Fotbalpool

Od roku 2020 už nelze tento sport v areálu provozovat.

Fotbalpool Havlovice

Přijďte si zahrát fotbalpool, nový sport spojený se zábavou + možnost uspořádání turnajů jednotlivců i dvojic. U fotbalpoolu je možnost uplatnit permanentku.

3. ročník Havlovické Fotbalpoolové ligy 2019

V sobotu 12. října 2019 jsme v Meziměstí v centru Walzel zakončili a vyhlásili výsledky letošního ročníku Havlovické Fotbalpoolové ligy. Liga dvojic se hrála po celé léto každých 14 dnů v neděli ve sportovním areálu v Havlovicích. Hrálo 5 družstev. Po povedených výsledcích se ujala dvojice K+K vedení, které si udržela až do konce soutěže. Dařilo se i ČáČá, na které se dotáhla v posledním kole dvojice Gral a dělí se tedy o 2. - 3. místo. Za nimi skončili Sobi a Almich, tedy oba nováčci v tomto sportu. Všichni se těšíme na další ročník a věříme, že se tento sport opět do Havlovic vrátí na letní sezonu. Bohužel v Havlovicích se nenašly prostory na umístění stolu na zimní období. Už teď jsme domluveni, že se sejdeme v České Skalici v hotelu Rozkoš, kde je umístěn další stůl, případně ve Walzelu v Meziměstí k dalším bojům, protože nám tento sport přirostl k srdci. Vítáme každého dalšího nadšence. Děkuji všem za povedenou společnou hru.
Alena Toholová, 15.10.2019

1. havlovický open turnaj jednotlivců ve fotbalpoolu

Ve Všesportovním areálu v Havlovicích se konal 1. havlovický open turnaj jednotlivců ve fotbalpoolu. Nakonec z toho byl trojboj fotbalpool, kroket a minigolf. Úžasná akce. Obrázky jsou zde.
Alena Toholová, 27.8.2019