prihlaska

Datum konání: kvalifikace: 18., 19. června (so,ne) a 25. června - sobota
  finále: 26. června - neděle
Počet mužstev: 50
Kvalifikace: 48 mužstev (6 postupuje do finále)
Finále: 8 mužstev (6 z kvalifikace + loňský vítěz + pořadatel)
Hrací řád
hraje se: podle pravidel kopané a dodatků upravených pro HAPO (vlastní HAFA)

na travnatém hřišti o rozměrech 60 x 40 m

Počet hráčů:

- 6 + 1, nejnižší počet 4 + 1

Střídání:

hokejovým způsobem v přerušené hře se svolením rozhodčího

Hrací doba:

utkání v základních skupinách a v semifinále 2 x 10 minut

utkání o 3. místo 2 x 15 minut

finále 2 x 20 minut

Skupiny :

kvalifikace 12 skupin po 4 mužstvech (vítězové skupin hrají další zápas o postup do finále) finále 2 skupiny po 4

Umístění:

ve skupinách i celkové se řídí dle bodů – vítězství 3 body, remíza 1 bod, vzájemný zápas, skóre – rozdíl, větší počet vstřelených branek, skóre – podíl

Rozhodčí:

delegovaný - pouze hlavní

Čekací doba:

0 (vzhledem k celodennímu hracímu systému turnaje)

Výstroj:

jednotné dresy

Nejsou povoleny kopačky s vyměnitelnými kolíky, popřípadě kopačky se šrouby!

Ofsajdy neplatí!
Hlavní cena:

Havlovického poháru je putovní 12, 5 kg vážící pohár.

Všechna mužstva obdrží diplom a malou pozornost od pořadatelů. Prvních 8 mužstev, nejlepší hráč, brankař a střelec obdrží věcné ceny.

Startovné:

700,- Kč zaslat ve vlastním zájmu co nejdříve složenkou typu C na adresu Tohola Miloslav 542 32 Havlovice 202. Na zadní stranu uveďte přesný název mužstva a tel. kontakt. Startovné je možno také osobně předat paní Aleně Toholové v CA Toma Úpice.

Po odehrání posledního utkání bude kapitánovi vrácena částka 100,- Kč, pokud mužstvo dodrželo všechna pravidla.

Soupiska:

musí obsahovat: název mužstva, úplná adresa kapitána (vedoucího) PSČ, telefonní spojení.

Za nerespektování výše uvedených bodů je poplatek za každý nesplněný bod 50,- Kč.
Pokuty: Pořadatel stanovil níže uvedené pokuty z důvodu důsledného respektování propozic a hladkého průběhu HAPO, počínaje ranními nástupy
  100,- Kč – pozdní příchod mužstva na nástup
  200,- Kč - nejvyšší částka za nesportovní chování
  při neúčasti mužstva startovné propadá ve prospěch pořadatele
  při předčasném odjezdu mužstva vratná částka propadá ve prospěch pořadatele

-Každý hráč smí nastoupit jen za 1 mužstvo!

-Pořadatel si vyhrazuje právo i na případnou konfrontaci, pokud není členům HAFA známa totožnost hráče.

- Zúčastnit se mohou hráči obou pohlaví, neregistrovaní i registrovaní.

- Hraje se za každého počasí, na vlastní nebezpečí.

- Z důvodu velkého počtu mužstev a diváků nemůže pořadatel ručit za případnou ztrátu vašich věcí.

Přednost budou mít mužstva, která hrála v předcházejícím ročníku, pokud se včas přihlásí a budou dodržovat všechna pravidla (posledních 6 mužstev ztrácí automatický nárok na účast v následujícím ročníku).

Rozlosování 28. ročníku HAPO se uskuteční při tradiční havlovické pouti 15.května od 14 30 hodin ve všesportovním areálu v Havlovicích.

Na případné dotazy zašleme odpověď společně s rozlosováním nejméně 1 měsíc před zahájením prvního hracího dne na adresu kapitána mužstva. Další dotazy zodpovíme při slavnostním nástupu před zahájením hracího dne, kde budou též k dispozici podrobná pravidla turnaje HAPO.

Na Vaši účast a předvedené výkony se těší pořadatelé, kteří vám zároveň přejí hodně zdraví, sportovních úspěchů v novém roce.

Adresa: TJ Sokol Havlovice tjsokol@havlovice.cz
  Tohola Miloslav