Havlovický volejbal - archiv starších zpráv

Aktuální zprávy

V Havlovicích se hrál valentýnský volejbal

Svátek všech zamilovaných se v Havlovicích slavil opravdu důkladně. Kulturní dům v loňské Vesnici roku České republiky hostil v sobotu 16. února 2008 Valentýnský volejbalový turnaj. Pod vysokou sítí byly k vidění zajímavé boje. Prvenství nakonec vyválčili zástupci Suchovršic. Neztratili se ani domácí volejbalisté, havlovické "béčko" vybojovalo stříbrnou příčku! Třetí skončil Trutnov a slušnou čtvrtou pozici uhrál první tým Havlovic. Pátá byla Úpice a šestou příčku obsadili havlovičtí volejbaloví junioři. Valentýnský volejbalový turnaj v Havlovicích dokumentuje naše fotoreportáž.
Petr Záliš, 19.2.2008

Havlovičtí volejbalisté doma stříbrní

Havlovický volejbal 2007 V sobotu 16. června se v Havlovicích po roce znovu uskutečnil volejbalový turnaj. Po celý den svádělo mezi sebou na umělých kurtech líté boje osm týmů, mezi nimiž byla dvě družstva domácích. Havlovický A-tým prohrál až ve finále a skončil na krásném druhém místě. Konečné pořadí turnaje : 1. Dobráci Trutnov, 2. Havlovice, 3. Rypáci Horní Kostelec, 4. Hostinné, 5. Zoufalci Markoušovice, 6. Suchovršice, 7. Úpice, 8. Pštrosi Havlovice. Naši fotoreportéři na turnaji také pořídili momentky.

Nultý ročník Havlovického plážáku trojic
V sobotu 9. září se koná 0. ročník Havlovického plážáku trojic. Turnaj se koná poprvé a doufejme, že příští rok vznikne též beachvolejbalová liga. Zájemci o turnaj se mohou informovat na telefonu 777 005 790/pan Jaroslav Balcar

Volejbalový turnaj V sobotu dne 10. června se uskutečnil volejbalový turnaj v Havlovicích na umělé trávě. Pořadatelé z TJ Sokol Havlovice obsadili 2. místo.

Volejbal v havlovickém kulturním sále - fotogalerie

V sobotu 25. února se konal volejbalový turnaj v havlovickém kulturním sálu. Všichni zúčastnění byly spokojeni nejen s hrou, ale i s pořadateli, oddílem volejbalu TJ Sokol. Zúčastnilo se 6 tradičních družstev z okolí: Úpice, Suchovršice, Batňovice a Havlovice.

30. 4. 2005 Volejbalový turnaj v Batňovicích

Dne 30. dubna 2005 se zúčastnili havlovičtí volejbalisté turnaje v Batňovicích. Obsadili pěkné 3. místo. Před nimi skončila z celkového počtu 9 jen družstva Markoušovic a Rtyně. Blahopřejeme!!!