Nohejbal

Nohejbalový Memoriál Honzy Kleistnera se blíží!

Vážení přátelé, kamarádi, milovníci nohejbalu. Zveme vás na 17. ročník nohejbalového turnaje trojic. Přijďte si v sobotu 29. května zahrát tradiční nohejbalový turnaj do našeho areálu v Havlovicích. Hraje se na umělé trávě, turnaj je určen pro neregistrované borce. Startovné činí 300 Kč za tým, občerstvení zajištěno. Podrobnosti v přiložené pozvánce.
Za Vodníky a Hastrmany Radek Kulda, 5.5.2021

Tradiční nohejbalový turnaj v Havlovicích ovládli Janci

Dne 30.5.2020 se sešlo za chladného rána 20 trojic připravených zahrát si po koronavirové pauze svůj oblíbený sport - nohejbal. Turnaj probíhal za velkého nasazení všech zúčastněných hráčů ve velmi přátelské atmosféře, ovšem na hřišti si nikdo nic nedaroval. Přijely k nám i nové týmy, k teré tu nikdy předtím nehrály. Všem se turnaj líbil a nové týmy přislíbily účast i v příštím roce (pokud situace ohledně COVIDu dovolí). Po dlouhé době se nám tak podařilo naplnit kapacitu 20ti týmů, za což děkujeme. Je možné, že k tomu přispěl právě fakt dlouhé pauzy a všichni tak byli natěšeni. Umístění: 1. Janci, 2. Libišany, 3. Bílá Třemešná. Obrázky z turnaje jsou zde. Chtěli bychom poděkovat všem sponzorům, Sokolu i obci Havlovice za podporu ohledně cen. Další turnaj chceme hrát v zimě v KD (ovšem uvidíme, jak se bude vyvíjet situace kolem COVIDu), a to 27.12.2020.
Za nohejbal Havlovice Radek Kulda, 10.11.2020

Nohejbalový Memoriál Honzy Kleistnera se bude hrát 30. května

Ahoj všem, dohodli jsme se, že letošní turnaj nakonec bude. Díky rozvolnění situace bychom Vás rádi pozvali na tradiční turnaj k nám do Havlovic a mohli si tak po dlouhé pauze zasportovat a pobavit se. 16. ročník turnaje O dušičky havlovického vodníka (Memoriál Honzy Kleistnera) se bude hrát v sobotu 30. května. Přikládáme pozvánku na turnaj. Budeme se na Vás těšit.
Za Vodníky a Hastrmany Radek Kulda, 7.5.2020

Pozvánka na vánoční nohejbalový turnaj trojic

Zdravím všechny příznivce nohejbalu, posílám Vám s předstihem pozvánku na vánoční nohejbalový turnaj trojic. Hrát se bude v pátek 27. prosince v havlovickém kulturním domě. Tradiční turnaj je omezen počtem deseti týmů, proto neváhejte s přihláškami. :-) Budeme se těšit na viděnou - nohu vejš!
Za Vodníky a Hastrmany Radek Kulda, 29.10.2019

Nohejbalový turnaj trojic se blíží

Zdravím všechny příznivce nohejbalu, posílám Vám s předstihem pozvánku na tradiční nohejbalový turnaj trojic. Uskuteční se 25. května v Havlovicích. Letos to bude již 15. ročník. Byli bychom rádi, kdybychom se sešli v hojném počtu a užili si společně tento turnaj. Děkuji za přihlášky. A nohu vejš!
Radek Kulda, 22.3.2019

Vánoční nohejbal ovládli Hastrmani

Dne 28.12.2018 se v KD v Havlovicích konal tradiční vánoční turnaj amatérských trojic v nohejbalu. Zúčastnilo se ho 10 trojic, které tak naplnily turnaj na maximální počet mužstev. Turnaj, jako tradičně, probíhal v pohodové sváteční atmosféře. V hostinci Amerika bylo možné se občerstvit a dát si i nějakou minutku. Chtěli bychom za havlovické nohejbalisty poděkovat za podporu firmám JAKO, NN Steel, JUTA, CHOVservis, Saurer a dalším... Poděkování patří také obci Havlovice za propůjčení sálu, dále Romanu Čápovi a Petru Hejnovi, kteří nám pomohli zajistit hladký průběh turnaje ať již jako rozhodčí, tak i jako zapisovatelé výsledků. Začátek a konec turnaje byl věnován pietní minutou ticha našim kamarádům Jirkovi Pitašovi a Standovi Čápovi, kteří již bohužel nejsou mezi námi a sledují sport "tam shora". :-( Konečné pořadí: 1. Hastrmani, 2. Tři Bratři, 3. Božkov, 4. Fronta na pivo, 5. Vodníci, 6. Tygří drápy, 7. Stavra team, 8. Lhota pod Hořičkami, 9. Vlčkovice (složený tým - propůjčení našeho hráče Míry Kuldy), 10. Důďa TEAM. Fotogalerie je zde.
Radek Kulda, 28.1.2019

Májový nohec v Havlovicích vyhráli Janci

V sobotu 26.5.2018 se ve sportovním areálu v Havlovicích uskutečnil XIV. ročník Memoriálu Honzy Kleistnera v nohejbalu. Turnaj proběhl bohužel za slabé účasti. Na poslední chvíli se nám odhlásilo sedm týmů. I přes tuto nepřízeň se turnaj povedl. Vyhráli Janci, druzí byli Hastrmani a bronz vybojovali Mokrý Banditi. Na dalších místech se umístili Tygří drápy, Bačetín, JAKO Team a Vodníci. Fotogalerie je zde. V pátek 28. prosince 2018 se v Kulturním domě v Havlovicích bude hrát Vánoční nohejbalový turnaj.
Radek Kulda, 11.12.2018

Kontakty:

Radek Kulda, 777 289 776
Jaroslav Dufek, 731 262 722

Starší nohejbalové zprávy jsou zde.