nedostavili z důvodu zranění. Celý den bylo krásné, slunečné počasí. Vítěznou trofej vybojovali borci z Nového Města nad Metují hrající za tým "Co Nováč dal", kteří vyhráli tento turnaj již podruhé. Druhé místo obsadila "Fronta na pivo". Děkujeme všem zúčastněným! V roce 2024 se bude konat jubilejní 20. ročník, který by si zasloužil účast dvaceti týmů. Fotogalerie je zde.
Radek Kulda, 27.5.2023

Nohejbalový Memoriál Honzy Kleistnera se blíží

Vážení přátelé, kamarádi, milovníci nohejbalu. Zveme vás na 19. ročník nohejbalového turnaje trojic. Přijďte si zahrát tradiční turnaj na umělé trávě všesportovního areálu v Havlovicích. Akce se uskuteční v sobotu 27. května 2023. Určena je pro neregistrované hráče, maximální počet týmů je 20. Startovné je 300 Kč na tým, číslo účtu a další potřebné informace najdete v přiložené pozvánce.
Radek Kulda, 4.4.2023

Vánoční turnaj v nohejbale 2022

Tradiční nohejbalový turnaj amatérských trojic se uskutečnil 28.12.2022 v KD v Havlovicích. Přihlášených týmů bylo celkem deset, avšak k prezentaci se dostavilo pouze 8 celků. Jeden se omluvil a jeden se ani nenamáhal omluvit. Bylo tedy jasné, že každý tým postoupí do čtvrtfinále. Za Vodníky: J. Dufek, J. Semerád, V. Cohorna. Za Hastrmany: R. Kulda, S. Stach, L. Holý. Tým Hastrmanů měl na dosah postup přes tým Tři Bratři, kdy k tomu chyběl jeden míč ve druhém setu. Bohužel v rozhodující sadě jsme podlehli a mohli tak přestat myslet na vítězství. Konečné pořádí: 1. Fronta na pivo, 2. Hejtmánkovice, 3. Bačetín, 4. Tři bratři, 5. Nováč, 6. Hastrmani, 7. Vodníci, 8. Beer team. Závěrem se sluší připomenout, že Jarda D. alias Vodník od nás dostal dres k jeho životnímu jubileu. Tímto mu přejeme spoustu zdraví a elánu do dalších let! Poděkování za turnaj také patří Péťovi Hejnovi, který nám byl opět nápomocen a díky němu měl turnaj hladký průběh. Fotogalerie z turnaje je zde. Děkujeme všem zúčastněným a v roce 2023 na viděnou!
Za Vodníky a Hastrmany Radek Kulda, 28.12.2022

O dušičky havlovického vodníka: bláznivý turnaj vyhráli Dvoráci

Tradiční nohejbalový turnaj "O dušičky havlovického vodníka" byl tentokrát hodně bláznivý. Panovala velká zima, když jsme měli nalosováno, tak se dostavil další tým, který nám to zkomplikoval a mohli jsme losovat znovu. Poté začalo pršet a se začátkem se muselo počkat o cca hodinu. I přes nepřízeň počasí se vše nakonec odehrálo. Velké díky patří především Zdeňku Möglichovi a Petru Hejnovi, kteří nám pomohli s organizací a především zapisováním výsledků. Byly tam i problémy s chováním některých týmů, ale to jsme si na místě vyřešili. Nakonec se vše uskutečnilo a dohrálo, jak bylo v plánu. První místo Dvoráci, druhé místo Fronta na pivo, třetí místo Soňa a její tygři. Obrázky z turnaje jsou zde.
Za Vodníky a Hastrmany Radek Kulda, 28.5.2022

O dušičky havlovického vodníka již 28. května

Ahoj nohejbalová rodino, zasílám pozvánku na již 18. ročník turnaje O dušičky havlovického vodníka. Akce se uskuteční za 5 týdnů, tj. 28.5.2022 v Havlovicích ve sportovním areálu, takže spousta času si udělat čas a přijet. Loňský ročník čítal 19 týmů, jelikož marodka v našem týmu bylá tak rozsáhlá, že jsme ztěží dali dokupy alespoň jeden tým. Letos bychom chtěli opět turnaj naplnit a společně si celý den užít. Kdybyste věděli o někom, kdo by si k nám chtěl přijet zahrát, klidně mu pozvánku pošlete. Moc děkuji za pozornost a 28. května se budeme těšit.
Za Vodníky a Hastrmany Radek Kulda, 20.4.2022

Janci nenašli přemožitele

Dne 29. prosince 2021 se v Havlovicích konal Vánoční turnaj v nohejbale. Zúčastnilo se ho pouze osm týmů. Vítězem se stal tým Janci (ve složení Jana Möglichová, Jirka Dvořáček a Jindra Kupský). Tři bratři z Bačetína skončili na druhém místě. Trofej pro vítěze tak zůstala opět v Havlovicích.
Za Vodníky a Hastrmany Radek Kulda, 21.3.2022

Nohejbalový turnaj v Havlovicích ovládli borci z Nového Města

Dne 29.5.2021 se na havlovické umělce odehál již 17. ročník memoriálu Honzy Kleistnera - O dušičky havlovického Vodníka. Turnaj byl do posledního okamžiku naplněn 20 týmy z širokého okolí, avšak jeden za našich týmů se musel nakonec odhlásit kvůli velké marodce. Takže turnaj byl nakonec odehrán v 19 týmech. Hrálo se za krásného, i když chladného počasí ve velmi přátelské atmosféře. Náš jediný tým havlovického Sokola vypadl již ve skupině, a tak nemohl zasáhnout do bojů o nejvyšší příčky. Finále mělo i přesto havlovickou účast. Jednalo se o tým Janci, kteří nastoupili proti borcům z Nového Města nad Metují - týmu Normálně. Po lítém boji zvítězil tým z Nového Města a sesadil tak tým Janků, kteří obhajovali loňské prvenství, z trůnu. Fotky z turnaje jsou ZDE.
Za Vodníky a Hastrmany Radek Kulda, 21.3.2022

Nohejbalový Memoriál Honzy Kleistnera se blíží!

Vážení přátelé, kamarádi, milovníci nohejbalu. Zveme vás na 17. ročník nohejbalového turnaje trojic. Přijďte si v sobotu 29. května zahrát tradiční nohejbalový turnaj do našeho areálu v Havlovicích. Hraje se na umělé trávě, turnaj je určen pro neregistrované borce. Startovné činí 300 Kč za tým, občerstvení zajištěno. Podrobnosti v přiložené pozvánce.
Za Vodníky a Hastrmany Radek Kulda, 5.5.2021

Tradiční nohejbalový turnaj v Havlovicích ovládli Janci

Dne 30.5.2020 se sešlo za chladného rána 20 trojic připravených zahrát si po koronavirové pauze svůj oblíbený sport - nohejbal. Turnaj probíhal za velkého nasazení všech zúčastněných hráčů ve velmi přátelské atmosféře, ovšem na hřišti si nikdo nic nedaroval. Přijely k nám i nové týmy, k teré tu nikdy předtím nehrály. Všem se turnaj líbil a nové týmy přislíbily účast i v příštím roce (pokud situace ohledně COVIDu dovolí). Po dlouhé době se nám tak podařilo naplnit kapacitu 20ti týmů, za což děkujeme. Je možné, že k tomu přispěl právě fakt dlouhé pauzy a všichni tak byli natěšeni. Umístění: 1. Janci, 2. Libišany, 3. Bílá Třemešná. Obrázky z turnaje jsou zde. Chtěli bychom poděkovat všem sponzorům, Sokolu i obci Havlovice za podporu ohledně cen. Další turnaj chceme hrát v zimě v KD (ovšem uvidíme, jak se bude vyvíjet situace kolem COVIDu), a to 27.12.2020.
Za nohejbal Havlovice Radek Kulda, 10.11.2020

Nohejbalový Memoriál Honzy Kleistnera se bude hrát 30. května

Ahoj všem, dohodli jsme se, že letošní turnaj nakonec bude. Díky rozvolnění situace bychom Vás rádi pozvali na tradiční turnaj k nám do Havlovic a mohli si tak po dlouhé pauze zasportovat a pobavit se. 16. ročník turnaje O dušičky havlovického vodníka (Memoriál Honzy Kleistnera) se bude hrát v sobotu 30. května. Přikládáme pozvánku na turnaj. Budeme se na Vás těšit.
Za Vodníky a Hastrmany Radek Kulda, 7.5.2020

Pozvánka na vánoční nohejbalový turnaj trojic

Zdravím všechny příznivce nohejbalu, posílám Vám s předstihem pozvánku na vánoční nohejbalový turnaj trojic. Hrát se bude v pátek 27. prosince v havlovickém kulturním domě. Tradiční turnaj je omezen počtem deseti týmů, proto neváhejte s přihláškami. :-) Budeme se těšit na viděnou - nohu vejš!
Za Vodníky a Hastrmany Radek Kulda, 29.10.2019

Nohejbalový turnaj trojic se blíží

Zdravím všechny příznivce nohejbalu, posílám Vám s předstihem pozvánku na tradiční nohejbalový turnaj trojic. Uskuteční se 25. května v Havlovicích. Letos to bude již 15. ročník. Byli bychom rádi, kdybychom se sešli v hojném počtu a užili si společně tento turnaj. Děkuji za přihlášky. A nohu vejš!
Radek Kulda, 22.3.2019

Vánoční nohejbal ovládli Hastrmani

Dne 28.12.2018 se v KD v Havlovicích konal tradiční vánoční turnaj amatérských trojic v nohejbalu. Zúčastnilo se ho 10 trojic, které tak naplnily turnaj na maximální počet mužstev. Turnaj, jako tradičně, probíhal v pohodové sváteční atmosféře. V hostinci Amerika bylo možné se občerstvit a dát si i nějakou minutku. Chtěli bychom za havlovické nohejbalisty poděkovat za podporu firmám JAKO, NN Steel, JUTA, CHOVservis, Saurer a dalším... Poděkování patří také obci Havlovice za propůjčení sálu, dále Romanu Čápovi a Petru Hejnovi, kteří nám pomohli zajistit hladký průběh turnaje ať již jako rozhodčí, tak i jako zapisovatelé výsledků. Začátek a konec turnaje byl věnován pietní minutou ticha našim kamarádům Jirkovi Pitašovi a Standovi Čápovi, kteří již bohužel nejsou mezi námi a sledují sport "tam shora". :-( Konečné pořadí: 1. Hastrmani, 2. Tři Bratři, 3. Božkov, 4. Fronta na pivo, 5. Vodníci, 6. Tygří drápy, 7. Stavra team, 8. Lhota pod Hořičkami, 9. Vlčkovice (složený tým - propůjčení našeho hráče Míry Kuldy), 10. Důďa TEAM. Fotogalerie je zde.
Radek Kulda, 28.1.2019

Májový nohec v Havlovicích vyhráli Janci

V sobotu 26.5.2018 se ve sportovním areálu v Havlovicích uskutečnil XIV. ročník Memoriálu Honzy Kleistnera v nohejbalu. Turnaj proběhl bohužel za slabé účasti. Na poslední chvíli se nám odhlásilo sedm týmů. I přes tuto nepřízeň se turnaj povedl. Vyhráli Janci, druzí byli Hastrmani a bronz vybojovali Mokrý Banditi. Na dalších místech se umístili Tygří drápy, Bačetín, JAKO Team a Vodníci. Fotogalerie je zde. V pátek 28. prosince 2018 se v Kulturním domě v Havlovicích bude hrát Vánoční nohejbalový turnaj.
Radek Kulda, 11.12.2018

Kontakty:

Radek Kulda, 777 289 776
Jaroslav Dufek, 731 262 722

Starší nohejbalové zprávy jsou zde.