Nabídka TJ Sokol Havlovice

TJ Sokol Havlovice nabízí využití sportovišť v moderním všesportovním areálu pro podniky, organizace i jednotlivce. V areálu lze provozovat: malou kopanou na dvou travnatých hřištích, tenis, volejbal, nohejbal na antukovém i asfaltových kurtech, na asfaltové ploše hokejového kluziště lze hrát nejen hokej, hokejbal, ale i házenou, basketball a streetball. Součástí areálu je i 60 metrů dlouhá běžecká dvojdráha a sektor pro skok do dálky. Nabízí se také nově vybudované hřiště na minigolf, beachvolejbal, tenis, nohejbal a volejbal.

V areálu lze pořádat soustředění sportovců, sportovní hry podniků, výstavy, burzy atd. K využití nabízíme i budovu se sociálním zázemím (kabiny, sociální zařízení, klubovna). V klubovně pro 30 osob lze buď soustavně nebo v rámci některé z uvedených akcí pořádat školení, přednášky, kurzy, večírky (reprodukovaná hudba, BTV, video). V případě Vašeho zájmu zajistíme levné a kvalitní stravování (možnost využití udírny) za smluvní ceny.

V havlovickém sportovním areálu se koná každoročně celá řada sportovních a kulturních akcí. Mezi největší patří známý turnaj v kopané HAPO, kterého se účastní na 50 mužstev z ČR i ze zahraničí. Dále turnaj HAPO STAR pro hráče nad 40 let a turnaj HAPO SUPER STAR pro hráče nad 50 let!! Budou se zde konat zápasy v hokeji, házené, kopané – havlovická Tropical liga 18 mužstev, turnaje v nohejbale a volejbale, areálem povede trať silvestrovského běhu a pochodu Václavice - Havlovice. V areálu budou i letos probíhat soustředění sportovců. Konat se zde bude i tradiční havlovická pouť.

Nabídka reklamních možností

Umístění reklamy v prostoru areálu: budova TVZ zábradlí 1000,- až 2500Kč/m2 dle velikosti + náklady na realizaci reklamy v prvním roce. Reklamní plastové panely podél fotbalového hřiště 2 x 1 m, 1 rok: 1000,- Kč + náklady na realizaci reklamy, následující roky 2000,- Kč. Vlastní reklamní panely na jednotlivé akce – dle vzájemné dohody.

Reklama v propozicích, které budou vydány u příležitosti fotbalového turnaje HAPO v nákladu 2 000 kusů: - první strana 55 cm2 za 5000,- Kč. Poslední strana 55 cm2 za 2000,- Kč. Ostatní stránky 55 cm2 za 1000,- Kč.

U příležitosti fotbalového turnaje HAPO, který trvá po 4 dny, lze umístit též poutače a transparenty v cenové relaci již od 500,- Kč za kus (dle velikosti a umístění reklamy).

Nabízeno je také obsazení hlavního sponzora HAPO (po dohodě lze hradit částečně službou, materiálem nebo zbožím). Zajistíme: reklamu na titulní straně v propozicích v rozsahu 55 cm2, uvedení sponzora na plakátech, fotografiích mužstev, dále informace v tisku.

V případě Vašeho zájmu se obraťte na níže uvedenou adresu:

Tohola Miloslav, Havlovice 202, tel.: 737 141 504