TENIS V ROCE 2007

TENIS V ROCE 2006

Zakončení tenisových lig - fotogalerie
V úterý 7. 11. se v klubovně na hřišti konalo též zakončení tenisových lig. Vítězové převzali ceny a již se všichni teší na jarní měsíce.
1. liga:  1. Kábrt Pavel, 2. Adámek Martin, 3. Kábrt Jaroslav
2. liga: 1. Friebel, 2. Melichar Pavel, 3. Ševera

3. liga: 1. Pinkava, 2. Kábrt Pavel, 3. Středa

4. liga: 1. Doubek

2. turnaj v tenisové čtyřhře - fotogalerie
V sobotu 28. října se konal 2. turnaj v tenise dvojic ve čtyřhře. Přihlásil se maximální počet - 10 dvojic. Prvním zápasem byla družstva rozdělena do dvou skupin podle výkonnosti. Celkové první místo vybojovala Sparta Úpice (Adam, Grunt). Na druhém místě skončili Draci (Toman, Pinkava). Třetí místo obsadili Tenisové lokty (Lysický, Jirásek). Ve druhé skupině byli většinou netenisoví borci z Havlovic, ale i ti předváděli vrcholné tenisové zákroky. Zároveň vyšlo i počasí, takže turnaj byl super.
sobota 28. října 2006 - Tenisový turnaj ve čtyřhře
Podle počtu přihlášených dvojic bude upřesněn systém turnaje a čas zahájení (8 nebo 9 hodin), startovné 200,- za dvojici ráno při prezentaci. Přihlášky prosím zasílejte na tento e-mail do čtvrtka 26. 10. Počet dvojic je omezen.
Podzimní část tenisových lig
1. srpna se rozjíždí podzimní část tenisových lig v Havlovicích. Během podzimu se na kurtech v Havlovicích vystřídá 45 účastníků ve čtyřech ligách. Bude se hrát do konce října a v listopadu budou vyhodnoceni nejlepší tenisté. Průběžné výsledky či rozlosování všech těchto zápasů naleznete pod odkazem Tenis liga v pravém menu.
Vyhlášení jarní části tenisové ligy
V úterý 4. července se konalo na hřišti v Havlovicích vyhlášení jarní části tenisové ligy.
Zrcadlo výsledků:
1. liga: 1. Baborák, 2. Spielberger, 3. Kábrt P.
2. liga: 1. Dvořáček J.,2. Jirousek, 3.-4. Smékalová, Kábrt
3. liga: 1. Friebel, 2. Melichar, 3. Tohola
4. liga 1. Pinkava, 2. Řezníček J., 3. Žďárský
Informace k podzimní sezóně budou vyvěšeny na stránkách TJ Sokol Havlovice v příštím týdnu.Již nyní se mohou hlásit zájemci o podzimní část na tjsokol@havlovice.cz.
Tenisová liga - dokončeno rozlosování

V pondělí  20. března bylo dokončeno rozlosování 1. a 4. tenisové ligy. Počet hráčů se ustálil na 48. Další zájemci mají na jaro již smůlu a mohou se hlásit do 5. ligy na podzimní část. Ligy budou ukončeny k datu 25. června 2006. 2 nejlepší hráči postupují a 2 nejslabší sestupují. Výsledky se hlásí na e-mail j.bekur@tiscali.cz. Výsledkové tabulky budou aktualizovány 2 x týdně na www.havlovice.cz pod odkazem sport, tenis liga.

Zlatý kanár - FOTOGALERIE

V úterý dne 10. ledna 2006 se konalo vyhlášení vítězů 1. a 2. Havlovické listopadové tenisové ligy. Vítězem 1. ligy se stal Martin Spielberger z Havlovic, na 2. místě skončil Pavel Kábrt též z Havlovic a na 3. místě skončil Pavel Bárta z Úpice. Ve 2. lize byl 1. Luboš Ševera, 2. byl Petr Smékal a na 3. místě skončil Jarda Balcar. Součástí programu byla prezentace výstavby nového areálu. Diskutovalo se o systému tenisových lig na jaře. Již dnes víme, že budou minimálně tři. Pokud bude zájem o soutěž i ze strany žen, bude otevřena též ženská liga. Přihlásit se můžete, když vyplníte přihlášku a zašlete ji na adresu tjsokol@havlovice.cz. do konce února. Poplatek je třeba zaplatit J. Balcarovi.

Tenis v roce 2005

Tento druh sportu se prvně v novodobé historii Havlovic objevuje     na podzim roku 2005. Výstavbou sportovního areálu s umělým povrchem se   začínají   angažovat  příznivci  tohoto

sportu.

První turnaj v tenise se odehrává 28. října. Zúčastňuje se jej 15 tenistů z Havlovic a Úpice. Na turnaji vzniká myšlenka uspořádat tenisovou ligu. Již druhý den organizátor J. Balcar sestavuje 2 tenisové ligy (první a druhou) podle výsledků turnaje. Příznivci bílého sportu hráli ještě po celý listopad a část prosince, kdy si kolemjdoucí již ťukali na čelo. Hráčům však nevadila pára jdoucí od úst, až příliv sněhu tenisové aktivity zcela zastavil. I přesto, že všichni neodehráli všechny zápasy, byla listopadová liga ukončena a vyhlášení vítězů se konalo v klubovně na hřišti 6. ledna 2005. Vítězem 1. ligy se stal M. Spielberger, vítězem 2. ligy byl vyhlášen L. Ševera.

Jaroslav Balcar

TJ SOKOL HAVLOVICE"Zlatý kanár"

V úterý dne 10. ledna 2005 v 19 hodin se koná slavnostní zakončení 1. a 2. havlovické listopadové tenisové ligy v budově na hřišti v Havlovicích. Zveme nejen všechny účastníky tenisové ligy, ale též zájemce o účast v tenisových ligách na jaře roku 2006. Na setkání budou konzultovány podmínky systém ligy eventuálně termíny tenisových turnajů. Zajištěno je občerstvení a ceny pro nejlepší hráče roku 2005.

Tenisové ligy odstartovány

Neuvěřitelné se stalo skutkem. V Havlovicích jsou odstartovány 2 tenisové ligy. Během turnaje se vykrystalizovala potřeba tenisových nadšenců zahrát si ligu. Vzhledem k velkému počtu zájemců se pořadatel Jarda Balcar rozhodl vytvořit ligy dvě. Turnaj rozdělil kvalitu borců do dvou úrovní. Ti "tenisovější" byli nominováni do 1. ligy a ti "nadšenější" byli nominováni do ligy druhé. Hraje se na 2 vítězné sety a již na vánoce budeme znát vítěze. Počet hráčů je již uzavřen. Zájemci o jarní tenisovou ligu se budou moci hlásit na adrese tjsokol@havlovice.cz

TJ SOKOL HAVLOVICEO pohár starosty obce Havlovice - FOTOGALERIE

V pátek 28. října se konal 1. ročník tenisového turnaje "O pohár starosty obce Havlovice". Zúčastnilo se jej 15 tenistů. Při krásném počasí se na kurtech střídal kvalitní tenis pokročilých s umělecky hodnotnějším tenisem začátečníků. Po devítihodinovém maratonu se stal vítězem turnaje úpický Pavel Bárta, který ve finále přehrál havlovického starostu Pavla Dvořáčka. O třetí místo svedl vítěznou bitvu Roman Čáp s Martinem Spielbergerem.

Tenisový turnaj neregistrovaných "O pohár starosty"

Kdy? V pátek 28. října 2005. Kde? Sportovní areál Havlovice, registrace v 8:30 Startovné: 100,- Kč (na pronájem kurtů a ceny), rozlosování podle počtu účastníků v pátek ráno. Nezávazné přihlášky: osobně Jaroslav Balcar, Havlovice nebo telefonicky na 777 005 790 do čtvrtka. Občerstvení nebude zajištěno! TJ Sokol Havlovice