Nohejbal

Nohejbalový turnaj trojic se blíží

Zdravím všechny příznivce nohejbalu, posílám Vám s předstihem pozvánku na tradiční nohejbalový turnaj trojic. Uskuteční se 25. května v Havlovicích. Letos to bude již 15. ročník. Byli bychom rádi, kdybychom se sešli v hojném počtu a užili si společně tento turnaj. Děkuji za přihlášky. A nohu vejš!
Radek Kulda, 22.3.2019

Vánoční nohejbal ovládli Hastrmani

Dne 28.12.2018 se v KD v Havlovicích konal tradiční vánoční turnaj amatérských trojic v nohejbalu. Zúčastnilo se ho 10 trojic, které tak naplnily turnaj na maximální počet mužstev. Turnaj, jako tradičně, probíhal v pohodové sváteční atmosféře. V hostinci Amerika bylo možné se občerstvit a dát si i nějakou minutku. Chtěli bychom za havlovické nohejbalisty poděkovat za podporu firmám JAKO, NN Steel, JUTA, CHOVservis, Saurer a dalším... Poděkování patří také obci Havlovice za propůjčení sálu, dále Romanu Čápovi a Petru Hejnovi, kteří nám pomohli zajistit hladký průběh turnaje ať již jako rozhodčí, tak i jako zapisovatelé výsledků. Začátek a konec turnaje byl věnován pietní minutou ticha našim kamarádům Jirkovi Pitašovi a Standovi Čápovi, kteří již bohužel nejsou mezi námi a sledují sport "tam shora". :-( Konečné pořadí: 1. Hastrmani, 2. Tři Bratři, 3. Božkov, 4. Fronta na pivo, 5. Vodníci, 6. Tygří drápy, 7. Stavra team, 8. Lhota pod Hořičkami, 9. Vlčkovice (složený tým - propůjčení našeho hráče Míry Kuldy), 10. Důďa TEAM. Fotogalerie je zde.
Radek Kulda, 28.1.2019

Májový nohec v Havlovicích vyhráli Janci

V sobotu 26.5.2018 se ve sportovním areálu v Havlovicích uskutečnil XIV. ročník Memoriálu Honzy Kleistnera v nohejbalu. Turnaj proběhl bohužel za slabé účasti. Na poslední chvíli se nám odhlásilo sedm týmů. I přes tuto nepřízeň se turnaj povedl. Vyhráli Janci, druzí byli Hastrmani a bronz vybojovali Mokrý Banditi. Na dalších místech se umístili Tygří drápy, Bačetín, JAKO Team a Vodníci. Fotogalerie je zde. V pátek 28. prosince 2018 se v Kulturním domě v Havlovicích bude hrát Vánoční nohejbalový turnaj.
Radek Kulda, 11.12.2018

Kontakty:

Radek Kulda, 777 289 776
Jaroslav Dufek, 731 262 722

Starší nohejbalové zprávy jsou zde.